Eksperyment Z Kodem

Status
Zamknięty.

KULPIS 2

Debile
Dołączył
9.8.2008
Posty
24
jak eksperetowalem z kodani do 1cz. to znalazlem kod na jakisi luk kturego niemoglem urzywaci jak ktosi terz nato natrafil i wie co to ma oznaczaci nieh sie zglosi :( :huh:


Już mnie to denerwuje jak ktoś w ogóle nie przykłada się do pisania postów. Za to karać Cię nie będę, bo to nie o to chodzi, jednak na przyszłość radzę sprawdzać te błędy...
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4797
Najpierw napisz to po polsku i chyba w innym dziale :D :D :D.
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Po prmio, poczytaj sobie słownik ortograficzny
Po duo, poczytaj sobie netykiete
po trio, pisz człowieku tak żeby choć jedna osoba z kilku tysięcy na tym forum wiedziała o co Ci chodzi... Czytam wszystko co napisałeś trzeci raz, dalej nie wiem o co Ci chodzi... o_O
 

felek

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
62
AAAAA czyli chodzi ci o ten łuk ja też niemogłem go używać a to jego HeroBow czy jakoś tak i trafiłem na miecz HeroSword 25 chyba i tez niemogłem go używać dziwne :lol:
 

felek

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
62
Cybaś głupi to było w 6 rozdziale trafiłem na te kody ha ha a wtedzy to ja miałem siły 125 zręczności 95 a łuk miałem na sobie ale jak strzeliłem z niego do strażnika to takie małe zadaje obrażenie że <_< i wpisałem kod herosword 25 i mi sie niepojawił miecz

kumasz :lol:
 

maak

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
16
Siema a czy ten kod to nie byl przypadkiem insert itmw1hsword..... gdy wpisze sie itmw1h samo dalej wyskoczy....
ale ten miecz bedzie nie widzialny trzeba stworzyc ten miecz i jak sie wcisnie enter to wysc z konsoli i wcisnac guzik jak bys chcial
podniesc i bedzie w ekwipunku ten miecz jest nie widzialny jest rowniez 2reczny pisze sie
insert itmw2hs i dalej kod wyskoczy luk jest ale nieda sie strzelac :(
kod na luk to insert itwrbow_war jakos tak :)
te miecze i luk sa gdy jeszcze nie powstala rasa ludzka :) ale atakuja ogniem tak jak URZIEL :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom