Fabuła Gothic 4

Status
Zamknięty.

gomezzzek

New Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
2
Naszła mnie pewna myśl podczas przeglądania forum dotycząca fabuły. Otóż mówiło się na początku o tym, że gothic 4 będzie przedstawiał wydarzenia poprzedzające bochaterskie dokonanie beziego. Teraz już się to zmieniło, ale gdyby nagle okazało się że bezi był królem i jakieś niespodziewane wydarzenia spowodowały że został zesłany do górniczej doliny? Jako tyran lud mógł obalić jego panowanie i wysłać go do koloni więziennej.. Tam dopiero zmądrzał itp :p. Według mnie to była by to dobra fabuła oparta o gothic I (według mnie najlepszą część) i aż na samą myśl chce się grać ;] Jak myślicie czy to mozliwe ze fabuła mogła by wrócic sprzedwydarzeń w koloni górniczej? Nareszcie dowiedzielibyśmy się za co bezi tam trafił. Może macie jakieś inne pomysły dotyczące fabuły?
 

terweten

New Member
Dołączył
5.10.2008
Posty
6
Cześc, ja osobiście uważam, że zostanie nam "mniej więcej" opowiedziane za co Bezi został zesłany do koloni. Jak powiedział twórca G4 będzie się toczył PO wydarzeniach z G3 tak więc nie będzie motywu przed zesłaniem do kolonii, tak jak już pisałem mam nadzieję dowiedzieć się co tam bezi narozrabiał przed tym jak został niezwyciężonym herosem :)
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
Witam!

Ja uważam osobiście,że od G2 do G3 za dużo się zmieniło niby powraca statkiem a nagle jest w Ardenie zamiast wrócić do Khorinis. Był za duży przeskok czasowy. Przecież do Irdorath płynęło się nie kilka lat :p . a tu nagle Xardas , Beliar itp.

Fajne było z bogami.

Acha i jeszcze cosik. Powinno być tak że bezi to wybraniec który wymknął się z pod kontroli bogów :lol:
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
Wg. mnie nie ma mowy o powrocie do Khorinis i okolic - mówię to w oparciu o liczne wywiady z EDLem. Sądzę, że gdyby coś takiego miało miejsce to mógłby nam o tym powiedzieć.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Powrót do Khorinis ? niema mowy akcja będzie znowu toczyć się na Myrthanie gdzie Bezio jest tyranem tak myślę że jest Tyranem bo gdzieś czytałem info że ma być tyranem ale ile w tym prawdy to niewiem tylko szkoda że będzie drugi Bezio bo na bohatera mogli by dać kogoś z imieniem :/
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Co wy za głupoty piszecie...W G4 będzie się grać innym bohaterem.Pisano to już gdzieś chyba na forum.
Bezi którym graliśmy w poprzednich częsciach w G4 jest tyranem którego opanowały złe moce czy coś takiego.A my w G4 gramy innym bezimiennym bohaterem, podobno jakimś rybakiem.
 

Masir

New Member
Dołączył
20.11.2009
Posty
21
Będzie się grać jakimś rybakiem czy coś, jego wioskę Bezi najechał i teraz się mścimy na nim, ale podobno na początku będzie można mu wybrać fryzurę wygląd itp.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom