Fifa2006

Status
Zamknięty.

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Napisałem nowego posta zeby ktoś tu wogóle zajżał i mam dla was nowe aczkolwiek złe wiadomości ( jak dla mnie ) dema nie będzie dziś, będzie one na 99.00 % jutro czyli we wtorek 30.08 dostępne w dwóch wersjach, w komentarzu angielskim i francuskim, niestety nie usłyszyny polskiego w demie, sama fifa 06 wyjdzie na DVD ( dla mnie jest to baaardzo zła wiadomość bo nie mam napędu DVD a rodziców nie naciągne
dry.gif
) będzie ona kosztować 159.00 pln, to bardzo dużo jak na fife ostatnie wersje kosztowały 129.00 zł, cóż pozostaje tylko zbierać kase lub kupić sobie pirata, zresztą większość forumowiczów zrobi to drugie
biggrin.gif
bo ważniejszy jest oczywiście G3 i nowe podzespoły pod niego
tongue.gif

Czekam na demko i spróbuje naciągnąć starych na DVD
biggrin.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Tak właśnie przypuszczałem. Bo od rana szukam tego demka i nic. Dzisiaj dopiro dodali demko NHL 06 na polskich stronach, a ja miałem wczoraj, więc demko fify będzie zapewne jutro. Hmm mi tam nie przeszkadza że na dvd. ja jak sie dowiedziałem ze GTA:SA ma wyjść na dvd to odrazu postanowiłem sobie kupic..a co do ceny to przeraża..szczerze nie mam zamiaru kupic orginału, jesli zagram w nową odsłone to będzie to pewnie wersja piracka, jak napisał cichy kase trzeba zbierać na podzespoły do kompa i na orginalnego Gothica III
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Hmm wszytko fajnie tylko ja raczej sobie nie pogram. Fakt będzie polska liga, to plus, ale mnie do gier sportowych w ogóle nie ciągnie. Wolę sobie sam zagrać w piłkę, albo obejżeć meczyka. Jak już pisałem przedtem grałem we wcześniejsze fify, ale teraz gust mi się zmieniły i raczej nie zagram, no może na demo się skuszę, ale nic więcej. Skoro mówicie, że będzie jutro, to sobie ściągnę.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hmm noi co z tym demkiem ja juz 3 dnień szukam i dalej lipa. jakby ktoś mial link skąd mozna ściągnac to niech tutaj wrzuci. byłbym wdzięczny. Ciągle przekładaj wydanie tego demka, a ja bym sobie z chęcią zagrał ;]
No więc jakby ktos mial jakieś info na ten temat to pisać
 

Beduin

New Member
Dołączył
27.8.2005
Posty
11
A wie ktos kiedy bedzie oficjalna premiera tej fifki w polsce
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (cichy @ 31-08-2005, 15:17) Tu masz dwa linki do wersji angielskiej i francuskiej:
http://largedownloads.ea.com/pub/demos/Fif...IFA06DemoEn.exe
http://largedownloads.ea.com/pub/demos/Fif...IFA06DemoFr.exe

ściągaj szybko bo jest przeciązenie serwera i prawdopodobnie nie będzie ci chciało ściągnać, ja teraz zaczołem ściągać bo mi się fartneło i serwer się zwolnił.
Ehh dopiero teraz jestem na kompie i coś mi to nie che iśc...ehhh ale czemu na żadnym polskim serwisie nie ma demka fifki do ściągnięcia... sh*t
Pemiera na początku byla planowana na 15 wrzesnia, ale z tego co wiem obecnie zakladana data wydania w polsce to 30 września, jezeli się pomyliłem to niech mnie ktoś poprawi


EDIT:
Sorka jest info na gry.wp.pl o demku fify,a le linki są te sam...szkoda bo chyba za szybko sobie nie zagram, dzisiaj

Edit1:
Jednakz agram dzsiaj bo już jestem w trakcie ściągania
 

Sajmonek

New Member
Dołączył
16.9.2005
Posty
8
Uwielbiam gry pilki noznej !!
smile.gif


... ahh. Szkoda, że nie mogę Ci więcej ostrzeżeń walnąć :] - ozi
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Więc znalazłem zapowiedź tej moim zdaniem zapowiadającej się super gry i każdy fan piłki nożnej i fify powinien to przeczytać, miłej lektury...

"FIFA 06 – zapowiedź/recenzja

Krótki wstęp – rewolucja?

Artykuł, niezależnie, czy to zapowiedź, czy nie, powinno się zacząć od wprowadzenia w omawianą grę. Wprowadzenie to powinno być 1:4 całości całego tekstu. Jednak tym razem w celu zapoznania Was z nową FIFA 06 (o której z pewnością wiecie już bardzo dużo, ale zapewniam Was, że nie wszystko) użyję tylko paru słów: Nowa FIFA jest bardzo dobrym produktem, może i rewolucyjnym, który z pewnością podbije ponownie serca fanów gier piłkarskich. Szczególnie serca polskich graczy, dla których FIFA 06 jest grą przełomową (bo jak inaczej można nazwać dwie ogromnie ważne innowacje, jakimi są rodzima liga oraz polscy komentatorzy?).

Przejdźmy więc do głównej części tego artykułu, który jest czymś w rodzaju zapowiedziorecenzji, ponieważ miałem dostęp do jednej z ostatniej wersji BETA i już niewiele rzeczy ulegnie zmianie (zresztą chyba już nie ma czego poprawiać, ewentualnie malutkie niedociągnięcia z rozgrywki meczowej, ale o tym później).


Teraz Polska!

Zacznę od rzeczy najważniejszej dla wszystkich polskich fanów – a mianowicie od naszych, rodzimych rzeczy w grze. Jak już wiecie, w FIFA 06 po raz pierwszy w historii tej serii znalazła się liga polska. W grze nazwana IDEA Ekstraklasa (chociaż już w połowie października, kiedy to zostanie wydana oficjalna łatka producentów, nazwa zmieniona zostanie na Orange Ekstraklasa). Dostępne mamy wszystkie szesnaście zespołów, jednak cztery z nich pozbawione są licencji. Powód? Chęć prezesów wyciągnięcia większej kasy od Electronic Arts. Dlatego też winą za to nie należy obarczać producentów gry, lecz zarządy owych klubów. Drużyny bez licencji to: GKS Bełchatów, Groclin Grodzisk Wielkopolski, Cracovia Kraków oraz Korona Kielce. Wymienione zespoły mają zmienioną nazwę, brak log, nie posiadają oryginalnych strojów (barwy i style te same, ale brak sponsorów i log). Na szczęście składy są poprawne. Jednak nie ma się czym przejmować, ponieważ nazwy są podobne (np. „Kraków,” czy „Kielce”), a poza tym na polskiej scenie FIFY jest mnóstwo dobrych patchmakerów.
Jak wygląda sprawa pozostałych zespołów? Składy są raczej w porządku, tak jak i ustawienia taktyczne. Jedyne, do czego można się przyczepić to stroje – nie wszystkie są takie, jak w obecnym sezonie (Wisła Kraków ma dla przykładu stroje bez sponsora). To z kolei jest spowodowane tym, że zespół w EA Canada zbyt późno zabrał się za implikowanie polskich strojów do gry.
Została jeszcze reprezentacja – tutaj nie można nic zarzucić.

Drugą całkowicie nową dla polskich fanów rzeczą jest komentarz w wykonaniu Dariusza Szpakowskiego oraz Włodzimierza Szaranowicza. Czemu akurat oni, a nie Tomasz Smokowski i Jacek Laskowski? Odpowiedź jest prosta – to właśnie Szpaka ludzie kojarzą najbardziej i to właśnie on z nudnego meczu potrafi zrobić najbardziej emocjonujące widowisko.
Co do komentarza w grze – w FIFA 06 znalazło się około 500 różnych fraz, wypowiedzi mówionych przez Szpakowskiego i Szaranowicza (większość należy do tego pierwszego, bo to on jest komentatorem głównym). Oprócz tego parę tysięcy nazwisk piłkarzy czytanych, gdy posiadają oni piłkę albo strzelili bramkę (np. po strzeleniu gola po podaniu Zinedine Zidane’a usłyszymy coś w rodzaju: „Goool! Cóż za niesamowita technika Zinedine Zidane’a, to właśnie jego podanie otworzyło drużynie drogę do bramki” itp.). Komentarz jest naprawdę bardzo dobrze zrobiony i nie nudzi się po paru meczach. Spokojnie możemy rozegrać całą 15-sezonową karierę i na pewno nie znudzimy się relacjonowaniem Darka Szpakowskiego. Co do gaf, z których znany jest ten komentator – takowe nie występują (niestety nie usłyszymy „no i puścił Bąka skrzydłem”), ale za to jest parę błędów treściowych (nie pasująca wypowiedź do danej sytuacji), jednak nie jest to jakiś rażący minus. Komentarz jest naprawdę świetny i grając w FIFA 06 mamy wrażenie, jakbyśmy oglądali mecz w telewizji. Brawo dla EA Polska za starania i dobrą robotę!


Niesamowite intro

W tym roku intro FIFY jest czymś niesamowitym. Filmik ukazujący futbol z najlepszej strony, czyli akcje, bramki, radość piłkarzy i kibiców. Do tego dołączony zdarty głos fana piłki nożnej, który z pewnością obejrzał kilkaset spotkań w swoim życiu. Owy głos mówi nam, czym jest futbol oraz wprowadza nas do FIFA 06. Nie zawaham się stwierdzić, że intro FIFA 06 bije na głowę intra wszystkich Pro Evo/WE.
Miłym zaskoczeniem jest obecność jednego z polskich piłkarzy, o którym w ostatnich tygodniach bardzo głośno. Jest nim Euzebiusz Smolarek. Ebi w barwach Borussi Dortmund ukazany jest podczas podchodzenia do fanów na stadionie. Takie małe, a jednak cieszy ;-)


Nowa starość, czyli klasyka

Gdy po raz pierwszy odpalimy grę i uporamy się z tworzeniem profilu naszym oczom ukaże się pierwsza nowość FIFA 06 – wyzwanie Klasycznej XI. Jest to drużyna gwiazd piłki nożnej na przestrzeni kilkudziesięciu lat. Wśród takich piłkarzy jak Pele znalazł się również Zbigniew Boniek, co jest kolejną miłą niespodzianką dla polskich fanów.

Ogólnie, wygrywając różnego rodzaju rozgrywki zdobywamy punkty, którymi później możemy odblokować sylwetki, biografie gwiazd futbolu, które zostały umieszczone w podmenu FIFA Retro.


Podstawowe tryby gry

Teraz opowiem trochę o trybach gry, które mamy dostępne w FIFA 06. Oczywiście pierwszym z nich jest słynne „Graj”, dzięki któremu możemy grać dowolny towarzyski mecz wybierając drużyny, stadion, pogodę, etc.

Kolejnym podstawowym trybem jest możliwość rozegrania samej ligi, bądź pucharu kraju/ligi. Oczywiście mamy tutaj dostęp do IDEA Ekstraklasa oraz Pucharu Polski.

W grze znalazł się również trening, dzięki któremu bezstresowo zapoznamy się z tajnikami gameplayu.


Kariera

Nie zabrakło oczywiście największego i najciekawszego trybu gry, znanego z zeszłych edycji – Kariera. 15-letnia Kariera w FIFA 06 jest najgłębszą opcją. Swoją przygodę zaczynamy oczywiście od stworzenia naszej sylwetki. Następnie wybieramy region, w którym chcemy zacząć grę. Oczywiście niedoświadczony menago nie przejmie od razu Barcelony, czy Manchesteru United. Zaczynamy od zera. Niestety, nie tyczy się to Polski, gdyż wybierając region z IDEA Ekstraklasa mamy dostępne wszystkie drużyny.

Po wybraniu drużyny i przeczytaniu wiadomości od zarządu musimy podpisać umowę ze sponsorem. I to jest kolejna nowość. Do wyboru mamy kilkunastu sponsorów, oferujące różne pieniądze i wymagające różnych osiągnięć. Co ciekawe, jednym ze sponsorów jest Cinema City (firma, która także znalazła się na bandach w IDEA Ekstraklasa w grze) z opisem, że to największa sieć kin w Polsce. Inną ciekawostką jest, że wśród sponsorów znalazła się strona SoccerGaming.com , serwis o FIFIE, stworzony przez Matta Holme’a (obecnie researcher odpowiedzialny m.in. za polskie drużyny) tuż po tym, jak Centrum FIFY wystartowało ze swoją działalnością.

Kolejnym etapem jest ulepszenie naszego sztabu trenerskiego i medycznego, co oczywiście kosztuje niemałe pieniądze. Dalej robimy to, na co mamy ochotę. Możemy wysłać poszukiwacza talentów w celu znalezienia przyszłej gwiazdy, zrobić zakupy w markecie transferowym, przemeblować skład i ustawienia taktyczne. Po tym pozostaje nam już tylko rozgrywka, przed którą zdecydujemy, czy sami gramy, czy oglądamy relację live w formie tekstów, czy też szybko symulujmy mecz. Ponadto, gdy mecz rozgrywamy u siebie sami ustalamy cenę biletów. Ważną rzeczą jest fakt, czy sami rozgrywamy mecze, czy też je symulujemy, bowiem zależąy od tego morale naszych piłkarzy. Im częściej sami prowadzimy ich do zwycięstwa, tym morale jest większe.

Całkowitą nowością w FIFA 06 są media i rozmowy z piłkarzami, które mają nazwę „memo”. Takich wiadomości jest około stu, w każdej mamy do wyboru jedną z trzech odpowiedzi, którą chcemy udzielić. W zależności od tego, co powiemy, otrzymamy wiadomość zwrotną. Zazwyczaj morale piłkarzy, nasz budżet czy też poparcie zarządu/kibiców rośnie lub maleję. Bardzo ciekawa innowacja.

Jak już wspomniałem o poparciu to warto wspomnieć parę słów. Otóż w trybie kariery mamy trzy paski ze stanem. Są to: zgranie zespołu (co jest także nowością poza Karierą – zgranie zespołu to nowy parametr, który mówi nam o tym, czy drużyna gra zespołowo, czy też raczej stawia na indywidualności. I tak, Chelsea Londyn zgranie ma na 90, a Real już tylko na 35. W Karierze sprowadza się to do tego, czy sami rozgrywamy mecze, czy też je symulujemy), poparcie zarządu, poparcie kibiców. Dobra opcja, sprawiająca, że 15-letnia kariera jest ciekawsza.

Oczywiste jest, że podczas 15-letniego grania naszym celem jest przejęcie zespołu pięciogwiazdkowego.


Chodźmy na Imprezę!

Całkowicie nowym trybem gry, dostępnym niestety tylko na PlayStation 2 oraz X-Boxa jest Impreza. Opcja ta pozwala nam stworzyć ośmioosobowy turniej, w którym sami decydujemy, jakim systemem gramy (zwycięzca zostaje, lider z ostatnim, itd.). Tryb ten jest przeznaczony dla wszystkich fanów offline’owego grania z kumplami.

Po każdym meczu otrzymujemy bonusy, zwane złośliwymi zagrywkami. Są to np. zdjęcie najlepszego napastnika przeciwnika na 10 minut, uniezależnienie się od kartek, itd. Wykorzystać je możemy w kolejnych spotkaniach.

W paru słowach – Impreza pozwala sprawdzić, który z Twoich znajomych jest prawdziwym mistrzem offline.


FIFA Retro

Kolejny nowy tryb, a raczej podmenu. Jak już wspomniałem znajdziemy w nim sylwetki klasycznych zawodników. Oprócz tego możemy obejrzeć dwa filmy – są to: Retrospektywa gier FIFA, czyli od FIFA 94 do FIFA 06, gra po grze, innowacja po innowacji, itd. oraz 10 pamiętnych momentów: dziesięć naprawdę pięknych bramek, które ogląda się z przyjemnością.

Na konsolach w podmenu FIFA Retro mamy również bardzo interesujący bonus, a mianowicie – grę FIFA 94! Pomysł ten jest genialny, szkoda tylko, że na PC zabrakło tego. Mamy niepowtarzalną sytuację pogrania w pierwszą grę z serii FIFA. Dla mnie bomba.


Dobry gameplay?

Rzecz najważniejsza dla wszystkich zwolenników gier sportowych – gameplay. Ten uległ znacznej poprawie w porównaniu z FIFA 2005. Gra już nie jest wolna i schematyczna, tylko dynamiczna i emocjonująca. Zrezygnowano z beznadziejnego Off the Ball, polepszono First Touch, zmieniono stałe fragmenty gry.

Ulepszeniu uległy również wślizgi oraz drybling. Dodano także nowe zwody. Oprócz tego stworzono specjalny system taktyczny, który ustalamy czterema przyciskami. Podczas meczu sami decydujemy, czy chcemy grać skrzydłami, środkiem, atakować wszystkimi, czy też spokojnie czekać na kontrę. Ustalamy również obronę – pressing, strefa, każdy swego, pułapki offsideowe. Wszystko zależy od nas. Według mnie jest to bardzo dobrym rozwiązaniem, bo szybko możemy dostosować naszą grę do przeciwnika. Naprawdę świetne.

Jednym z całkowicie nowych elementów w FIFA 06 jest system rzutów wolnych. Sami decydujemy, czy strzelamy technicznie, czy siłowo. Znikł celownik, co dodatkowo utrudnia oddawanie strzałów. Teraz naprawdę bardzo trudno zdobyć bramkę z rzutu wolnego, co plusuje grze.
Zmianie uległy również rzuty rożne – już nie decydujemy, do którego piłkarza chcemy dograć futbolówkę, ale ustalamy jedynie siłę i rodzaj wrzutki. Kolejny plus.

Podsumowując – gameplay jest bardzo dobry.


Bonusy, dodatki, inne

Jednym z dodatków w FIFA 06 jest centrum edytowania, w którym możemy stworzyć nowego zawodnika, edytować numery strojów, zmieniać ustawienia drużyn. Jedną z nowości jest powoływania do kadry – z listy wszystkich graczy danego obywatelstwa wybieramy 25 graczy, których chcemy mieć w kadrze.

Oprócz tego dzięki dwóm opcjom możemy zapoznać się „na sucho” z grą. Jedną z nich jest pomoc taktyczna objaśniająca wszystkie taktyki dostępne w systemie taktycznym. Animacja obok opisu dokładnie ukazuje nam zagrywkę. Drugą taką opcją są samouczki. Cztery filmy, w którym zobaczymy i usłyszymy, jak się robi zwody. Dodatkowo na ekranie widoczny jest pad pokazujący, co dokładnie należy wcisnąć. W polskiej wersji mamy napisy obok pada, więc zero stresu, że czegoś nie zrozumiemy.

