Górnictwo

Status
Zamknięty.

kaszmir

New Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
1
Wiecie gdzie i jak można wydobywać materiały. Mam kilof i nie wiem jak i gdzie go użyć <_< Najlepiej podajcie jakieś miejsca w okolicach początkowych osad (Cape Dun, Redrock). Wielkie dzięki z góry
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Kilof używa się w kopalniach. Dziwne nie. :p Wokół Cape Dun i Redrock raczej takich miejsc nie uświadczysz. Zaczynają się dopiero później i dalej w Myrthanie. Najwięcej jest jednak w Nordmarze i na pustyni.

Pozdro.
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
Polecam nauczenia się przed kopaniem zdolności Prospector,co do miejsc kopania to chyba kopalnia koło Silden,wszystkie kopalnie w okolicach Geldern,kopalnia w Okara.Oczywiście jest bardzo wiele miejsc gdzie występują rudy ale polecam też szukać dokłądnie samemu:p
 

Sword

Member
Dołączył
10.11.2004
Posty
514
musisz bryle rudy miec,znajdziesz głównie w nordmarze ale i w mythanie sa kopalnie gdzie znajdziesz bryly magicznej rudy,m.in bodajze Silden i Geldern.To tyle
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(kaszmir @ 12-11-2006, 18:57) [snapback]126585[/snapback]

Wiecie gdzie i jak można wydobywać materiały. Mam kilof i nie wiem jak i gdzie go użyć <_< Najlepiej podajcie jakieś miejsca w okolicach początkowych osad (Cape Dun, Redrock). Wielkie dzięki z góry



W Okarze możesz wydobywać rudę żelaza, która jest potrzebna do np.: wykucia miecza półtoraręcznego ( jesli zarabiasz na życie kowalstwem )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom