Fanowski Zrzut Ekranu Z Risen 2

Status
Zamknięty.

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Może nie jest zbyt widoczny ale przybliża nam wygląd i położenie rzeczy na ekranie.
gallery_24484_17_5189.jpg

W prawym górnym roku widzimy kompas. W prawym dolnym rogu natomiast jest pasek życia, a w lewym dolnym rogu ma być pasek many. Dolny środek zajmuje pasek skrótów, których łącznie ma być 10-12. Gdy tylko tego będziemy chcieć to w lewym górnym rogu będzie pokazana minimapa, pokazująca nasze położenie.
Na środku widzimy naszego bohatera, który trzymie w rękach dwuręczny kordelas w sposób podobny do mistrzowskiego trzymania dwuręcznej broni w Gothic I i Gothic II.

PS. Patrząc na statek w oddali mam na myśli Esmeraldę z G2....w końcu statek porwali piraci.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Esmeralda miała chyba tylko jeden maszt, a w owym statku są 2. Co do reszty. Ułożenie wszystkich rzeczy na ekranie nie różni się od tego z pierwszej części, no chyba, że minimapa, jednak nie jest to obowiązkowy bajer. W prawy górnym rogu kompas, świetnie, każdy pirat musi nosić ze sobą kompas i myślę, że fajnie będzie to wyglądało i działało w praktyce. Teraz miecz. Wygląda to jakby bohater był w trakcie zamachu tym mieczem, bo trzyma go stosunkowo daleko od ramion, biegając z mieczem w takiej pozycji ramiona by mu szybko ścierpły i targałby broń po ziemi.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Wygląda to jakby bohater był w trakcie zamachu tym mieczem,

Jest to wersja pre-alpha jeszcze. I to nie jest zamach tym mieczem. Po prostu zrobili próbną animacje trzymania go. W wersji finalnej mają popoprawiać.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Aha, w każdym bądź razie fajnie, że wracają do korzeni, chociaż ja i pewnie większa część fanów oczekuje czegoś nowego, bardzo fajny by był rozbudowany system walki wręcz. Będą jakieś szanse na screeny w lepszej jakości?
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Rany jaki obrazek... No ale jest :D .
Co do Esmerldy, w 99% jestem pewien że miała ona 2 maszty, zresztą raczej wątpię żeby to była ona ponieważ łączenie Gothica z Risenem raczej ni jest dobrym pomysłem ponieważ żadne z wydarzeń z tych obu gier się nie pokrywają. Fajnie że będzie kompas, i trzymanie broni podobne do Gothia... Chyba z deka za bardzo chcą do niego nawiązywać, no ale jak uważają aby gra była dobra.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Co do Esmeraldy, to nie chodzi tu o łączenie obu sag, tylko o pewne smaczki przemycane ze świata Gothica do nowej gry, tyle.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Będą jakieś szanse na screeny w lepszej jakości?
Gdy zostanie oficjalnie opublikowany materiał video to będzie w lepszej jakości.

Rany jaki obrazek... No ale jest :D .
Spróbuj coś zabrać z monitora komputera na zdjęciu z video "Jak powstaje Risen 2", a dokładnie z tego:
http://risen2.ru/modules/Gallery/Files/photo_r2/r2_gs_photo.jpg
Widzisz Risen 2 na ekranie monitora? Stąd to zabrane.
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
No ale ja cię za to nie winię. Dobrze że w ogóle jest!
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
No mi sie tam podoba tylko ta minimapa jest zbędna... A to nawiązywanie do Gothica niejest złe. Wiecie w ile można będzie przejść gre chodzi mi o to czy będzie długa czy raczej krótka jak pierwsza część gdzieś mi umkneła ta informacja .
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Wiecie w ile można będzie przejść gre chodzi mi o to czy będzie długa czy raczej krótka jak pierwsza część gdzieś mi umkneła ta informacja .

W którymś z newsów było podane, że gra będzie zapewniała 60-80 godzin rozgrywki. Jak na RPG PB to dla mnie bomba- do tej pory tylko Gothic 3 był tak długi (choć można go było przejść dużo szybciej)...
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Zdjęcie słabej jakości, ale cieszę się że jest. Poza minimapą nie mam żadnych zastrzeżeń, do tej pory obchodziliśmy bez mini mapy i było dobrze. Kompas może być przydatny, ale najbardziej podobałoby mi się, gdyby na mapie, nie było pokazanego miejsca w którym się znajdujemy, wtedy byłoby realistyczniej... no i kompas przydałby się do czegoś, a nie był tylko ozdobą.
Pozdrawiam, Hadler :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom