Faring Problem Z Reputacja

Status
Zamknięty.

Barwa_88

New Member
Dołączył
20.11.2006
Posty
13
Mam problem mam 68% reputacji w miesie i ani jedenego zadania :( zmasciłem spraw z Wilsonem i nie dostałem kasy za skóry a teraz oni niechcą wogule zemna gadać :( i ani do zamku ani do Nordmar
 

Barwa_88

New Member
Dołączył
20.11.2006
Posty
13
Pykaj od nowa super jestem na 45 poziomie i wyzwolilem cała Myrtane oprucz Faring i juz byłem na pustyni i tam tez juz nie mam duzo do zrobienia :( wiec nie bardzo mi pasuje od nowa!! a wczasniejszy save tez odpada bo był bardzo dawno temu :unsure: nie ma jakiegos kodu na reputacje albo cos w tym stylu :angry:
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
idz do przywódcy orkow w Faring i go zabij! rebelia sama sie rozpocznie...
 

Barwa_88

New Member
Dołączył
20.11.2006
Posty
13
Ale pan przywódca siedzi w zamku a tam mnie niewpuszczą bo mam 68 reputacji a musze mieć 75 :( w ostatecznosci moge wszystkich wyciąć ale to moze być trudne bo tam cała smietanka wojowników i dlatego wolałbym to zrobić jako ostateczne rozwiązanie
 

Mierzwus

New Member
Dołączył
2.8.2005
Posty
24
jak mi wiadomo to reputacji w takim razie juz nie zdobedziesz (możliwe że zadanie z 3 trolami ci pomoże o ile nie wykonałeś go wcześniej) A jeśli nie to zrób jak pisało wyżej (możesz nawet zabić byle jakiego orka na oczach innych). Osobiscie polecam orkową broń (tą ala Halabarda) i zbroje paladyna no i zaczynasz kosić po 5-6 orków na raz taką bronią
 

Schulz

Member
Dołączył
12.11.2006
Posty
89
QUOTE(Barwa_88 @ 26-11-2006, 21:28) [snapback]128314[/snapback]

Pykaj od nowa super jestem na 45 poziomie i wyzwolilem cała Myrtane oprucz Faring i juz byłem na pustyni i tam tez juz nie mam duzo do zrobienia :( wiec nie bardzo mi pasuje od nowa!! a wczasniejszy save tez odpada bo był bardzo dawno temu :unsure: nie ma jakiegos kodu na reputacje albo cos w tym stylu :angry:



hmmm cos ciezko mi w to uwierzcyc, wyzwoliles CALA NIEMAL MYRTANE na 45 lvlu? hmmm ja nie wyzwolilem jeszcze Geldern i Faring i nie zabilem Zubena a mam 64 level....hm
jak sobie radzisz na tym poziomie z co trudniejszymi questami?

pozdrawiam
 

Barwa_88

New Member
Dołączył
20.11.2006
Posty
13
No to niestety trole wybiłem to teraz pobawie sie w wyrżnąć caełe miasto w pień ale ja preferuje walke 2 el bastardo własnoręcnie zrobionymi :D.

hmmm cos ciezko mi w to uwierzcyc, wyzwoliles CALA NIEMAL MYRTANE na 45 lvlu? hmmm ja nie wyzwolilem jeszcze Geldern i Faring i nie zabilem Zubena a mam 64 level....hm
jak sobie radzisz na tym poziomie z co trudniejszymi questami?




Z trudniejszymi tzn jakimi?? nie ma chyba takiego co sie go nie da metodą jakąś przejść tak jak np wyzwalanie Monter ludziom to sprawia problemy a ja wszytskich wybiłem z łuku ałbo podprowadziłem do oboozu rebeliantów i wcale nie miałem wysokiego Lvlu, a Ty jak masz 64 to musisz fajnie wymiatać :D


Pozdrawiam
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Barwa_88 @ 26-11-2006, 21:28) [snapback]128314[/snapback]

Pykaj od nowa super jestem na 45 poziomie i wyzwolilem cała Myrtane oprucz Faring i juz byłem na pustyni i tam tez juz nie mam duzo do zrobienia :( wiec nie bardzo mi pasuje od nowa!! a wczasniejszy save tez odpada bo był bardzo dawno temu :unsure: nie ma jakiegos kodu na reputacje albo cos w tym stylu :angry:




Wpisujesz : "spawn sh"
i pojawia się taki kmiotek u którego możesz podwyższyć sobie reputację, ale o tym już oczywiście BYŁO !!!!
---------------SZUKAJ-----------------SZUKAJ------------------SZUKAJ---------------------SZUKAJ-----

A zrobiłes kłesty : dla niewolnika z tunelu ( oczyscić kopalnię, +4 Respa) i dla Toma ( kamień przodków ukraść Alemu, +6 Respa ), pomóc Mitchowi zaciukać Trole ( +6 Respa )
 

Barwa_88

New Member
Dołączył
20.11.2006
Posty
13
nie mogoe robic zadan od Toma bo nie mam wogule z nim opcji dialogowych a jak sie wpisze spawn sh to nie mam tam Faring :angry: <_<
 

boracki

Member
Dołączył
9.11.2006
Posty
137
QUOTE(Barwa_88 @ 27-11-2006, 13:37) [snapback]128362[/snapback]

nie mogoe robic zadan od Toma bo nie mam wogule z nim opcji dialogowych a jak sie wpisze spawn sh to nie mam tam Faring :angry: <_<



No Nie wiem , u mnie nie nie ma tylko Gothy.
Może zależy to od postaci :))
A buchnąłeś wczesniej klucz do kufra Allego ??
 

Barwa_88

New Member
Dołączył
20.11.2006
Posty
13
Eeee ten kufer Alleg to otwozyłem lockpickiem :D chyba ze jest jakis inny z jego artefaktem :blink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom