Fraps A Movie Maker

Marchew

New Member
Dołączył
17.4.2010
Posty
8
Witam. Kiedyś miałem ochote by zrobić filmik no to spoko: za pomocą frapsa i wielu kodów ponakręcałem parę scen. Później za pomocą Expressivo (full) utworzyłem pare dialogów. A na koniec oczywiście jak to ze mną jest, gdy próbuje to jakoś ułożyć w Windows Movie Maker to on mi się zacina. Za każdym razem. Na obu moich komputerach (teraz na jednym bo drugi się zepsuł). Nie wiem czy to przez głosy expressivo czy może frapsa, ale zawsze jak chce coś w nim skleić to tak się dzieje. Mam pytanie czy ktoś wie co z tym zrobić.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Bo WMM to największe gówno jakie człowiek mógł kiedykolwiek stworzyć. Ten program jest upośledzony na maxa, wyrzuć go, bo nic z nim nie zwojujesz ;f
Polecam Ulead Video Studio, albo jeszcze lepiej Sony Vegas Pro 9. Oba programy są o niebo lepsze od wspomnianego wyżej gates'owego badziewia i są całkiem łatwe w obsłudze. Nie są co prawda darmowe, ale myślę, że sobie z tym jakoś... poradzisz ;>
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Zgadzam się z Bojką w całej rozciągłości. Ściągnąłem WMM tylko z ciekawości by sprawdzic czy to rzeczywiście taki koszmar.
No i sprawdziłem.
;/

Sony Vegas polecam gorąco. Sam osobiście często go używam i jest naprawdę zadowalający a nawet powiem więcej... gitez!
 
Do góry Bottom