Esteban!

Status
Zamknięty.

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
Mam wielki problem!!!
Najpierw Fisk kazal mi przyniesc tą paczke z Wytrychami oddalem mu ta paczke.
Potem Huno kazal mi przyniesc paczke stali i tu jest klopot Bo najpierw pozwalalem na niego winy ze to on jest odejzany i teraz gada
-Czego jeszcze chcesz!?Spadaj!!
I nie moge mu dac tej paczki a jak dam mu ta paczke to prawdopodbnie wysle mnie do Snafa a on powie ze ktos czega na mnie na pietrze!!
I nie moge dac tej paczki!!!!!!!!!!!!!
Prosze o savy w kturych juz sie jest w obozie i dopiero stawia sie pierwsze kroki w obozie!!




Prosze o pomoc z góry dziekuje.
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Ech xD Gadaj do oporu z paulem, jesli jeszcze z nim nie gadałeś. Tak to jest korzystać z solucji... Spróbuj też z Finnem i Lennarem, któryś powinien oskarżyć Huna i on wtedy z nami pogada.
Pozdro
 

Afish

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
11
Ta paczka z questem O próbie zabójstwa nie ma nic wspólnego. Nie jest potrzebna do ukończenia tego zadania.
 

kubsztal

Member
Dołączył
23.12.2007
Posty
33
CYTAT(Afish @ 24-02-2008, 19:49) index.php?act=findpost&pid=171708
Ta paczka z questem O próbie zabójstwa nie ma nic wspólnego. Nie jest potrzebna do ukończenia tego zadania.

Właśnie, że jest bo chyba przeciez jest potrzebna bo Huno cie wysyla do Snafa a on ci mówi ze ktos czeka na ciebie na pietrze!!! Pamietam ale ja chcialem normalnie to zrobic bo w tdy odrazu estebana zabilem i nadal prowadzilem ta sprawe a teraz prowadze normalnie i poterzebuje savy w kturym juz wchodzi sie do obozu bandytów!
 

Pandrodor

Member
Dołączył
12.10.2007
Posty
437
Ech...jak zabijesz estebana to musisz pogadąc z fiskiem! Jest w gospodzie i dopiero po rozmowie się skończy quest...Pogadaj jeszcze raz ze wszystkimi, potem z Huno, potem z Fiskiem i koniec questu.
Pozdrawiam...

http://gothic.org.pl/forum/index.php?showt...view=getnewpost - tam napisz. Jeśli wolisz grać na innym save niż pochodzić minutę po obozie...twój wybór.
Pozdro

Ale nie rozumiesz, że nie musisz grać od nowa?Wczytaj ten save, który masz , pogadaj z Paulem koło Huna, jeszcze z Finnem i Lennarem. Potem idź do Huna i z nim pogadaj. Wszystko pójdzie dobrze i pograsz na swoim save... w ostateczności spaku folder "Saves" z katalogu gry i wrzuć np. na sendspace.pl i daj mi linka, zrobię to za ciebie...
Pozdro

Ja tylko usiłuję ci pomóc...
Wczytaj ten save, który masz, idź do Fiska, jest w gospodzie koło drogi na górę. Pogadaj z nim i w ten sposób zakończysz questa. A nawet jeśli nie ma go tam to ten quest nie jest obowiązkowy...to może 200 doświadczenia :)
Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom