Faring - Tom :)

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
mam głupi problem i nie moge sobie znim poradzic. Chcę dołączyć się do myśliwych, aby móc przekorczyc granice na normand. Niestety musze zaniesć tomowi artefakt tego assasyna :p I dla wilstona czy jak mu tam sprzedac skóre. Skóra sprzeda ali skrojony z artefaktu, chce dac tomowi, a nie ma takiego okna dialogowego:/ nie mam tez artefaktu w kieszeni u siebie nie wiem gdzie jest :( I wilston sie zgadza abym szedł z nimi, ale pyta a co ztomem? a ja zapytam go a tam tylko opcja zaryzykuj...

Co zorbić?
Jakiś kod? nie mam wczesniejszego sejva.

Jesli ktoś ma sejva na 20 którymś lvl. Bez chodzenia po varancie i bez odbijania mist niech wysle mi :)
 

Fredrio

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
63
Ten klucz od aliego to nie jest artefakt... Artefakt trzeba wyciagnac z jego skrzyni.. jest to kamien przodka jakiegos tam
 

Master Rabbit

Member
Dołączył
10.11.2006
Posty
42
Tak jak mówił Fredrio najpierw musisz ubić Aliego zabrac mu klucz od jego skrzynki, która jest w domku do którego można się dostać po schodkach. Otwierasz skrzynię bieżesz kamień, dajesz go Tomowi, następnie muszisz mu go znowu zabrać używając opcji dialogowej "Zabiore kamień przodków do Nordmaru". No i później na scieżce do krain lodu spotkasz jakiegoś gostka , który powie Ci, że ktoś mu ukradł owy kamień ty mu go oddajesz i on zaprowadzi cię do jakieś jaski ni przodków, gdzi możesz zdobyć hełm Eliara ;) xD Pozdro i miłej gry.
 

Xtremex

New Member
Dołączył
23.11.2006
Posty
21
Wszystko OK tylko, że przed wyprawą do Nordmaru będziesz jeszcze musiał z Wilsonem wybić topielce. Jak grasz na trudnym to będzie Ci ciężko
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
1. jesli masz okolo 20 levela to szczerze odradzam wyprawe do Nordmaru, zwyczajnie sobie nie poradzisz....
2. do Nordmaru mozesz dostac sie rowniez w inny sposob: niedaleko Silden na skraju lasu znajduje sie male obozowisko orkow, jesden z nich prosi Cie o eskorte do Silden tralala niewazne. liczy sie to ze kolo obozu rozpoczyna sie wawoz prowadzacy prosto do Nordmaru, nie musisz wiec isc do Faring.

a artefakt to Kamien Przodka Ejnara

pozdrawiam
 

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
kacperek flint powiedzial ci gdzie możesz mieszkać idziesz tam szukasz skrzyni z napisem ,, skrzynia Alego " otwierasz ją
zabierasz wszystko idziesz do toma idajesz mu amulet Alegoi de best B)
 

kapuzo

Member
Dołączył
17.12.2006
Posty
69
Dajcie namiary na ten domek bo go nei moghe znalezc gdyies na Yamku Podyamcyu cyz jescycye niyej
 

Domin

Member
Dołączył
15.12.2006
Posty
124
jak jest taki koles co prowadzi gospode,po schodach idziesz wyzej i tam sa luzka i w tym pokoju jest skrzynia alego
 

Daniel007

Member
Dołączył
18.12.2006
Posty
37
kacperex jeśli wilston jest de best z to bom to idzi do toma i daj mu amulet a nie artefakt z pustyni a jak niemasz amuletu to
musisz wpisać kod albo zostać w innym mieście miśliwym acha a tak apropo Gnar nie wpuści cię jak bendziesz miśliwym ja musiałem zabić 3 trole . Wdusiłem ~ i wpisałem :
jako pierwszy bo by mnie zabiły 1. god -nieśmiertelność
jako 2.kill ten kod zabija każdego tylko pamiętaj musi nad nim pisać jego nazwa i dopiero wpisuj i nie możesz chodzić z ~ wtedy dostaniesz 12% dla Farningu potem porozmawiaj z mitchem on ci da 4% dla Farningu możesz wejść tylko niewcho do drugiej bramy tam musisz mieć 75% reputacji dla ORKóW :angry: JAK MAM TO ZROBIć WłAśNIE TAM JESTEM GDZIE MOżNA zdobyć reputacje dla orków tych dupków B) .Jeśli ci się uda to napisz przydało by zamknąć tą strone niema już o czym gadać B)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom