Forum Literackie - Vantasy

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Czyli, jak już kilka osób z tego forum wie, moje forum literackie. Forum się ciągle rozbudowuje, jednak mamy już kilka bardzo dobrych opowiadań, i jeszcze więcej wierszy. Dodatkowo, będzie już wyłaniany pierwszy bestseller. Poprzez konkursy, których będzie naprawdę sporo. Zaprosiłem już stąd parę osób, jednak zapraszam was wszystkich, i tych którzy lubują się w pisaniu i tych, którzy ino w czytaniu są tędzy :p Potrzebujemy oczywiście userów, a jeśli forum wypali... Mam zamiar wykupić domenę, ale to jeszcze hen hen daleeeko :D
Reasumując: zapraszam wszystkich, mamy tam kilku dobrych krytyków, dział porady itp. Serdecznie wszystkich zapraszam i mam nadzieję, że razem stworzymy tam miłą atmosferę ^^
Aha i na tamtym forum mam nick Malbert ^^

http://www.vantasy.fora.pl/

Pozdro :)
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
No i mamy kolejnego newsa związanego z tą stroną ^^ Jak już mówiłem, szybko się rozwijamy. chciałbym wam przedstawić pierwszy numer naszej forumowej gazetki "Piórem po wietrze...". Wbrew pozorom, jest dość obszerny, a znajdziecie tam kilka opowiadań, wierszy, recenzji oraz nowości związanych z forum. Gorąco zapraszam do lektury! :)

Link na OdSiebie:

Piórem po wietrze... nr1

Link na RS:

Piórem po wietrze... nr1

Gazetka jest w formacie .pdf, do jej "odpalenia" potrzeba Acrobat Readera.

Pozdrawiam :)
 
Do góry Bottom