[Film] Zapowiedź

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
film_5845_original_1.jpg

Film reżysera kinowego hitu „Ja, robot” (w roli głównej Will Smith). Rewelacyjny, nakręcony z rozmachem thriller z genialną rolą Nicolasa Cage’a.

Film, na którym widz paradoksalnie najbardziej będzie się bał wiedzy o tym co się wydarzy. Czy nieświadomość jest rzeczywiście błogosławieństwem… czy może przekleństwem? Co ty byś zrobił, gdybyś znał najczarniejszą przyszłość?

W 1958 roku w pewnej szkole zakopano kapsułę z rysunkami dzieci. Została ona odkopana 50 lat później, jednak okazało się, że jeden z tych rysunków to coś więcej niż tylko dziecięca fantazja. John Koestler (Nicolas Cage) wkrótce przekona się, że umieszczone na kartce papieru przypadkowe cyfry w rzeczywistości wyznaczają daty najstraszniejszych katastrof ostatniego pół wieku. Nie wszystkie proroctwa już się jednak wypełniły… zostały jeszcze trzy daty.


Źródło - http://www.filmweb.pl

Powiem Wam że nie słyszałem o tym filmie, nie był jakoś nagłaśniany ( ale nie oglądam telewizji, więc może coś przegapiłem ) a na tle dzisiejszych produkcji wypada na prawdę całkiem przyjemnie.
Miałem okazje oglądać go u znajomych w Nowy Rok ( na kacu bo na kacu, ale coś tam 3 po 3 rozumiałem ) i przypadł mi do gustu.
Wszystko mniej więcej opisane powyżej, zainteresowanych odsyłam do zwiastunów na youtube.
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Film ciekawy nie powiem:) Ze świetnym aktorem, chociaż trochę zbyt Fantasy. Nie najlepsze ale bardzo dobre kino. Nicolas Cage jak zwykle świetnie zagrał. Można się wciągnąć i miło obejrzeć:) Polecam oczywiście. Chociaż większość filmów z Cage jest świetna:D No cóż taka jego rola:D
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
W ogóle nigdy nie słyszałem o tym filmie. Jak na filmy z Nickiem Cage' em przystało, oczywiście mówi o teoriach spiskowych, jakby inaczej :D Ale wydaje się dość fajny, muszę kiedyś obejrzeć np. w TV.
 
Do góry Bottom