[Film] Iron Man 1 I 2

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Witam, wczoraj miałem okazje obejrzeć obie części tego filmu. Cóż można powiedzieć, szału nie robi, ale może się podobać. Oczywiście nie każdemu, lecz mi tego typu filmy jakoś pasują, Nie robią sieczki z mózgu (jak poprzedni film jaki miałem przyjemność obejrzeć), dużo akcji i dość futurystyczne, nawet jak na nasze czasy nowe technologie. Ogółem posiadają chyba wszystko co nowoczesne filmy akcji prosto z ameryki posiadać powinny.
A Wy jak go oceniacie? Od razu chciałbym uprzedzić że jeśli ktoś kto nie trawi totalnie tego typu kina też ma prawo zmieszać go z błotem, ale to jednak wiele do tematu nie wniesie.

Jednakże nie do końca o tym chciałem pisać. Nie wiedziałem czy napisać to w Muzyka czy Film, ale jednak wyszło tutaj i będą dwa wątki a nie jeden.
Konkretniej mówiąc chodzi mi o to aby ktoś podał mi soundtrack z drugiej części filmu. Te w necie jakoś mi nie pasuję bo z samego filmu jestem wstanie wyłapać z 2-3 kawałki których nie ma na oficjalnym soundtracku. Nie bardzo tego rozumiem, ale może jest ktoś kto mnie oświeci w tej kwestii?
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Film jest naprawdę dobry - zarówno 1 jak i 2 część (aczkolwiek 1 bardziej mi przypadła do gustu). Samą postać Iron Mana już lubiłem w dzieciństwie, chociażby z kreskówek.
W filmie również go polubiłem, a raczej jego ludzkiego 'operatora' Tonego Starka - głównie ze względu na Roberta Dw. Juniora. :) Jeden z najlepszych wspólczesnych aktorów - gra poprostu <ciach>. Pasuję do kreacji niezależnego ignoranta - jakim jest Tony.

Sam film to też dużo, dużo efektów specjalnych, które ogląda świetnie się ogląda, dobra fabuła, ciekawy wątek miłosny, no i ta nieustanna akcja :)

Film bym ocenił na 8/10 za pierwszą część i 7/10 za drugą.
pozdro
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
widzialem tylko jedyneczke, film lagodny, latwy, rozywkowy przez co nie nalezy do mojej top filmowej 30stki
zbyt fajnie sie go oglada, nie igra z umyslem, ale go lubie, chocby za humor, dobra muzyke, roberta dw. juniora i calkiem znosna akcje : )
dwojczeke tysh kiedys oczaje, rourke zapowiada sie niezle

a feo, w soundtrackach filmowych zwykle sie wklada tylko muzyke robiona specjalnie do filmu
jednakze czasem sa mieszanki lub ze wzgledu na brak wlasnego ost, soudntrack sklada sie tylko z obcych nut
innym razem po prostu nie wrzuca paru piosenek z niewyjasnionych powodow, ot tak, moze bo nie pasuja do reszty, albo im sie zwyczajnie nie kcialo ;p
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Mój ulubiony film z serii superbohaterów. Znacznie bardziej mi się podobał niż Batman, Spiderman itp...Może to przez to, że nie było tu jakiś dziwnych wątków. Miły przyjemny i humorystyczny.
 
Do góry Bottom