Fable

Status
Zamknięty.

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
Mam do was pytania dwa. Pierwsze jak pokonać takie małe wróżki co latają w powietrzu i przyzywają różne rzezczy(np. szkielety i skorpiony)
dry.gif
. Strzelałem do tego z kuszy, próbowałem młotem to zabić (mam w młocie ulepszenie ogniowe), magią też to nawalałem i nic się nie działo. Po drugie jak wyjąć ten miecz z kamienia na tej wyspie gdzie jest świątynia Avo i gdzie są te cztery kamienie? Trzeba wypić jakiś elkisr? A może jakiegoś questa wykonać?? Z góry dszięki za odpowiedź.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Otóż odpowiem ci jedynie na to pierwsze pytanie gdyż na drugie nie znam odpowiedzi ;]. Aby zabić te denerwujące wróżki musisz nawalać w nie ile wlezie, a one po jakimś czasie rozssypią się w dorobny pył. Najlepiej jeżeli walisz do nich z łuku, bo bronią białą niewiele przy nich zdziałasz. Musze przyznać, że na samym początku gry te bestyjki sprawiały mi spory problem.
 

Nameless

Szatan na kółkach
Moderator
Dołączył
30.1.2005
Posty
1774
dzięki teraz pozostaje mi drugi problem, i czekam na rady i odpowiedzi.
 

sir frugo

Member
Dołączył
25.2.2006
Posty
105
QUOTE Po drugie jak wyjąć ten miecz z kamienia na tej wyspie gdzie jest świątynia Avo i gdzie są te cztery kamienie?
Aby wyjąć ten miecz musisz mieć siłę na maxa i tyle. Świątyna Avo jest pod owym kamieniem z mieczem. (przed wejściem stoi najemnik). Cztery kamienie znajdują się pomiędzy drogą od daemon door to tej świątyni Avo. Wyglądają jak Stonehange (czy jak to się pisze). Jak na nie klikniesz to pojawi się literka jaka jest na kamieniu narysowana. Musisz wpisać imię demonicznych drzwi aby się otworzyły. To imię to HITS. Musisz uderzyć kamienie w kolejności tych liter.

PS. Jak wystukasz słowo SHIT to rzuci się na ciebie stado wilkołaków
smile.gif
.

Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom