Fabryka Avatarków

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Konkfisgator zrobie ci tego avatarka jakoś... lecz chciałbym powiadomić ze jpsp8 mi nie działa :/ więc reszty nie zrobie niestety a konkfisgator mam sposoby żeby był efekt taki jak w jpsp8 ale to jesł dużo dłuzsze i nie chce mis ie tyle robić:/ a zcemu konkfisgator bo jego zlecenie się zrobi najszybciej a on chce go a nie tlyko nan próbe.
Pozdrawiam Jodełko
PS: wznowie prace gdy uda mis ię skombinować znowu jakiś programik;)
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Dobra masz tu ava. Tylko jak by ci to powiedziec źle napisałeś swój nick bo powinno być Konkwistador
wink.gif
Jeżeli byłby za duży to wpisz go z url: http://img399.imageshack.us/img399/2995/konkwistador1gt.png



Jodełko wyręczyłem cie mam nadzieje że av sie podoba
biggrin.gif
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Dzięki jodełko za avatarka, na pewno skorzystam! Jeszcze raz dzięx!
tongue.gif
Trochę zmienię ramkę...
rolleyes.gif
 

Volvagia

Member
Dołączył
7.6.2005
Posty
112
No jodełko teraz to mnie jakoś zatkało
biggrin.gif
Chcem cię sprawdzić już od długiego czasu noi słuchaj powiem ci coś:

Jak nie umiesz anglika to weź se taką recz co się nazywa słownik angielsko polski i wspisuj słówka których nie umiesz. Korzystaj z netu i nie mów że to trudne bo jakbyś miał chęci to to zrobisz i zaniedługo to ty zrobisz tu kariere.

Jam chcem avanta
wink.gif
Najlepiej z jakimś snajperem z 2 wojny światowej (patrz mój avek co zrobiłem se wczoraj) co trzyma i celuje, może to być niemiec z K43 byle jaki snajper byle byłby ładny. Dodaj efektów nie wiem jakie ma paint
tongue.gif
Ładny czcionke nie taką samą jak zrobiłeś cichemu. Tylko tak efekty mają być na avancie a napis zostaw w spokoju on własnie ma taki być zwykły. Rozmiar w zależności jak jest snajper ułożony. Dobierz wielkość licze na twoją pomysłowość.

Aha zapraszam was też do mojego działu gdzie robię avki:
KLIKNIJ BY ZOBACZYC MOJ TOPIC

Pozdro_ I jak ci wyjdzie to se go ustawie daje ci nieograniczoną ilość czasu nawet tydzień, dwa ile chcesz
laugh.gif
.

Jescze raz pozdro reszte mi na pw.
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Byłbym wdzięczny gdybyś zrobił mi Barba z Diablo II
biggrin.gif
. Bez zbroi z toporem (tylko nie z jakimś małym
wink.gif
). Czcionka też z Diablo, rozmiar 12, bez efektów, napis Alrik w miejscu takim jakim ty masz. Kolor czarny. Ramka czerwona. Rozmiar ava 4 .
 

BoRyS

Tam gdzie anioły mowią szeptem
Weteran
Dołączył
7.9.2003
Posty
613
może boleć, ale odpowiem szczerze:)

wiec, tak jak ogladam Twoje "dzieła" to widze jedynie,, ramke i napis,
fotka w srodku ,razem to daje około ,,minutki roboty;b, a najwiecej czasu zje szukanie foty, chyba ze wczesniej Ci ją ktos dostarczy. Ale z drugiej strony czegóz wiecej od Avata' oczekiwac:)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Biorąc przykład z Boryska i ja spłodzę tutaj swoją opinie o twojej kpinie z avatarów.
No więc przeglądam twoje "dzieła" i aż mnie płacz bierze.
Byle kto może zainstalować program dodać trochę ramki, zarzucić napisem i od razu otwiera firmę "fabryka avatarów". Ja nie nazwał bym tego nawet produktem graficznym a co dopiero fabryką.
No ale cóż nie mnie to oceniać.
Avatar jest wizytówką usera. I niechciał bym mieć twojej wizytówki przy nicku
smile.gif

Szczerze życzę Ci sukcesów, ale jakoś nie widzę Cię w roli grafika.

Najlepszy Avek na tym forum? Patrz post wyżej
biggrin.gif
 

piena

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
85
Jodełko albo cichy moglbys mi zrobic avatarek? chcialbym poprostu zdjecie bezia w ciezkej zbroi lowcy smokow z duzym magicznym ostrzem na smoki i z mrugajacym napisem "Piena" ok?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom