[film] Egzorcyzmy Emily Rose

  • Thread starter Gray_Fox
  • Rozpoczęty
G

Gray_Fox

Guest
Witam :) Ostatnio zassałem z neta tenże film. Jego fabula jest jakże ciekawa, i trzyma do końca. Młoda dziewczyna zostaje opętana przez demona, jak sie później okazuje- przez 6. Dostaje ciągłych napadów, lekarze podejrzewają schizofrenie-chorobę psychiczną. Pewien ks, próboje jej pomóc, mówiąc żeby nie brała lekarstw gdyż jej to nie pomaga. Próboje odprawić egzorcyzmy i co sie dzieje?
Hardcore.... Dużo Pózniej ona umiera z powodu zmęczenia fizycznego i psychicznego jak i duchowego, a ks zostaje posądzony w sądzie o "lekkomyślnym doprowadzeniu do śmierci tejże 19-letniej dziewczyny"

To w skrócie. Ten kto oglądał ten wie jak straszne są te "jaazdy" tej opętanej. I wie że film jest bardzo dobry. Nie jest to żaden fantasy etc. Film jest oparty na faktach autentycznych które - dla niewiedzących , miały miejsce naprawdę. Co o nim uważacie?

***Prosze o opinię tych którzy ten film oglądali a nie którzy " nie oglądali ale mój post zachęcił do obejrzenia" gdyż bedzie to świadome nabicie postu.


***-nawiasem.

Pozdrawiam.
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
No więc... Według mnie film wcale nie jest superekstrazajeb*sty. Jedyny moment to ten, wktórym te demony sie "przedstawiały" :]. Piła jest 100 razy lepsza.

A czy fakt może nie być autentyczny?
 
G

Gray_Fox

Guest
No! W końcu ktoś sie wypowiedział! ^^

Film tego pokroju niema być "superekstrazajeb*sty" jak kto określiłeś. Ma on dawać przesłanie, co robią demony wewnątrz ludzkiej duszy [ i że faktycznie istnieją]

QUOTE A czy fakt może nie być autentyczny?


Zbędne gadanie...

Pzdr :]
 
Dołączył
7.1.2005
Posty
77
Dobra, może w inny sposób. Jest to horror, a według mnie nie jest straszny. No dobra może z tych opętań było dobrze pokazanych. Jako horror nie polecam, jako autentyczna historia o opętaniu przez demony jak najbardziej.

Pozdro
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
ja obejrzalem ten film bynajmniej zeby sie bac, o nie. poprostu uslyszalem ze ten film jest dobry i kiedys interesowalem sie opentaniami film oceniam...7/10


QUOTE Jest to horror, a według mnie nie jest straszny


dla mnie to niebyl horror a raczej film psychologiczny, a dla mnie najsraszniejsze byly te takie ryje tych babc w kosciele
tongue.gif
 
Do góry Bottom