Filmówka

Status
Zamknięty.

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Witam!
Wie ktoś z was jak zrobić takie myko jak goście idą za mną, czy np. lee mnie atakuję, że trolle są po mojej stronie, że mogę zrobić armie.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
wystarczy że kodem zmienisz sobie gildię na jakiegoś potwora to wtedy ludzie cie będa atakować a potwory będą po twojej stronie

a żeby inni za tobą szli wystarczy że ich uderzysz lub przywołasz testmodela który będzie za toba chodził jak mu powiesz
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Tylko jak to wpisać?

Chodzi mi o to że możemy się wcielić w daną postać i coś tam klikamy i możemy mu dać goda czy też by za nami szedł i inne, tylko jak to wpisać
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
google nie gryzie (poszukaj komendy do Gothic'a oraz jak uruchomić konsolę kodów), youtube też

na kanale youtube poszukaj filmiku "sekrety filmowe 1" tam masz wszystko dokładnie opisane przez jednego z najlepszych reżyserzy Gothic


wiesz ja cię tu nie będę prowadzić za rączkę kiedyś trzeba dorosnąć albo trochę pogłówkować
 

Eldoor

New Member
Dołączył
11.3.2010
Posty
22
W pierwszej części możliwe było stworzenie armii poprzez przywoływanie stworzeń - szkieletów, golemów czy demonów. Tylko jeśli przyzywałeś szkielety, a potem golemy, to się nawzajem atakowały (pod koniec GI zrobiłem oddział z 15 golemów i się wybrałem na armię Cor Caloma ;D golemy za mnie brudną robotę odwalały, a ja się zająłem kapliczkami). Ale taką armię w dwójce chyba też można zrobić poprzez wykorzystanie zwojów przyzywania określonego stworzenia. Co więcej, za pokonanie takiego stworzenia chyba się pd dostaje. I kodów nie trzeba ;]
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ale taką armię w dwójce chyba też można zrobić poprzez wykorzystanie zwojów przyzywania określonego stworzenia. Co więcej, za pokonanie takiego stworzenia chyba się pd dostaje.

Nie, nie można, a za zabicie przywołanego stwora dostajesz 0 PD
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom