Fable

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Co sądzicie o grze Fable: Zapomniane opowieści? Moim zdaniem to jest gra co najmniej przełomowa. Można być dobrym lub złym. Można wg. własnego pomysłu zmieniać wygląd bohatera. Czyny gracza wpływają na jego wygląd i charakter oraz to jak postrzegają go ludzie. Bardzo fajna fabuła i pomysł.

EDIT: Othis, ja wcale nie chciałem nabić postów. chciałem poznać wasze opinie o Fable.
 

Muzin1234

Member
Dołączył
17.5.2010
Posty
130
Nie zmyślaj jakiś rzeczy do podbicia postu .. :/
Ale dobra gra , grafika spox .. fabuła dobra cóż więcej mówić , gdybym miał głosować co lepsze fable 3 czy zapomniane opowieści lepsze zapomniane ..

Ale tak to dobra gra polecam..
Pozdrawiam.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Moim zdaniem to jest gra co najmniej przełomowa. Można być dobrym lub złym. Można wg. własnego pomysłu zmieniać wygląd bohatera

Rzeczywiście, przełom, że hej... zapomniałem, że Fable to pierwszy tytuł oferujący tak szerokie możliwości!

Gra w sam raz na raz. Przeszedłem i pewnie już nie wrócę. Niemniej jednak miło ją wspominam, grało się całkiem przyjemnie. Szkoda tylko, że jest tak krótka.

EDIT:

gdybym miał głosować co lepsze fable 3 czy zapomniane opowieści lepsze zapomniane ..

Interesujące, bo do premiery Fable III zostało jeszcze trochę czasu...
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Ta, przeszedłem raz, miałem nawet fajną postać, ale już mnie nie pociągało żeby przejść po raz kolejny, jak np. w przypadku Dragon Age. Gra kultowa, oldskulowa, ale na pewno nie była przełomem. Owszem, miała ciekawą fabułą, dobry klimat i była bardzo dobrą grą, ale nic nowego nie wnosiła.
Niemniej, fajna gra, wypada w nią zagrać.

Ave
 

mareczek_89

New Member
Dołączył
31.3.2011
Posty
23
A no gra niczego sobie :) Przeszedłem ją kilka razy ale w odstępach czasu bo jakoś nie widzę żeby ją zdać i zaraz zaczynać od nowa. No ale gra warta polecenie zawsze jak grałem to raz jako dobry przechodziłem a następny jako zły zawsze musiałem mieć wszystkie paski na max wyuczone, chociaż w zaklęciach nie dało mieć rady wszystkich. A irytuje mnie w tej grze że nie ma na co kasy wydawać no chyba że gra się jako zły i powybija wszystkich mieszkańców wtedy domy można pokupować i sklepy. Ale część 2 i 3 też niczego sobie daje o wiele więcej możliwości chociaż w części drugiej nie było typowych zbroi to duży minus był jak dla mnie. Gra ogólnie w mojej ocenie 7/10 punktów.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Gra bardzo wciągająca, ale jak już ktoś mówił - tylko na jeden raz, potem jakoś mnie odpycha od siebie i nie mam ochoty jej zgłębić po raz drugi. Jeżeli chodzi o fabułę to nie mam nic do zarzucenia, jednak trochę za krótka. Nie pamiętam już dokładnie jak to było, ale był pewny moment, gdzie walczyłem z bossem, myślałem że to już koniec, a jeszcze przede mną jakaś1/3 gry. Mimo to uważam, iż gra krótka. W Fable 3 nie grałem, wyszło w ogóle?
 
Do góry Bottom