Forsaken Gods Ponad 60 Screenów!

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Niemiecki portal o grach gamershell opublikował ponad 60 screenów z nadchodzącego dodatku do Gothic 3: Forsaken Gods. Obrazki są w dużej rozdzielczości ukazując nam masę szczegółów. Forsaken Gods ukaże się na rynku już niedługo, a galerie z gry możecie obejrzeć na wspomnianej witrynie, lub w naszej galerii. Zapraszamy

Nasza galeria
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Screenów jest od groma, ale czy były jakieś nowinki o fabule? Bo jakoś żadnych nie słyszałem... Może niech ktoś mnie oświeci :)
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Tak jak kolega up, screenów od groma. Nie słyszałem nic o fabule. Ale mi się wydaje, że miało nie być orków :huh:.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jak zwykle tylko te screeny. Musze powiedzieć że są fajne i ciekawe. Ale ludzie? Jaka jest dokładna data premiery? Bo mnie sie nie chce czekać!
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Co za dużo to nie zdrowo. Nawet nie mam ochoty tego wszystkiego przeglądać. Wolałbym 10 konkretnych screenów od tego wysypu mało ciekawych obrazeczków. I do tego są to raczej znane nam widoki, które występują w G3.
Jedyne co mi się nie podoba to wygląd postaci (szczególnie bezimiennego - bo to on chyba tam się pojawia). Jest jakiś sztuczny. O wiele gorszy od tego, z którym mieliśmy okazję zapoznać się w podstawce.
Ale grafika to nie wszystko. Czekam na fabułę, która nie pozwoli mi oderwać paluchów od myszki i klawy.
CYTAT
Jaka jest dokładna data premiery?

Koniec listopada?
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
Koniec listopada?


Koniec roku, bardziej grudzień :)

A co do konkretów to nei znamy ich za wiele, praktycznie nic :/
Ale zapowiedź już się pisze :)
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Ładne screeny, widać na nich kilka nowych bajerów graficznych, kilka mini zmian, Bezi pofarbował chyba włosy (lol), no chyba, że to nie on. No cóż czekamy na premiere. Jestem tylko ciekaw co będzie tam nowego, bo jak na razie z nowych terenów jest kilka zdjęć.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
screen jak screen nic szczególnego..a ja nadal twierdze, ze to nie jest bezio xD
 

raflas

New Member
Dołączył
28.9.2008
Posty
25
Prędzej jego stary ;d wszystko wydaje się dziwne, a Bezio jak Bezio, najbardziej dziwnie wyglągał po przejściu z g2 na g3 ;]
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
A mnie ciekawi najbardziej ta zbroja (?). Jest jakaś dziwna.

O fabule wiem tylko to że ma się dziać przed G3 (był Venegrad przed zniszczeniem i bez bariery), więc kim będziemy grać, skoro bezia tam nie było? Wydaje mi się że to bedzie jakiś wyznawca dawnej religii czy coś. Na pewno nie bezi

(sorry za ortografie, siedze na kompie mamuśki, ona nie chce mieć firefox'a :p)
 

risen.org.pl

Debile
Dołączył
8.10.2008
Posty
11
Bardzo fajnie prezentuje się ta gra. Screeny co prawda słabej jakości, ale da się przeżyć.
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Screeny niezłe, grafika bardzo ładnie się prezentuje.Ale nic nie wiemy o fabule.Bo sądząc po nazwie zmierz bogów zapowiada się ciekawa fabuła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom