Far Cry

Status
Zamknięty.

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Co myślicie o tej grze??. Mi się podoba, ale mam demo
sad.gif
.Jeśli ktoś ma pełną wersie to niech opisze kilka plansz. Bardzo bym taż prosił czy ktoś wie skąd ściągnąć pełną ( oczywiście legalną).Jeszcze raz proszę!!!

Pozdro
tongue.gif
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Far Cry spox gierka bardzo mile ją wspominam
tongue.gif
Na poczontku normalna strzelanie w ludzi a potem rozwalanie gigantycznych potworów . Później sie chodzi po zdemolowanych prze potwory budynkach itd.

A tak ogólnie to gierka jest spox !!!! Serdecznie polecam!!!!
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Beliarze chyba nie uda ci się "legalnie" ściągnąć Far Cry-a
biggrin.gif
Lecz jeśli chcesz spróbować zrobić to "inaczej" to zainstaluj sobie Emule i wpisz gdzieś tam Far Cry- wyskoczy ci lista miejsc z których możesz to ściągnąć. Ale przejdźmy do sedan sprawy otóż gra bardzo mi się podobała lecz nie przeszedłem jej całej. Powód??? Jak zobaczyłem zmutowane potwory skaczące po drzewach to wyłączyłem i wywaliłem
biggrin.gif
Ja po prostu boję się gier z potworami
smile.gif
Do momentu pojawienia się owych potworów gra rozgrywa się na plaży i w dżungli. Chodzisz robisz to co ci każe głos w krótkofalówce i rozwalasz przeciwników. Niby trywialne ale cholernie grywalne no i oczywiście w przepięknej oprawie graficznej. Zwłaszcza gdy ustawić na max. detalach
biggrin.gif
Polecam!!!
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Bardzo dobra gra i polecam ją każdemu, kto takim gatunkiem się interesuje. Jedna z najlepszych strzelanek na rynku. Wrażenia mam po niej świetne a grafika jest wspaniała. Dorównuje nawet Half - Live 2 w swojej grafice a momentami jest tak samo dobra. Gry całej nie przeszedłem, ale kiedyś to nadrobię. Jednak i tak polecam, bo gra warta swojej ceny i poświęcenia jej kilku(nastu) godzin.

Zrób jak napisał chery: ściągnij ją przez Emule lub przez podobny program. To jest chyba w miarę legalne, chociaż to nie do końca. Ja się na tym nie znam za bardzo.
smile.gif
 

Roioan

Member
Dołączył
20.7.2005
Posty
424
Otóż ja mam Kaza Lite. Wpisałem na liście, ale nic nie wyszukało. Grałem w demo , ale teraz chciałem trochę pograć. A co do Chery to w Gothicu też są potwory
biggrin.gif
.A więc może ktoś iny wie.

Pozdro
tongue.gif
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
Kaza shit ^^ , sciagnij se torrenta albo emule i tak mowil chery zassysaj x] , co do potworow " boje sie ich" <rotfl> skad ty sie urwales ?
tongue.gif
, pozniej giera dopiero sie rozkreca lazenie po piesku i jebanie w glowe durnych najemnikow nie jestm milym zajeciem , giera naprawde warta polecenia , jeszcze jak masz w dodatku mocnego kompa to ql x]
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
No fakt mam mocnego kompa i dwa dni temu po zobaczeniu tego tematu postanowiłem znowu trochę pograć. Na max. detalach śmiga aż miło (ach żebyście to widzieli
biggrin.gif
). Co do potworków to rzeczywiście w G też są
biggrin.gif
lecz są jakieś takie mniej "nieprzewidywalne" a tam to wyskoczy ci taki nagle to z krzesła idzie spaść
tongue.gif
tongue.gif
Jak już pisałem zacząłem znów grać w Far Cry-a i nawet nie boję sie aż tak bardzo tych potworków
biggrin.gif
biggrin.gif
Za kilka dni zapewne skończe.
QUOTE co do potworow " boje sie ich" <rotfl> skad ty sie urwales ?
Fakt jest to trochę dziwne ale jak już zachce mi się grać z potworkami to już się ich nie boje (ważny jest pierwszy kontakt
smile.gif
).
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Far Cry hmm jak dla mnie bez rewelacji..Dobra strzelanka z bajeczną grafiką..Ale nic pozatym nie wciągneła mnie, a ładowanie kolejnych map trwało u mnie koszmarnie długo..Najwiekszy plus tej gry to własnie owa grafika naprwde az zapiera dech w piersiach jak sie wychodzi na otwartą przestrzeń i wiedzisz cała ta rajska wyspe, no ale jak dla mnie to tyle tych plusów
tongue.gif
Jeśli chesz zagrać to najlepije kup albo pozycz od kogoś bo jka napisal chery legalnie to ściągnąć tego nie możesz
tongue.gif
 

xar

New Member
Dołączył
13.1.2006
Posty
16
Gra osiągneła pełny sukces jesli chodzi o gry typu FPP grafika cudna,fizyka dobra choc lepsza byla w HL2 a klimat jest i to bardzo dobry.W tejrze chwili gierka jest za 49,90zl to naprawde bardzo malo opłaca sie kupić bo sa msie przekonalem.

Pozdro!
 

DJ Jacob

New Member
Dołączył
13.8.2005
Posty
8
Mogę opisać jakieś misje.
1.Pierwsza misja to trening chodzimy po jakimś bunkrze.Konktaktuje się z nami Doyle który będzie w następnych misjach nam pomagał.Znajdujemy amunicje i idziemy do wioski.Tam była chyba lornetka.Zabijamy paru wrogów.W tym momencie dobrze by było wziąć jeepa i gaz do dechy.Na końcu nie przejmujemy się końcem drogi tylko wyskakujemy do wody.Nic nam się nie stanie spoko ja zawsze tak robię
smile.gif
.Teraz uwaga na motorówki.Zostawcie je w spokoju i nie dajcie się zauważyć.Teraz należy znaleźć dziure w statku i wejść do środka.

2.Druga misja jest na tym statku.Nie będę wszystkiego opisywał bo dokładnie nie pamiętam.Zaczynamy zwiedzać statek i eliminować wrogów.Trafiamy do pewnego pomieszczenie i tam nasz bohater orientuje się w sytuacji.Dowiaduje się że na wyspie jest doktor który robi mutanty.Cieszcie się że na początku nie musicie z nimi walczyć
cool.gif
.Na koniec wchodzimy po drabince na góre statku.Jest tam pełno wrogów i szybko zeskakujemy do wody.Wychodzimy na suchy ląd (obok taka wysepka jest) następnie przebijamy amunicja łańcuchy od pontona.Ponton spada i wchodzimy na niego.Wtedy uciekamy nim (uwaga na helkopter bo chyba był w tym momencie).

Jak będę miał czas to jeszcze Wam apre misji opiszę
rolleyes.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Grałem w Far Cry dosyć dawno, z tego co pamiętam gra ta miała premierę w kwietniu 2004r (mogę się mylić). Grafika do dzisiaj pozostaje bardzo dobra, ale jak wiemy grafika to nie wszystko. Jak dla mnie to niektóre misje bywały nudne, ale fajnie było poszaleć samochodem i motorówką, ale co po za tym? Brakowało ciekawych, bardzo wyróżniających się misji, potworki też trochę potrafiły wnerwiać, zdecydowanie wolałem strzelać do ludzi : P Brakowało też troszkę klimatu.
Co do wymagań to nie były one aż tak duże, na moim średnim kompie (no dobra powiedzmy sobie szczerze – słabym), mogłem się cieszyć niezłymi efektami.

Na pewno warto zagrać, bo grafika i piękne krajobrazy mogą zachwycić. Polecam grać na jakimś wyższym poziomie trudności, bo wtedy wierzcie mi, jest ciekawiej.
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Gra wymiata w swoim czasie zrobiła furore pod względem graficznym. Wogóle fajny klimacik i fizyka. Teraz można na niektórych sklepach internetowych dostać za 29.99 zł. Zobaczcie na wirtus. Mi sie spodobała szczególne inteligencja wrogów. Jak cie ziom zobaczy to nie idzie jak psychol na pałe tylko sie skrada i próbuje podejść od tyłu. Polecam wtajemniczonym w FPP i niewtajemniczonym.
 

Azgalor

Member
Dołączył
30.1.2006
Posty
45
Ja grałem w pełną i naprawdę mi się spodobało, szczególnie początki i ta cała rajska wyspa. Jednak potem kiedy zaczęły się te bardziej mroczne klimaty( walki z mutantami i bieganie w nocy po tej samej wyspie, tyle że w ich towarzystwie), to ja wymiękałem. Nawet kilka razy do niej wracałem, ale nigdy nie przeszedłem, po prostu potem ta gra naprawdę straszy a te moje serce:p. No w każdym bądź razie jak dla mnie zdetronizowała ona kompletnie tak hucznie zapowiadanego Dooma 3, który jedyne co sobą reprezentował to rewelacyjna grafika( tylko co z tego jak wszystko w zamkniętyck przestrzeniach). Wszystkim naprawdę polecam, aż mi się się zachciało trochę pobiegać z meczetą po rajskiej wyspie:)
 

Thorus_7

New Member
Dołączył
6.2.2006
Posty
18
Zgodzę się z Azgalorem, gra na samym początku jest piękna. Masz uczucie jakbyś był na wakacjach, na samych karaibach
biggrin.gif
W pózniejszych etapach jest coraz bardziej mroczno i tajemniczo. Wtedy dopiero zaczyna się rzez. Walka z mutantami, szczególnie z tymi, które mają przyczepione do rąk wyrzutnie rakietowe jest pasjonująca, aczkolwiek nie aż tak trudna. Muszę przyznać, że grę przeszłem całą na trzecim bodajże z pięciu poziomów trudności i jakoś nie zabijali mnie często. Wszystkim, którzy w nią jeszcze nie grali polecam, bo to mistrzowski FPS !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom