Fajna Skrzynia

Status
Zamknięty.

Tajemniczy22

New Member
Dołączył
13.7.2011
Posty
2
Siemka jestem nowy i tak właściwie to nie jestem fanem G3 zb ale znalazłem fajna skrzynie z super mieczem (miecz starszego) wali 120 jest jednoręczny Czy istnieje lepszy miecz w zmierzchu b ? jeżeli tak to gdzie jest? ;) ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Warto zajrzeć na nasza stronę główną.
Tu masz spis wszystkich broni http://gothic.org.pl/gothic-3-zmierzch-bogow/bronie.html
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
Jest przekłuwacz serc w jaskini koło montery po lewo jak idziesz z Trelis do Montery, pilnuje go troll. Miecz ma 130 obrażeń, wiec jest troche lepszy od twojego no i chyba z nim skoczylem nawet grę :)
 

Józekk

New Member
Dołączył
21.7.2011
Posty
14
U Gorna w Gocie - 140 , czy coś takiego ,w skrzyni oczywiście ..
 

mati179_97

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
18
Ja skończyłem grę z Pożeraczem czaszek. Ten topór można znaleźć w Ishtar , w pałacu Zubena. Wystarczy przeszukać wszystkie skrzynie znajdujące się w tym pałacu.
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Skaroshi my tu mówimy o ZB a nie o zwykłym Gothic 3. Natomiast ja ukończyłem grę z przekłuwaczem serc.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Miecz Augustina w jaskini Czarnego Maga. Ma 130 obrażeń + 10 za ostrzenie go co daje 140. Dodatkowo jest mieczem jednoręcznym.
 

ILikeSpam

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
8
Do ukończenia gry nie potrzeba nie wiadomo jakiej broni... Ja ukończyłem w mieczem paladyna.

PS. Pamiętam, że gdzieś na początku gry w Silden znalazłem bardzo dobry topór.
 

mati179_97

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
18
Robert9 no to przepraszam.Pomyliło mi się. Ale i tak skończyłem ZB z Pożeraczem czaszek. Tylko właśnie nie wiem gdzie znalazłem, ale coś kojarzy mi się z siedzibą Thorusa.
 

KPCezar

New Member
Dołączył
16.6.2011
Posty
71
Do ukończenia gry nie potrzeba nie wiadomo jakiej broni... Ja ukończyłem w mieczem paladyna.

PS. Pamiętam, że gdzieś na początku gry w Silden znalazłem bardzo dobry topór.

Czy on taki dobry - Orkowy Rozdzielacz, są lepsze. Ja mam Przekuwacz serc, i Smoczy Pazur (czy jakoś tak), ale nie mam odpowiedniej umiejętności. To najlepsza broń w grze 330 obrażeń.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom