Ekwipunek

Status
Zamknięty.

dekin

New Member
Dołączył
17.2.2010
Posty
3
Witam!
Chciałbym dowiedzieć się czy jest możliwość modyfikacji wyglądu ekwipunku w G2+NK. W odróżnieniu od innych cRPG wygląd ekwipunku jest bardzo nieczytelny, nie chodzi mi nawet o brak rysunku postaci na którą zakłada się zbroję, oręż itd. Ale wszystko w jednym to dla mnie stanowczo za dużo na raz. Jeżeli jest jakiś mod choć trochę segregujący zawartość ekwipunku to byłbym wdzięczny za informację. Z góry dzięki.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Cóż, muszę Ci powiedzieć, iż nie istnieje takowy mod, który zmienia wygląd naszego ekwipunku. Nie wiem dlaczego narzekasz, G2 to wspaniała gra i można na to przymrużyć oko : ).

Miłej gry!

Pozdrawiam, AS.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
czyli innymi słowy chodzi ci o taki podział ekwipunku jak to było w G1 oraz w G3.

niestety nie tylko ciebie to dręczy (mnie też) ale niektórzy ruszyli z pracą na ten temat (nie ma ich na forum ,ale jak poszukasz na innych to zobaczysz ich pracę) ale na ten moment niestety nie ma takiej możliwości
 

dekin

New Member
Dołączył
17.2.2010
Posty
3
Skoro w G3 rozwiązano ten problem to pora jak najszybciej wziąć miecz w dłoń i ruszyć w bój. Dzięki za odpowiedzi. Temat do zamknięcia.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom