[film] Piraci Z Karaibów: Na Krańcu świata

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
pirates3ww4.jpg


Obsada...
CYTAT
Johnny Depp - kapitan Jack Sparrow
Orlando Bloom - Will Turner
Keira Knightley - Elizabeth Swann
Jonathan Pryce - Weatherby Swann
Bill Nighy - Davy Jones
Yun-Fat Chow - kapitan Sao Feng
Stellan Skarsgard - Bill Turner
Tom Hollander - Cutler Beckett
Geoffrey Rush - Barbossa


Jak nam wiadomo 25.06.2007 ma byc premiera kultwego filmu "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata"...
Oto kilku zdaniowe streszczenie nowej części...
CYTAT
Epoka piratów zbliża się do końca. Will Turner płynie na Daleki Wschód po magiczne mapy, które pomogą mu odnaleźć skrytkę Davy'ego Jonesa i tym samym ocalić Jacka Sparrowa. Jack zostaje uratowany, ale Jones wraz z lordem Cutlerem Beckettem, demonicznym azjatyckim piratem Sao Fengiem i Jamesem Norringtonem zawarli układ zagrażający wolności Jacka, Elizabeth, Willa, nowego sojusznika Barbossy i wszystkich piratów na świecie. Jack zmuszony jest udać się z przyjaciółmi na terytorium nie zaznaczone na mapie - wyspę Shipwreck na końcu świata.




Skrzynia umarlaka bije wszelkie rekordy. W tej chwili jest już na trzecim miejscu box office wszechczasów, a to jeszcze nie koniec. Disney idzie za ciosem i już ogłosił premierę trójki. Wiadomo że premiera odbędzie się na całym świecie równocześnie, więc nie ma mowy o większych poślizgach, tylko dlatego że sobie jesteśmy na szarym końcu Europy :)

Podoba mi się, że pojawi się Yun-Fat - po Przyczajonym tygrysie faceta bardzo lubię. Oczywiście nie wpłynie to za dobrze na sam film. Pojawi się pewno wątek kung fu - wtedy to dopiero będzie popkulturowa mieszanka. Zabraknie już tylko Gwiezdnych wrót, ale nic straconego - nikt nie wyklucza kolejnych sequeli!!

Co o tym sądzicie, bedziecie ogladac????Bo ja na 1000000000%...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Tak cicho czekałem kiedy się odezwą co do kolejnej częsci
Dla mnie kultowy film.....GENIALNY
zarąbisty..niepowtażalny
Johny Deep - Geniusz aktorstwa

Czekam z utęsknieniem bo oglądało mi się film
świetnie i z zapartym tchem
Dawno nie miałem takiej pożywki z takich filmów
ale kolejnej częsci nie odmówie sobie o nie :)
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
To i ja wypowiem się... krótko ale treściwie.
Jedynka może mi się podobała, ale przy drugiej części usypiałem. Trzecią część zapewne obejrzę, ale tylko z ciekawości czy będzie jeszcze gorsza od dwójki. To takie ciągnięcie filmu na siłę. Film moim zdaniem nastawiony głównie na efekty specjalne i do tego marny humor.
Jedyne co ratuje ten film to klasa aktorska Deppa, choć moje zdanie o nim wyrobiłem sobie na podstawie innych filmów. O nędznym Orlando nie wspominam, marny aktor. Zapomni się o nim jak tylko się zestarzeje.
Tak to bywa, że pierwsze części są zazwyczaj najlepsze czy filmów czy gier, wszystko jedno (choć wcale pierwsza część „Piratów...” nie jest arcydziełem). Wyjątki potwierdzają jedynie regułę.

Dziękuję, tyle ode mnie.
 

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Oglądałem pierwszą część i nie jestem oszołomiony. Jak dla mnie normalny film z efektami itp. Nic wielkiego, po prostu solidna produkcja i tyle.
Czy ja wiem , może będę oglądał ale to zależy czy dostane film czy będę musiał iść do kina(Co raczej jest mało prawdopodobne :p ).
Mam nadzieje że owa część będzie lepsza od pozostałych. CYTAT
Jak nam wiadomo 25.06.2007 ma byc premiera kultwego filmu "Piraci z Karaibów: Na krańcu świata"

Skąd wiesz że już kultowy ?? xD
A tak poza tym to nie lubię Johnego Deppa :ph34r:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
A mi sie poprzednie dwie czesci podobały :) Moze dlatego ze nie czesto ogladałem tego typu filmy. Moim zdaniem Deep swietnie wczuwa sie w swoija i role i film warto obejrzec chociazby dla niego.
Trzecią czesc zdobede pewnie na kompa i tak oglądne, bo az tak mnie na film nie ciagnie zeby do kina isc :)
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Jedynie pierwsza czesc, byla dla mnie dobra ... drugiej wiele brakowalo do jedynki, i niestety z trojka raczej bedzie podobnie. Ten film ratuje jedynie postac Sparrowa. Kolejne napewno beda, bo z tej serii producenci ciagna naprawde ogromne zyski ... bo nawet jak ta czesc rowniez nie wypali, na nastepne i tak pojdzie masa ludzi ...
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Mi się podobała pierwsza i druga część, nawet dobry humor. Jeśli chodzi o trójkę to zapewne oglądne, nawet jak nie wyjdzie, choćby z ciekawości. Miejmy nadzieję że nie popsują 3 i wszystko będzie super lecz oni to robią tylko po to by zarobić i przyszło jak najwięcej ludzi. ;) :D <_< :(

Pozdrawiam ;)
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
No fajnie, fajnie!!
I czytelnicy tego tematu moga sie dowiedziec o roli Yun-Fat Chow' a z mojego posta, bo napsialam obsade, znaczy wkleilam..:p hehe. No, przyznam, ze bardzo sie ciesze z tego, ze bedzie on grał wg mnie w jednym z najlepszych filmow na swiecie.
Tak poza tym to dziwi mnie dlaczego nie podobał sie ten film wiekszosci z Was:/Myslalam, jak zakladalam ten temat, ze wszyscy sie uciesza, a tu...lipa :(
Trojka sie dobrze zapowiada i mysle, ze pojde na nia do kina lub jak bedzie szybko na necie, to se sciagne...(mam nadzieje, ze nie dostane warna za piractwo :p )

Pozdrawiam, xdx
 
Do góry Bottom