Ciekawą rzeczą jest sklepik fana, w którym możemy wykupić alternatywne stroje, pakiety cieszynek (celebracje graczy), stadiony, piłki, dźwięki, biografie klasyczny graczy, czy też dostęp do specjalnych materiałów (czytaj dalej).

Wśród multimediów dostępne mamy dwa rodzaje: wywiad z talentem, w tym wypadku, z graczem FC Barcelony – Samuelem Eto’o. Napastnik opowiada nam o swoich doświadczeniach z FIFĄ oraz parę rzeczy ze swojego życia. Tutaj również mamy polskie napisy, tłumaczące język hiszpański.

Drugim rodzajem multimediów jest przegląd wydarzeń. Dostęp do tego możemy wykupić w sklepiku fana. Przegląd ten to filmiki ukazujące nam wydarzenia z minionego sezonu z czterech lig (oddzielny filmik do każdej z nich): Premier League, Bundesliga, Serie A, Primera Division. Jak dla mnie – kolejny bardzo ciekawy pomysł.


Podsumowanie – FIFA 06 rządzi?

Z wyciąganiem takiego wniosku poczekałbym jeszcze parę tygodni, aż KONAMI wyda pełną wersję Pro Evolution Soccer 5. Jednak pewne jest, że FIFA 06 jest grą bardzo dobrą. Mieszanka przyzwoitego gameplay’u z masą przeróżnych bardzo ciekawych opcji jest wybuchowa i powoduje, że w FIFA 06 chce się grać. Do tego dochodzi IDEA Ekstraklasa oraz głos Szpakowskiego. Czy muszę dodawać, że nową grę z serii FIFA powinien mieć każdy w Polsce? Chyba nie. Wielkie brawa dla EA Sports, za stworzenie dobrego produktu oraz dla EA Polska za postaranie się o polskie elementy.

Największym minusem, o którym mogę napisać w tym momencie to fakt, że na FIFA 06 musimy czekać jeszcze ponad tydzień ;-)"



Rafał Zelman


by Centrum FIFY
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Cholera już się nie mogę doczekać jak kupię Fifę. Heh, chyba od razu zagram Borusią albo lepiej kupie Euzebiusza do np Manchesteru i będzie sie bawić z kibicami
laugh.gif
No naprawde teinformacje są super!!!!!!!!! Zwłaszcza, że jest tam liga polska. A no właśnie... chyba kupię Smolarka do Wisły Płock
laugh.gif
wink.gif
.... ale najpierw zaciągnę kredyt
ohmy.gif
laugh.gif
wink.gif
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Ha i tak Fifa nigdy nie dorówna seri Pro Evolution Socer i bardziej ćieszyłbym sie gdyby tam była cała polska liga.
Ale w nową fifke zagram aby porównać z Pro evo ale już wiem co będzie lepsze jak zawsze;].
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Blizna @ 24-09-2005, 14:52) Ha i tak Fifa nigdy nie dorówna seri Pro Evolution Socer i bardziej ćieszyłbym sie gdyby tam była cała polska liga.
Ale w nową fifke zagram aby porównać z Pro evo ale już wiem co będzie lepsze jak zawsze;].
Dokładnie...PES 5 poprostu zmiażdzy fife najnowszą, ale mimo wszystko i tak w nią zagram, po to aby zobaczyć ;] Jednak co jak co ale pod względem gameplayu fifa nigdy nie dorówna PES'owi, a dla mnie to jest najważniejsze ;]
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
QUOTE Dokładnie...PES 5 poprostu zmiażdzy fife najnowszą, ale mimo wszystko i tak w nią zagram, po to aby zobaczyć ;] Jednak co jak co ale pod względem gameplayu fifa nigdy nie dorówna PES'owi, a dla mnie to jest najważniejsze ;]


QUOTE Ha i tak Fifa nigdy nie dorówna seri Pro Evolution Socer i bardziej ćieszyłbym sie gdyby tam była cała polska liga.
Ale w nową fifke zagram aby porównać z Pro evo ale już wiem co będzie lepsze jak zawsze;].

No może i macie racje, grałem w PES'a 4 i pod względem gameplayu był wiele lepszy od fify 2005, być może a raczej napewno gameplay znów będzie lepszy niz w fifie 2006 ale fifa ma swój charakter i wieloletnią historię, posiada również wiele licencji w porównaniu do PESa jest ich chyba 4 razy więcej a drużyn które posiadają aktualne składy i taktyki po prostu biją na łeb PESa np. w PES 4 zauważyłem że Walter Samuel który grał w Realu Madryt ( teraz gra w I. Mediolan ) grał w Romie
blink.gif
więc strasznie mnie to obużyło. Podsumuwując PES rządzi gameplayem za to fifa rządzi wszystkim innym prócz gameplayu więc gdyby fifa połączyła się z PESem powstała by gra ideał...
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (cichy @ 24-09-2005, 22:57) więc gdyby fifa połączyła się z PESem powstała by gra ideał...
Nic dodac nic ując..masz racej w tym co napisaleś, pod względem hmm nie wiem jak to nazwać to fakt faktem fifa przewyższa PES'a. Ale w fifie dodają takie pierdółki, zmiast wziąśc się do roboty i zrobić pożadny gameplay..ale nie ważniejsze sa bajerki ... No cóż daltego, aby zasmakowac tego idełau trzeba zagrac w obie gryi ja tak czynie od fify 2004 z PES'em3 przez fife 2005 z PES'em4 noi teraz bedzie fifa 06 i PES 5 ;]

P.S ale tak czy owak nie zmienie zdania że PES będzie lepszy ;]
 

Volo

Member
Dołączył
22.9.2005
Posty
56
Jestem wieloletnim fanem serii Fifa, co nie oznacza, że PES uważam jednak za lepsze. W porównaniu z PES'em, Fifa jest strasznie drętwa. Mimo wszystko wyczekuję bardziej na Fifę 2006 niż na 5 częśc PES'a.

Kolejna częśc Fify zapowiada się na naprawdę bardzo dobrą produkcję, głównie dlatego, że nareszcie będzie można pograc drużynami z naszej ojczystej Ekstraklasy. No i polscy komentatorzy
tongue.gif
Czyżby Szpakowski i Szaranowicz ? Jeżeli tak no to bardzo się ucieszę. Czekam, czekam i jeszcze raz czekam ... i mam nadzieję, że miło mnie ta gra zaskoczy
wink.gif
 

Zhreddek

New Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
23
Zapowiada się smacznie ale czy aby napewno? Każda fifa jest niemalże tak samo zapowiadana: cud, miód i rodzynki . A zazwyczaj jest jak jest i słychać zawodzenie fanów przez pół roku a przez następne pół napalają się na FIFE. PES jak dla mnie rozwala gre na całej lini, wole szybką grę niż piłakarsie szachy. No ale mają być polskie komentarze Szaraczka a więc powinno być ok.
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Mam pytanie!!!! Jaka jest fifa oczywiście to pytanie kieruję do tych którzy zdążyli już zagrać!!! CZY warto ją kupić???
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Myśle że naprawde warto ją kupić, (sam ją mam i jestem z niej zadowolony) choćby ze względu na polską ligę i polski komentarz a do tego dochodzą ciekawe bonusy w których można odblokować historyczne drużyny w których znajduje się np. Zbigniew Boniek i Pele, więc polecam...
 

GORN15

Member
Dołączył
13.10.2005
Posty
153
Hmmm fajna gierka Polska Liga jest w koncu najlepsza
laugh.gif
a więc ją napewno dadzą a na poważe chciałbym żeby była Polska Liga wtedy gracze z całego świata się czegoś o niej dowiedzieli.
smile.gif
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
ja nie lubie zadnych fif kiedys tak gral;em w fify a teraz to juz tylko czasem fifa 2002 wor cup
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom