Fabryka Avatarków

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Od jakiegoś czasu zajmuję się robieniem avatarków. Moimi dziełami są np.:
Mój avatarek, Avatarek Cisa, Avatarek Sever Sharivar, Avatarek Kaczora, ... Kenshiego. W tworzeniu avatarków pomaga mi Sever gdyż ona mi wysyła czasem jakieś zdjęcia bo ja jestem jakiś *^@%$&#% i mam pecha do szukania grafiki... Mam do dyspozycji programy paint
biggrin.gif
i JPSP8. Nie posiadam photoshopa więc napisy nie będą jakieś oszałamiające. Nie robie avatarków komuś kto ma mniej niż 30 postów (wyjątki: znajomi, kumple) oraz kto jest na forum krócej niż 3 tygodnie, i komuś kto ma zemną na pieńku. Jak ktoś chce avatarka to prosze podać:
jaka postać, z jakiej bajki/anime/gry/itp. . Nie znam sporoo gier i anime więc tu jest ograniczenie bo moge nie kapować... I co za tym idzie nie zrobić. Co do postaci to jeszcze jak to ma wyglądać (czarno białe czy kolor? komputerwo robione czy rysunkowe? itp. ). Czy ma być ramka, jak tak to jakiego koloru mają to być odcienie i jak to ma wyglądać. Np.:
czym dalej od środka tym ciemniej a czym bliżej środka tym jaśniej (podstawowa ramka, sam taką mam); czym bliżej środka tym ciemniej a czym dalej środka tym jaśniej; środek ramki jest najciemniejszy a czym dalej od środka ramki tym jaśniej; środek ramki jest najjaśniejszy a czym dalej od środka ramki tym ciemniej lub inne wg. uznania. Rozmiar ramki (ile pikselów) , sam mam 3 lecz zalecam 4 jeśli ktoś ma takm stylem jak ja
wink.gif
. Dodatki (to na GG ustalimy).Oraz czcionkę, jakim stylem, jaki rozmiar, gdzie ma być napis jeśli wogóle ma być
wink.gif
i co ma pisać(to ustalimy na GG). Trzeba tażke podać wielkość jakiej mam się trzymać przy robieniu jego. Gdy ja nie będę umiał znaleść obrazka tobie jaki by ci pasował to zgłoś sie wtedy do sever na GG, jak odna znajdzie wyśle mi go ja go zmniejsze do odpowiednich rozmiarów dodam co trza i będzie gotów.
Tak więc napiszcie te które wymagam tyu na forum a potem zgłoście sie do mnie na GG (często jestem niewidoczny) i omówimy całą sprawę. Mam ostatnio niezadużo wolnegoczasu więc będę mógł robić tak 1-2 a max 3 avatarki na dzień.
Moje GG to 5661204. To chyba tyle, czekam na zgłoszenia (Topór ty nawet nie musisz pisać bo za chiny ci nic nie znajde
tongue.gif
drugi BoRyS...).
Pozdrawiam Jodełko

PS: W moim podpisie także jest małe ogłoszenie o avatarkach.



PS:mad:: PRosze jak ktoś chce avatark to niech napisze w tym temacie a nie pisze na PW jak Imac...
tongue.gif




PS#3#:Robie avatarki bezinteresownie, formą zapłaty jest szacunek
wink.gif
czyli ogólnie nic was to nie kosztuje
wink.gif



PS$:$#: Nie robie avatarków 3D bo nie mam do tego specjalnych rogramów;)
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Hmmm... Ciekawe, ciekawe. No cóż, ja mógłbym zaoferować podobne usługi, mam Photoshopa, ale nie róbmy tu konkurencji, bo nie o to chodzi. Potrafiłbyś zrobić avka z jakimś samurajem, byle nie manga, i jeszcze coś. Niech ma zbroję. Nie znoszę gości z kataną, a bez zbroi. No i ramka, może być podobna do tej w moim aktualnym avku. I nie rób napisu. Najwyżej sam se dodam. Mam nadzieję, że to możliwe. Dzięki z góry!
smile.gif
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Pochwalę się, co mi tam
smile.gif

Mój obecny avatar jest dziełem Jodełka i się tego nie wstydzę
smile.gif

W każdym razie muszę pochwalić fachowość z jaką się tego podjął (kiedy przestał już żartować co trochę trwało, poza tym ja byłem niezrozumiały więc jesteśmy kwita
smile.gif
).
Wiem... Może nie jest to najlepszy sposób tworzenia avatraów ale i tak jest dobrze!
Popieram pomysł i zachęcam do korzystania z usługi!
(a przy okazji... te trzy ps to przezemnie
smile.gif
)

P.S: Jodełko? Masz uraz do trójkątów, run i czterościennych kostek? Jeśli tak to wiedz że się starałem
wink.gif
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
A co mi tam... zrób mi avka z Hitmanem podobnym do tego co mam tera , rąbnij napis Cahir i zrób ramkę
wink.gif
Zobaczymy jak ci to wyjdzie... jesli mi się spodoba to sobie go wstawie
smile.gif
Ramka Niech nie bedzię wieksza niż 4mm , ale najchętniej to bym widział Hitmana zrobionego podobną techniką co avatarek Shooxa
smile.gif


Pozdro All

Ps: Jak go zrobisz to mi go wyslij przez gg (znasz numer) lub przez poczte
Pozdro

Edit: Robione rysunkowo (podobne do szkicu)
Edit2: Hehe albo zrób go bez napisu
tongue.gif
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Jestem na forum chyba ponad trzy miesiące, mam około 115 postów, no i chyba nie mam z tobą na pieńku.
wię proszę cie o zrobienie mi avatarka, prawie takiego samego co mam teraz lub bardziej seksowniejszego (to był żart) z napisem LORD SADO, no może być SADO ale wolałbym gdyby było to pierwsze. Wyślij mi pocztą Jodełko. Z góry dzięki, a jak będzie mi się podobał to go se wstawie tu i na tapete.
Pozdro

PS. chyba nie musisz robić coś z gry co nie?

EDIT

Jeśli chodzi o GG to nie mam, ale powiem od razu chce żeby napis był gdzieś na dole taką czciąką żeby pasowało
wink.gif
jak masz pytania to skontaktuj się ze mna przez meila
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Dobra sprawdze twoje umiejętności gdyż sam zajmuje się robieniem avataów zarówno ruchomych jak i nie ruchomych ( patrz mój avatar ), chcialbym żębyś mi zrobił avatar z jakąś postacią z Dragon Balla, najlepiej jak by to był Vegeta, jakaś ramka czerwona ( żeby dobrze się z obrazkiem zlewało ) i takie jasne odcienie do środka, napis cichy w taim kolorze jakim jest ramka. Jak mi się spodoba ro se go wstawie.

P.S wyślij mi go na priva... z góry thx

QUOTE Cichy nie wiedziałem że ty też robisz awatarki, hmm, więc może też i ty mi go zrobisz, jeśli chcesz, ja cię nie zmuszam, ale odrazu napiszę że chcałbym takiego samego tylko z uszającym się napisem LORD SADO np, kolor czerwony, pomarańczowy najlepiej czarny, pozdro

dobra, postaram się
biggrin.gif
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
Cichy nie wiedziałem że ty też robisz awatarki, hmm, więc może też i ty mi go zrobisz, jeśli chcesz, ja cię nie zmuszam, ale odrazu napiszę że chcałbym takiego samego tylko z ruszającym się napisem LORD SADO np, kolor czerwony, pomarańczowy najlepiej czarny, pozdro

Dzięki Cichy za awatarka, wielkie dzięki, marzyłem o takim.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Prosze myśle że ci się spodoba Lordzie Sado:

lordsado29mu.gif


Sory za drugiego posta ale napisałem go po to żeby ktoś tu zajrzał...

EDIT:

A tu wersja 1.1
biggrin.gif


animation10rk.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Myśle, ze to dobry pomysł, aby na forum robiono avatary. Wiem, że to topic Jodełki, ale myśle że nie oplaca się, aby każdy kto che robić komus avki zakładał nowy topic, myśle że Jodełko nie będzie miał nic przeciwko temu,a by inni tutaj też tworzyli dla kogoś..Jak sam napsiał nie ma za dużo czasu, a ofert moze być troszke
biggrin.gif


No to teraz co mi jest potrzebne, a wiec chciałbym animowany avatar. Na początku niech będzie logo team'u Dallas Stars, a później niech się z niego wyłania sylwetka Mike'a Modano. Mam nadzieje, że ktoś da rade zrobić..

Pozdro i czekam
biggrin.gif



EDIT

Mojego moze zrobić ktokolwiek, byle był ;]
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
Pochwale sie ze ja tez umiem robic avatgarki ale nie zaszkodzi sprawdzic Jodelka w tym fachu
tongue.gif
. Zrob mi avatara, najlepiej z jakims wojownikiem, czarny obrys 1px, napis naturalnie Thorbjorn a jezeli sie nie zmiesci to ewentualnie daj Thor albo Thoro. Czcionka najlepiej jakas gotycka z ladnym efektem a nie taka jednolita jak na reszcie Twoich avkow.

Ps: Ten woj na avataru to niech nie bedzie jakas manga czy cos...
Ps2: Tutaj masz stronke ze spora iloscia avatarow http://avatar.gameguru.ru/
Ps3: Sporo fontow - http://antraxja-fonts.iweb.pl/

Edit: Zapomnialem podac wielkosci. Avatar gdzies tak w granicach 100x100
 

Świrus

Ginekolog (Przywódca zbójów)
Dołączył
5.10.2004
Posty
1719
Skoro tacy chętni są, to Ja się tez wypowiem, bo od jakiegoś czasu zastanawiam się kto mógłby Mi zrobić fajnego avca

A więc chciałbym, aby z edytować Mojego aktualnego avika. Powiększyć go trochęKotek ma być ubrany w garnitur i mieć krawat Samoobony. W tle pomieszane fotki lasek(odpowiednio zmniejszone, dać tylko kobiety, bez napisów)
( http://www.olsztyn.mm.pl/~grzegorzg/a029.jpg
http://www.olsztyn.mm.pl/~grzegorzg/9~1.jpg
http://www.olsztyn.mm.pl/~grzegorzg/a022.jpg
http://www.olsztyn.mm.pl/~grzegorzg/a026.jpg
http://www.olsztyn.mm.pl/~grzegorzg/ll.jpg
http://www.olsztyn.mm.pl/~grzegorzg/a044.jpg
http://www.olsztyn.mm.pl/~grzegorzg/kobiety5502.jpg
wybierz kilka i daj, wszystkich nie trzeba)(jak miejsca nie starczy to odbuść Sobie te ubrane w bluzeczki w "siatke
tongue.gif
)
Tło ma wyglądac mniej więcej tak-1 lub 2 większe foty lasek na ostatnim planie i inne foty dodane w inne miejsca, a na pierwszym planie Mój(
tongue.gif
) kot
napis usuń

Reszta niech zostanie tak jak jest
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Cichy dam go tutaj bo przy okazji powiem pare spraw(a to zwiększy dł. mojeog posa
biggrin.gif
)
Oto i On:

cichy4xw.png


Cichy jak się Vegeta nie podoba to dam innego , mam ich sporo na dysku
wink.gif
, ej a pasuje że nie ma tła ? czy wolałbyś z ?

Groni wieczorem poszukam tego samuraja , Cahir twojego zrobie jak zdąrze dziś ale raczej jutro ....

A Sando ej to chyba nie musze robić ci tego avatrarka bo ciz robił ? czy chcesz żeby m zrobił
tongue.gif
?

Pozdrawiam Jodełko
 

Ashkael

Member
Dołączył
19.12.2004
Posty
179
Jodełko powiem ci coś.... Też kiedyś robiłem avatary tak jak ty tj. wycinane w paincie ewentualnie ramka dodana w psp 8. Ale gdybyś przebywał na jakiś zagranicznych forach tak jak ja to zobaczyłbyś co to znaczy że ktoś tworzy avki. Jeżeli zaprezentowałbyś im takie avki jakie tu teraz pokazujesz to wyśmialiby cie. Jak już zabierasz sie do robienia pożądnych avów to może używaj pożądnych progarów
wink.gif
Ja np. używam Photoshop'a cs..... tobie też polecam. Może w obsłudze nie jest łatwy... Ale za to jakie efekty
smile.gif
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Dzięki Jodełko, całkiem fajnie ci to wyszło ale tak jak już mówiłem chciałem cię tylko sprawdzić, wyszedł on ci nieźle ale postanowiłem że zostawie soie tego co już mam, jeszcze raz dzięki, liczą się chęci, ja używam do robienia avatarów Paint Shop Pro a animacji Animation Shop, są one naprawde dobre...
 

Goorni

Member
Dołączył
2.11.2004
Posty
69
Hmm... Innym zlecenia realizujesz, a ja byłem pierwszy i się nadal nie doczekałem...
rolleyes.gif
Ciekawy system. Ale powiedz przynajmniej czy zaliczam się do grupy, której robisz avki...
blink.gif
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
E tam dobra Jodełko zrób mi jeszcze innego avka, a ja zrobie go sobie na tapce, zawsze się przyda, bo tamten który zrobił Cichy jest fajny lecz wszystko mi się zacina jak zrobie se z niego tapke, więc nie zaszkodzi. Dorób ramkę, ach, coś lubię mój avek, więc niech zostanie ten poszukiwacz, a jeśli zrobisz napisy to takiego samego koloru jak Cichy i żeby się NIE ruszały, bo jak to robią to trochę mi się pieprzy i nie mogę włączyć folderów itd.Kurcze dlaczego ktoś mnie ciągle nazywa Sando, Sandro Itd. to trochę wkurza ale jokoś wytrzymam, ale uważajcie co piszecie, jak coś możecie mówić Przemek. Edit: PRZEMYSŁAW
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE Jodełko powiem ci coś.... Też kiedyś robiłem avatary tak jak ty tj. wycinane w paincie ewentualnie ramka dodana w psp 8. Ale gdybyś przebywał na jakiś zagranicznych forach tak jak ja to zobaczyłbyś co to znaczy że ktoś tworzy avki. Jeżeli zaprezentowałbyś im takie avki jakie tu teraz pokazujesz to wyśmialiby cie. Jak już zabierasz sie do robienia pożądnych avów to może używaj pożądnych progarów wink.gif Ja np. używam Photoshop'a cs..... tobie też polecam. Może w obsłudze nie jest łatwy... Ale za to jakie efekty smile.gif

Posiadanie dobrego programu wcale nie oznacza ze koles zacznie robic bardzo dobre avatary, bo do tego trzeba jeszcze troche umiejetnosci. PSP nie jest taki zly, a gdy ma sie odrobine umiejetnosci zawsze cos wyjdzie. Tak jak Ashkael nie zamierzam kryc ze Twoje avatary sa poprostu kiepskie i nie widze w nich nic niezwyklego ani ladnego. Jodelko, radze przeczytac pare tutkow do PSP oraz dowiedziec sie nieco o obsludze PSP. Rowniez polecam sie zaopatrzyc w fotoszopa i image ready...

Ps: Wiekszosc Swoich avatarow opierasz o obrys obrazka oraz o ta sama czcionke co wyglada troche irytujaco :/
Ps2: Robieniem avatarow to bym tego nie nazwal, najwyzej obrobka...
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Hmm powiem wam tyle, ja jeste4m z angielskiego zielony na maxa a mam painta po polsku (super) a JPSP8 po angielsku więc nic z tego zbytnio nie kapuje...
A Gooni, właśnie ci zrobiłem to co chciałeś, leszego kolesia nie umiałem znaleść
wink.gif
.
gorni8qr.png

Teraz zaczynbam robić kolejny avatarek;).
A co do ramki to robie ja w paincie
tongue.gif
tak w painciem pikselami:p
EEDDDIIIIIT:><:
Cahir oto twój avaterek
wink.gif
nie podałeś rozmiarów więc jest duuży;) ale wies zmniejszy niż 170x170
biggrin.gif
a to jest oraniczenie dopiero:p , lepszego obrazka za chiny nei zjade :/ , oto i onn>:<
cahir1td.png


I jak podobają się ??
Pozdrawiam Jodełko



EDIDIT%ES^#S5002:
Lol dziś zrobiłem 3 avatarki tak więc na dziś koniec
tongue.gif
. Thr..... zrobie co tą próbke jutro;)








Jest już następny dzień lecz niestety nie mam dziś cxzasu
sad.gif
wiec avatarków nie zrobie...
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
No no niezłe
smile.gif
Teraz się zastanawiam który wybrać...ten od Askaela czy ten od Jodełka
wink.gif
więc....po namyśle chce ten od Jodełka a poprawi mi go troszkę Ashkael żeby żaden się nie obraził
smile.gif


Pozdro All
 

Konfistador

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
246
Siema! Jestem na forum ponad 3 tygodnie i nie mam z tobą na pieńku, ja chciałby avatar z jakimś potężnym wojownikiem, (może być z gry gothic) i zeby bylo napisane konfistador jakąś fajną czcionką (sorry ze nie podalem dokładnie jaką ale nie mam o tym zielonego pojęcia) , zrób też ramkę. Z góry dzięki.

Edit:sorry Ashkael ale av nie podoba mi sie za bardzo, moze jakies inne zdjecie...

pozdrawiam
tongue.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom