[film] Jestem Legendą

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
No właśnie. Widział, już ktoś? Ja miałem okazje zobaczyć film, i jestem filmem zachwycony. Szczególnie muzyka, Marleya jako soundtrack :))
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Widziałem i bardzo mi się spodobał. Niby nic oryginalnego (wiadomo wirus, zombi te sprawy), a jednak wciska momentami w fotel i zachwyca. Klimat opuszczonego, zarośniętego miasta to też coś wspaniałego. Poza tym lubie tego aktora, jego sposób gry itp. ;) Film nie jest też za krótki. A nawet jeśli, to cały przepełniony akcją i nie nudzi się człowiek ani chwili.

Polecam. :p
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
Zgadzam się z Dark Shadows =)
Film jest godny polecenia, sporo akcji i ciekawych momentów =]
Tak jak napisał mój poprzednik - niby nic a jednak zachwyca.

peace!
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Miałem okazje oglądnięcia filmu wczoraj, i pierwsze wrażenie ekstra.
Jak Dark_Shadow napisał, niby nic oryginalnego, ale wciąga bardzo.
Akcja filmu nie jest bardzo rozwinięta, w zasadzie to przez pierwsze 60minut nic się konkretnego nie dzieje (no po za momentem wejścia do.... [kto widział wie, o co kaman :> ]). Dalsza część już robiła się bardzo ciekawa i oderwanie wzroku na minutę od telewizora powodowało że trzeba było przesunąć film o 2min w tył :p .
Fabuła filmu strasznie oryginalna, podobno na podstawie książki z lat 50.
Zombie było od groma, ale nie to, co w RE: Zagłada, że co chwila mordowało się hordy tych stworków, tu jest całkiem inaczej, moim zdaniem lepiej.

Film polecam ludziom, którzy lubią oglądać wymyślone historie, co się stanie z ziemia za kilkanaście lat :) a także fanom Willa Smitha.

Pozdrawiam.
 

Bubda

Member
Dołączył
17.11.2007
Posty
73
CYTAT(Dark Shadows @ 12-01-2008, 00:17) [snapback]166201[/snapback]
Widziałem i bardzo mi się spodobał. Niby nic oryginalnego (wiadomo wirus, zombi te sprawy), a jednak wciska momentami w fotel i zachwyca. Klimat opuszczonego, zarośniętego miasta to też coś wspaniałego. Poza tym lubie tego aktora, jego sposób gry itp. ;) Film nie jest też za krótki. A nawet jeśli, to cały przepełniony akcją i nie nudzi się człowiek ani chwili.

Polecam. :p



Włąsnie moim zdaniem tam jest mało akcji i jest ona tylko wkońcówce. Byłem na nim w kinie. Muszę przyznać, że film abrdzo wciagający alejednakże smutny w pewnych momentach mi sie chciało nawet płakać. Fabuła dosyć nieoryginalna no ale trzeba przyznac ze i tak wciąga. Swietna gra aktorów (2 nie licząc dzieciaka:p)i moim zdaniem te zombi były troche przesadzone. Gdyby dali ucharakteryzowanych aktorów efekt byłby o niebo lepszy ale i tak jes świetny. 9/10

PS Ja lunatykuje:p
 

Hetik

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
153
Widzialem ten film. Moja ocena 7/10. Fajny, ciekawy, wciaga. Ale czegos mi tam brakowalo ale niewiem. Moim zdaniem JA ROBOT byl lepszy.

W filmie Jestem Legenda efekty specjalne tez byly swietne. Byly tez tam watki z komedii ( np. rozmowa z manekinami. Chociaz gdy nie rozmawia sie z zywa osoba ponad 1000 dni to sie nie dziwie ze mozna lekko zwariowac ). Tak czy siak polecam film warty obejrzenia. I kolejna dobra rola Willa Smitha.

Pozdro 600 :D
 

rekapa123

New Member
Dołączył
12.5.2008
Posty
5
Racja racja... film bardzo fajny, wciągający... ja bym dał ocenę 10/10 :)
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Dosyć spoko film i fajnie wciąga tylko nie wiem czemu mój kolega sie tego bał xDDD
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Film godny polecenia każdemu fanowi kina. Jest akcja, jest piesek, jest znany i bardzo lubiany (m.in. przeze mnie) aktor i są zombiaczki (krewni Czesia z Włatców Móch).
Tylko czemu on na końcu umiera? Wiadomo buuum i papa zombiaczki, ale mogli to jakoś inaczej zrobić :(
(zupełnie jak w filmie "Człowiek w Ogniu")
Mimo wszystko film oceniam 9/10
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Gdy zobaczyłem tylko początek filmu, to wiedziałem że sie niezawiodę na nim, i mialem rację. Sama fabuła nie jest zbyt orginalna, ale mimo wszystko film jest świetnie zrobiony, i do tego bardzo dobry aktor - Will Smith. Żyje w wielkim mieście sam.. no może nie sam, ma przecież tysiące sąsiadów, ale co mi się podoba, z jednej strony akcja, bo codziennie wypada na miasto, a z drugiej dramat w laboratorium, bo nie moze wynalezc antidotum. Do tego wpecione kilka wątków. Podobał mi się moment kiedy ci mutanci zastawili pułapkę na niego... bylem na poczatku zaskoczony jak ten manekin sie przemieścił, dopiero później wpadłem, że to było zamierzony przez pozornie nieinteligentych mutantów. Tak czy siak film zajebisty. POLECAM

EDIT:

ok przyjmijmy że "zmutowani przez chorobę ludzie" ^^
 

czlapek14

Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
253
Super film, ale 2 razy go nie obejrzę. Jestem trochę uczulony na widok martwych zwierząt, głównie psów. Trochę straszny, ciekawy i w ogóle. Pragnę jeszcze zauważyć, że to nie zombie ani mutanci tylko normalni chorzy ludzie. Z resztą pod koniec filmu widać było, że antidotum zadziałało i ci ludzie nie umierali tylko stawali się normalnymi ludźmi tylko bez włosów. Ogólnie 99,5/100.
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Film świetny z genialnym aktorem:0 Fabułka ciekawa:p Zakończenie trochę obyte ale tka to super film;) Ogląda się przyjemnie i można się wciągnąć.
 
Do góry Bottom