Dziwny Problem Z Kodami

Status
Zamknięty.

Miked

New Member
Dołączył
12.1.2008
Posty
11
Witam, w pliki g3e.ini wszystko zrobiłem ok. Gdy w grze wciskam ~ pojawia mi się dziwny graifka, tak jak by coś było nie tak, oczywiście tego co piszę również nie widzę. Kody również raczej nie działają.
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Czyli jest dobrze ;] Pokazuje się okienko, takie zamazane, to jest normalne. Nie przejmuj się i wpisuj na ślepo.
 

Wysoki93

Active Member
Dołączył
9.12.2006
Posty
666
Nie wpisuj na ślepo. Zrób Nowy Folder w Gothic III/Data
i nazwij go _compiledImage a w nim znów zrób
Nowy Folder o nazwie _Intern
Teraz konsola będzie normalna.
Jeśli masz wgrane wszystkie łatki,
to konsola jest automatycznie dopasowana.
Kody działają na pewno, tylko musisz zwracać na to czy poprawnie wpisujesz
(wielkość liter ma znaczenie).

PS Coś mi mówi, że takich tematów już kilka było...
 

Miked

New Member
Dołączył
12.1.2008
Posty
11
Mam najnowszego patcha. Sprobowalem to co zaproponowales, ale niestety nie dziala.
 

hatfox

New Member
Dołączył
12.1.2008
Posty
6
Ja tez tak mam, kiedy otwieram okno na kod mam zamazane pierwszy raz sie zdziwilem ale jak wpisalem kod to wszystko bylo dobrze, rzeczy pojawiaja ci sie w ekwipunku (jak bys nie wiedzial ;) ) ale pamietaj ze rzed wipsaniem kodu misisz wpisac "give"
np. give Cat_Artefact



Pozdro :huh:
 

Miked

New Member
Dołączył
12.1.2008
Posty
11
Tyle, że gdy wpisuje kod fullhealth, to nic się nie dzieje.
 

Miked

New Member
Dołączył
12.1.2008
Posty
11
Ja nie mam zamiaru grać na kodach cały czas, tylko uzyć wtedy gdy to będzie potrzebne. Zresztą nie miałem zamiaru uzywać innych kodów, oprócz fullhealth. Na ogół nie używam "cheatów". Tu czasami muszę skorzystać, bo jak wam wiadomo Gothic to najłatwiejszych gier nie należy ; )
 

adamo 04

New Member
Dołączył
14.1.2008
Posty
26
Ja mam podobny problem, zrobiłem wszystko co napisaliście i konsola jest dobrze widoczna, ALE wpisuje give It_Artefact_Amulet i wciskam ENTER i nic się nie dzieje!!!

O już wszystko jest dobrze, wreście mogę grać dalej, bo wcześniej zapomniałem wziąć amulet adanosa od Varek'a a gdy już się kapnąłem ciało już znikło, ale mam amulet i gram już dalej :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom