Edycja Kolekcjonerska

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak pewnie wiemy CDP wypusci Gothic 4 w edycji kolekcjonerskiej i moje pytanie to co byście chcieli w niej ujrzeć?

Osobiście marzę o jakies wiernej replice zbroji, bądź broni jaką ujrzymy w gothic 4.
Do tego jakis amulet, bestariusz i napój który przypominał by esensje życiową :)
Jakaś fajna ksiązka i wszystko obite skórą.
 
V

Vergil

Guest
Kac, Ty to pewnie byś chciał żeby włożyli tam Bezika albo zwoje z zaklęciami xD

A na serio- przydałby się taki zwój, czerwona fiolka na Elixir Życia (xD), jakaś tam runa, G4 ofc, amulet, pierścień siły i małe posążki- Innosa, Adanosa lub Beliara, zależne od wersji Edycji.
Ehh, żeby było można osobno kupić np. Uriziel z metalu, z takim samym wyglądem jak w G1, ale nie z kwadratowymi krawędziami xD A amulet? Może Oko Innosa^^ Przydałoby się... A ta fiolka to byłaby na jakieś picie, ale szklo w niej (lub plastik) było ubarwione na czerwono :) Przydałby się jakiś fan shop, w którym można byłoby kupić jakies zbroje z Gothica, albo szaty magów, etc...
Pozdro
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
CYTAT
Kac, Ty to pewnie byś chciał żeby włożyli tam Bezika albo zwoje z zaklęciami xD


To samo sobie pomyślałem ;p

Mi w pudełku wystarczy gwarancja że gra nie ma skopanego silnika i że jeśli spełniam wymagania to mi pójdzie ;p
Wiadomo, jakiś kozacki medalionik chętnie bym przywdział a samo pudełko obite skórą wśród tych brzydkich plastikowych prezentowałoby się wspaniale :)
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
QUOTE
Osobiście marzę o jakies wiernej replice zbroji, bądź broni jaką ujrzymy w gothic 4.


Taa w skali 1:1 ;D

Mnie by tam zadowolił jakiś wisiorek i koszulka z logiem ^^. No i jakiś bestariusz, czy coś w tym stylu ;P No i ofc płytki z grą xD
 
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
CYTAT
Mnie by tam zadowolił jakiś wisiorek i koszulka z logiem ^^

Też masz nie małe wymagania ale mniejsze niż oni xD

Ja osobiście chce grę, ścieżkę dźwiękowa,video dodatkowe. Poradnik i instrukcje w skórzanym okryciu, przydała by sie książeczka z historia. Oprócz tego smycz na komórkę i jakąś mapa krainy z dobrego papieru nie badziewnego xD. I Ładne stylowe opakowanie może być podobne do G3
 

Mroczek208

New Member
Dołączył
19.12.2006
Posty
6
ciekawe ile takie cuś kosztować będzie ze zbroją z metaluw skali 1:1 hehe
a tak na serio to mi się spodobały pomysły posążek np beriala płyta z muzyką, oczywiście płyta mejking of
i esencja many (wg mnie to leprze od esencji zycia)
 

Kubax230

Member
Dołączył
27.4.2007
Posty
35
Hmm moim zdaniem powinna ona zawierac:
Jakąś mapkę duzy duzy plakat jakis amulecik jakąś figurkę bezimiennego, wszystko w skurze, poradniki, itp.

Ps. Bo nie ludzcie sie ze np. w wersji kolekcjonerskiej mozna bedzie znalesc miecz zbroje itp. wtedy kosztowala by ona 800ZŁ :lol:
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Lol, a ja chce małego Goblina ;].

Tak na serio, to fajna by bała jakaś koszulka albo plakat. Przydała by się też mapka (w 3 była) no i może figurka Bezimiennego xD. Wiadomo że czegoś takiego nie będzie ale pomarzyć można ;p. A jeśli nie to, hmm.. Wystarczyło mi by żeby w środku była tylko płyta ^^.
 

Arte

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
84
Trudno wybiegać w przyszłość z edycją kolekcjonerską...
Jeśli takowa by była to:
Z zewnątrz zwykłe pudełeczko z wielką 4-ką na środku
Zawartość:
- kilka płyt DVD (gra, OST, artworki, itp)
- mapa krainy
- może koszulka z logo gry, podkładka, smysz (niepotrzebne skreślić ^^)
a wszystko to zapakowane w skóropodobny materiał z wypalonym: Gothic 4 (z tego co pamiętam taki materiał był w edycji kolekcjonerkiej Medievala 2)
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Moim zdaniem powinno znaleźć się w Edycji kolekcjonerskiej coś takiego jak :
-Soundtrack
-Filmiki z produkcji gry
-Mapa świata w dużym rozmiarze
-Jakiś wisior albo pierścień lub koszulka
-Poradnik
-Instrukcja

Wszystko zapakowane w fajnym kuferku xD.......z graverem Gothic 4
Widziałem edycję kolekcjonerską do America's Army była w takiej wypaśnej skrzyni zaopatrzenia xD
 

Fulcrum

Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
32
Ja osobiście chciałbym ujrzeć:
- Ścieżke dzwiękową,
- Jakieś opowadanie,
- Gre,
- Mape,
- Posążek gł. Bohatera (Bezik chyba nim nie bedzie)
- Jakąś smycz lub amulet z logiem
- Istrukcje, poradnik, bestariusz
- Opakowane w pudełko ze "skóry" albo w kuferku z drewna.

Fajnie by było gdyby dali chociaż część tego co tutaj napisaliśmy :DD.

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom