G Up - Alive

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Reaktywacja strony trwa jak widać. Lay na głównej jest dopracowywany, pozycjonowanie trwa, no i jesteście wy userzy bez których, by tego nie było. Nie raz było ciężko i wielu chowało nas już do piachu, ale powstaliśmy i mamy zamiar zrobić poważną konkurencję stronom o Gothicu :D Tak jak to było kiedyś.
Osiągnelismy już wiele.

Pozycja w Google :
1 - Solucja gothic 3
10 - Gothic 3
52 - Gothic
10- Noc Kruka
3,4 - Kody Gothic 3

Po miesiącu istnienia myślę, że wynik dobry.

50 userów dziennie rejestruje się na forum, a odwiedza 4 razy tyle :)
Na stronie dzenna ilość wejść unikatowych to 2,500 - tak średnio, raz jest więcej czasem mniej.

Jak Wy oceniacie naszą prace?

No co ? Trzeba się dowartościować ^_^
 

kendzior

New Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
7
Mi się tu bardzo podoba :) Wszyscy są bardzo mili i pomocni, a chyba to właśnie o to chodzi? ;)
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
No to jest super, trzeba pisać działy noi cieszyć się z osiagnięć. jeżeli wszystko pójdzie dobzre niedługo będą same top 5 :)!
Same TOP !
Ja niedługo biore sie do roboty, kończe g2, miałem przez ten tydzień całą mase roboty i nauki, ale w następny powinien być czas ;] :).
T ylko poprawce ste buttony niebieskiej szaty -_- ;p;d
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
Jeśli lay na stronie ma zostać poprawiony, to w sumie nie ma do czego się przyczepić. Aktualnie wygląda strasznie pod Firefoxem, o Operze nie wspominając. Drugą sprawą są artykuły, które w większej części trzeba będzie zaktualizować. Zobowiązałem się już do poprawienia błędów, ale sam z pewnością sobie nie poradzę. Myśle, że nowi redaktorzy, którzy grali już w GIII mogli by nam pomóc. Oczywiście... będzie tak jak zwykle, ale pałam optymizmem ;] Kawał dobrej roboty...
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
No jak na miejsce jakie aktualnie zajmujemy w google to i tak ładny wynik wejść.Nie spodziewałem sie tego, bo jeszcze tydzien temu chyba mowiles mi ze na stronke wchodzi okolo 1000 osob ( moze źle pamietam ).
Coraz lepiej i oby tak dalej :)
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
nooooooo pamęitam jeszcze , że w czasie gdy ja byłem swieżo upieczonym userem G.Up to strone dzienne odwiedzalo max 10 osób -_- ale nie wiedzialem , że teraz aż tyle osob nas odwiedza nono


P.S. zróbcie coś z tym botem irytuje mnie -_-
 

c2h5oh

New Member
Dołączył
14.11.2006
Posty
3
Aktualne pozycje na google:

gothic
32 pozycja
gothic 2
47 pozycja
gothic2
16 pozycja
gothic 3
18 pozycja
gothic3
3 pozycja
noc kruka
16 pozycja
gothic noc kruka
5 pozycja

Jesli chcecie cos dorzucic od siebie, to wrzuccie linki do gothic.org.pl na swoich stronach/sygnaturkach na innych forach - ja ze swojej strony stopniowo dodaje linki na swoim zapleczu (po 5-15 dziennie).

Co do ilosci wejsc to wg moich statystyk wychodzi 1500-1700 dziennie, przy czym unikalne stanowia ok 1100-1250

Co do layu serwisu to jakie macie problemy w FF/Operze? Wlasnie lukalem pod FF1.5 i O9 i wsjo wydaje sie byc ok? Stwierdzilem za to "drobny" rozjazd w IE6..

Bot dziala jak dziala bo jest zle skonfigurowany/zaintalowany - bedzie zmiana. No i adsense tylko przejsciowo - docelowo AdNet/AdClick.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom