Fajna sztuczka

Status
Zamknięty.

Saturas

Member
Dołączył
21.8.2004
Posty
195
Fajna sztuczkę znalazłem jak już trzeba mieć B.Dobry miecz i Zbroje
idziemy na pokład królewski ryceże cię zatrzymują wtedy wchodzi się na kodzie gdy idzie się do pokładu gdzie się steruje statkiem jest zamknięte
jak się przejdzie przez dźwi to znajdziemy się w 6Rozdziale aby zabić
smoka Fentomara czy jakoś tak jak wy tak zrobiliście to opiszcie czy się wam podoba :wink:
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
No niezłe. Nigdy tego nie próbowałem. Ale z drugiej strony po co się przenosić w czasie :?
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
hehe też nie znałem, ale wole nie maronować poprzednich zadań i rozdziałow
 

hagen

New Member
Dołączył
27.8.2004
Posty
11
głupie

jestem przeciwny kodom dla mnie to nie ma radochy gra na kody w tak wspaniałą gre a ty to psujesz zmien to

zgadzacie sie zemną?
 
A

Anonymous

Guest
kody sa przydatne i powinny byc w kazdej grze
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE kody sa przydatne i powinny byc w kazdej grze

Byłby wybór. Kto chce grać uczciwie ich nie użyje. Kto gra po to by przejść, nieważne jak- użyje kodów.
 

lee

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
292
jak sie gra na kodach w gothica to wogule nie przyjemnosci gry
 

Rumbler

Member
Dołączył
22.8.2004
Posty
561
Ostatnio zacząłem trochę eksperymentować z kodami, ale dopiero przy 6 razie w G2, niektóre są niezłe, nawet całkiem zabawne, szczególnie te, w których wstawia się potwory
wink.gif
np. jakiegoś trola w środku miasta
tongue.gif
. Ale od początku w G2 musiałem używać jednego. A mianowicie K przenoszącego kawałek dalej. Było to w mieście, i tak cięło, że inaczej przejść się nie dało z jednego końca na drugi. Teraz dokupiłem pamięci, trochę zmniejszyłem opcje i hula jak należy i nawet już K nie muszę używać. Jak ktoś nie chce kodów to przecież nie musi.
 

Hawk

Member
Dołączył
26.8.2004
Posty
116
Dobry triczek :wink: .A co do kodów jak ktoś przechodzi gre 7 czy 8 raz to już mu się troche nudzi to używa kodów żeby się pobawić . Ale grać non stop na kodach we wszystko to bezsens :?
 

Arlik

Member
Dołączył
30.8.2004
Posty
43
Ja ani razu nie przeszłem gry z kodami. Gra i tak jest wystarczająco łatwa nie sądziscie?
 

Niafer

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
33
kiedyś już tak robiłem ale nie chciało mi się wtedy grać tam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom