[film] Szklana Pulapka 4

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
CYTAT
Studio 20th Century Fox ustali?o dat? premiery czwartej cz??ci "Szklanej pu?apki". Kolejna ods?ona tej sensacyjne serii trafi do kin podczas ameryka?skiego d?ugiego weekendu z okazji ?wi?ta 4 lipca przysz?ego roku.

W filmie powróci Bruce Willis jako twardy i bezkompromisowy nowojorski policjant John McClane. Partnerowa? mu b?dzie Justin Long. Zdj?cia ruszaj? w przysz?ym miesi?cu. Dok?adna premiera 29 czerwca 2007 roku.

Oznacza to, ?e film zmierzy si? z now? produkcj? Disneya i Pixar - "Ratatouille", które ma premier? tego samego dnia oraz oczekiwanymi "Transformerami", którzy wejd? do kin w?a?nie 4 lipca.

Za kamer? stanie Len Wiseman, który wcze?niej przygotowa? seri? "Underworld". Scenariusz napisa? Mark Bomback.

Tym razem McClane b?dzie musia? powstrzyma? techno-terrorystów, którzy 4 lipca planuj? wyj?? USA wtyczk? z pr?du. Akcja filmu b?dzie toczy?a si? w Waszyntonie.

- Nasi z?oczy?cy b?d? u?ywali wysokiej technologii, ale McClane rozprawi si? z nimi w bardzo tradycyjny sposób - zapowiada Wiseman. - Pi??? nadal rozwi?zuje wi?kszo?? problemów - dodaje.



CYTAT
Czwarta cz??? Szklanej Pu?apki, przedstawia losy policjanta Johna McClane, który po raz kolejny zostaje wpl?tany w walk? z terrorystami.



Yeaa!!!Ja sie bardzo ciesze z tego powodu(gdyby nie, nie zakladalabym tego topicu :p )...Wszystkie poprzednie czesci wyjatkowo mi sie podobaly, szczegolnie "trojeczka" :p
HEHE!Ciekawe jak Willis zamierza ich pokonac, pewnie zawirusuje im kompa (ale teraz pwioedzialam), albo ukradnie plytke z waznym dla nich programem, potzrebnym do zamierzanego celu...
Wydaje siue bardzo ciekawe, Willis wraca z emerytury po to zeby pokonac komputerowych terrorystow.

P.S. Znowu zapomnialabym o trailerku :p
A oto i on: http://www.filmweb.pl/Trailer?trailer.id=17424
Powiem szczerze nie zaciekawy wg mnie, ale to mnie nie zniecheca ::p

Pozdrawiam, xdx

[SIZE=14pt]EDIT:[/SIZE] Mam pomysl...Proponuje konkurs...Bedzie polegal na stworzeniu plakatu dotyczacego praemiery tego filmu..
A wiec kto chce niech zrobi plakat i zamiesci go pod postem dotyczacym filmu(albo mozna zrobic wyjatek, jesli ktos chce zrobic plakat, to moze zrobic i nie pisac na temat filmu, choc nie zaszkodzi :p ) Co o tym myslicie??Jak wyrazicie swoje opinie to podam date zlozenia prac.
No i wybiore kogos do pomocy - "jurorow" haha..
Co o tym myslice??Wypowiadac sie i na temat filmu i na temat tego konkursu :p

[SIZE=14pt]EDIT:[/SIZE]
Albo nie, nie bede wybierac osob do oceniania..Jesli kilka sosb zlozy prace, to wtedy kazdy zedytuje swoj post i napisze na kogo glosuje :D

EDIT: Ja chce, ja chce taki dzial...Bardzo dobry pomysl yeed!!HEHE moge go moderowac(haha, not really). Nie no zejdzmy na ziemie, tak fajny pomysl...ja sie interesuje filmami i zawsze moge cos zapodac :D Ale czy nasi moderatorzy i admin przede wszytkim sie zgodza?? Mysle, ze tak :D

Tak na marginesie: Czy moglabym prosic jakiegos moda o poprawienie nazwy tematu??Bo zle napisalam, zamiast "szklana", to napisalam "szklaan". Z gory dzieki.
Poprawione, dzieki szczurek :*!
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
NOm nie spodziewałem się 4 części przygód zwarioanego i krnąbrnego gliny
Przypadł mi do gustu Bruce :) I każdą część widzaiłem dużo dużo razy.
Z chęcią zobaczę kolejną bo mimo że to sieczka i naparzankato lubie ją :)


Konkurs popieram..ale ja w nim udziału nie wezme :)

I rzucam iddee stworzenia nowego działu gdzie umieszczane
byłyby najnowsze zapowiedzi gier, książek,filmów
a nóż może komuś coś wpadnie w oko
oczywiście trza by było kogoś przytrudnić do tego zajęcia
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Ooo tak. Szklana pułapkę oglądałem mnustwo razy ( 2 i 3 czesc, pierwszej chyba nie... ) i zawsze chętnie do niej wracam. Zwłaszcza trójeczka mnie urzekła. Saimon mowi ;]
Mam nadzieje ze czwarta częsc nie bedzie jakims przegięciem i ze warto będzie ją oglądnąć.
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Ja bardzo lubię ten film, chociaż przyznam się że go za często nie oglądałem, bardzo mało i rzadko. Mimo to cieszę się że wyjdzie 4 część, będzie co oglądać. Myślę że nie popsują jej. B) :D :) ;)

Co by jeszcze by tu dodać, to chyba na tyle. :D ;) B)

Pozdrawiam ;)
 
Do góry Bottom