Film G3 Zb

Status
Zamknięty.

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
[SIZE=12pt]Filmik od CDProjekt[/SIZE]
[SIZE=14pt]
http://pl.youtube.com/watch?v=rxUKxzDtbcc[/SIZE]
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
I co kamykkonik? Proszę bardzo, nareszcie ktoś powiedział coś dobrego o grze. Teraz jestem pewny zakupu gry w języku polskim, zaraz po wyjściu na rynek. Już doczekać się nie mogę, ciekawe czy mi będzie mniej cięło... Pożyjemy, zobaczymy.
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
He he kochani chyba szykuje sie prawdziwy hicior . Nareszcie jakaś konkretna garść informacji podana została w tym filmiku . Nawet na gorszym sprzęcie chodzi lepiej niż podstawka . B)
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
W 2:58 widać "Orka z Geldern" a przecież Geldern należy do ludzi :) (może być ciekawie). Mało tego widniał tam napis "Handlarz" co oznacza, że patch ze spolszczeniem jest już gotowy. Mało tego była mowa o zniknięciu niewidzialnych barier które pokazał nam Kamyk w swoim filmiku (co dowidzi, że miał wersje BETA). Wydaje mi się, że źle zrobiłem przekreślając ZB (rzeczywiście g*wnianiy skrót) na starcie. To forum tak mi namieszało, że już sam nie wiem czy to kupić czy nie :unsure:
 

kamykkonik

New Member
Dołączył
16.11.2008
Posty
18
Czekajcie .. leże na ziemi ... wstaje .. ok jestem .. <lol2> hahaha nie nie .. zaraz sie zamknę w sobie <lol2> moim zdaniem filmik wyszedł tylko po to żeby sprzedać to "COŚ" .. ja pokazałem w swoim filmiku złe strony a oni w swoim dobre strony ... z resztą ... kupicie , zagracie później będziemy o tym dyskutować .. na razie nie czas na to poczekam do 4-5 Grudnia .. kiedy maniacy przejdą grę w 20h. A to z tym że Gothic 3 odpali sie na gorszych PC to już gryzłem glebe oraz z tym usunięciem niewidzialnych ścian .. aaa i w filmiku bardzo dokładnie widać ten "NOWY" styl walki .. o tak.. na filmiku wszystko widać ( tak samo jak w G3 <lol2>) Pozdro!

Mam nadzieje, że darujecie sobie już komentarze i dopiski w tym stylu... Macie oceniać filmik CDP a nie kamyka.
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
Właśnie znalazłem na onet.pl path aktualizujący angielsko języczną wersje ZB do 1.06 wic może polska wersja jest poprawiona i niema tych bugów. Może dlatego te rozbierzności miedzy filmem Kamyka a CDP. Kamyk więc jak będziesz czasowy to może byś go zainstalował i potem napisał czy coś się poprawiło czy nie , bo nie przeczę że film CDP może być zwykłym chwytem marketingowym .

Kamyk apropo tego twojego "gryzienia gleby" GRUNT TO ZDROWIE !:D
 

Don Robert

Member
Dołączył
31.1.2007
Posty
53
No! W końcu jakiś pozytywny filmik. Miło się go ogląda i słucha, mam nadzieje że to prawda co ten gość tam powiedział, brak bugów, pójdzie na słabszych komputerach, dla mnie bomba.
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
Witam!

No proszę rzeczywiscie cos jednak pozmieniają bo mi sie wierzyć nie chciało z tymi bugami bo też miałem tą wersje co kamyk.

Ale ludzie dla prawdziwego gracza są ważne takie tytuły tym bardziej fana Gothica więc nie rozumiem słów"chyba nie kupię,chyba nie będę w to grał".

Nie lubię ludzi którzy np.przeszli G3 a I,II,NK nie chciało im się :)

Pójdzie na słabszych a czy będzie mniej wymagał od lepszych ;)?



pzdr
 

Gorn4

Member
Dołączył
4.12.2008
Posty
81
Elo

umbras, widziałem większość filmów przedstawiających Gothic3 ZB i moge ci powiedzieć, że większość z nich wyglądała fatalnie, piszesz: Ale ludzie dla prawdziwego gracza są ważne takie tytuły tym bardziej fana Gothica więc nie rozumiem słów"chyba nie kupię,chyba nie będę w to grał". Ale dlaczego mamy dawać zarabiać ludziom, którzy schrzanili całą serie (mówie o JoWood) zniszczyli TWÓRCĘ całej serii, którym była firma PiranhaBytes. Dlaczego mamy więc im płacić za byle co? Wydali takie g*wno wiedząc, że ludzie i tak będą to kupować. Dzięki temu mogą sobie napełniać kieszenie całkowicie wypaczoną grą. Żerują na nas, na tych którzy poczuli piękno i subtelność całej serii Gothic. Tych, którzy siedzieli całymi dniami przy komputerze, rozkoszując się tą grą. Mamy im płacić... Tym którzy pozbawili twórcę tej gy. Jeśli o mnie chodzi to kupię tą gre ale dopiero kiedy stanieje, tak żeby JoWood nie mógł się nacieszyć moimi pieniędzmi
 

damiannowak

Member
Dołączył
2.2.2009
Posty
85
~odkopuje, oglądnijcie~
Co do filmiku to szajs jakich mało , nie wiem co w nim określiłeś jako "bomba" :p
 

MichałABG

Member
Dołączył
18.7.2008
Posty
202
CYTAT(Damianx102 @ 14-02-2009, 10:07) index.php?act=findpost&pid=213119
~odkopuje, oglądnijcie~
Co do filmiku to szajs jakich mało , nie wiem co w nim określiłeś jako "bomba" :p


jednym się podoba - innym nie.
mi się podoba - tobie nie.

każdy ma własne zdanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom