Dziwny Kupiec

Status
Zamknięty.

Gherrick

New Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
12
Otóż, mój kolega łażąc w nocy koło piramidy(strażnikiem 12 poziomowym) napotkał cieniostwory i jaszczury. Nie atakował ich, bo za słaby. Wyciągnął tylko broń i zaczął nawiewać, a tu z mroku wyłania sie gościu (kupiec lub podróżny) zabija potwory bez problemu i mówi "odłóż broń". Kolega chowa broń i gada z nim a ten mu mówi że jest podróżnym i mimo że mój kolega jest strażnikiem nauczył się magii run do 3 poziomu(i kupił kilka run od tego podróżnika) i fajnie. Może to nie 6 poz. runy ale i tak. Później gdy chciał go spotkać nikogo nie było.
Ja dużo razy łaziłem w tamtych okolicach i nic
blink.gif
(nawet w nocy choć tego nie lubie bo nawet jak zabilem już wszystkie potwory w okolicy to pozostaje wrażenie że naskoczy na ciebie jakiś cieniostwór,zębacz lub szkielet-wojownik)
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
QUOTE (Gherrick @ 03-05-2005, 13:08) Otóż, mój kolega łażąc w nocy koło piramidy(strażnikiem 12 poziomowym) napotkał cieniostwory i jaszczury. Nie atakował ich, bo za słaby. Wyciągnął tylko broń i zaczął nawiewać, a tu z mroku wyłania sie gościu (kupiec lub podróżny) zabija potwory bez problemu i mówi "odłóż broń". Kolega chowa broń i gada z nim a ten mu mówi że jest podróżnym i mimo że mój kolega jest strażnikiem nauczył się magii run do 3 poziomu(i kupił kilka run od tego podróżnika) i fajnie. Może to nie 6 poz. runy ale i tak. Później gdy chciał go spotkać nikogo nie było.
Ja dużo razy łaziłem w tamtych okolicach i nic
blink.gif
(nawet w nocy choć tego nie lubie bo nawet jak zabilem już wszystkie potwory w okolicy to pozostaje wrażenie że naskoczy na ciebie jakiś cieniostwór,zębacz lub szkielet-wojownik)
Troche dziwne to twoje opowiadanko i myśle że kłamiesz (chyba że komuś jeszcze to sie przydażyło) ale moim zdaniem to jeden wielki pic i śćiema
blink.gif
.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Jedna wielka bzdura!!!! Popierwsze tam nie ma żadnego wędrowaca. Po drugie nie można sie nauczyc kręgów magi będąc strażnikiem. Jedyna szansa na to że był tam ktoś taki to uzycie kodu na kolesia który uczy wszystkiego. Ale czy to powód do przechwałek??
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
To widze że twój koleżka ładnie cie picuje .Po pierwsze strażnik nie uczy się kręgów magii a podrugie nigdzie w swiecie G2 NK nie mam wędrownych kupców jeszcze z runami do kupienia
 

owen9

Member
Dołączył
3.5.2005
Posty
70
jest taki jeden obok piramid nazwa sie jena sprzedaje różne drogocenne rzeczy np naszyjniki puchary talerze kubki fajki amulety zdrowia itp. Ale on śpi gdzieś indziej nie go tam w nocy a już napewno nie sprzedaje run a tym bardziej strażnikowi miejskiemu. Albo twój kolega jest tak przkonujący że nie wiem albo ty naiwny jak dziecko
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE jest taki jeden obok piramid nazwa sie jena sprzedaje różne drogocenne rzeczy np naszyjniki puchary talerze kubki fajki amulety zdrowia itp. Ale on śpi gdzieś indziej nie go tam w nocy a już napewno nie sprzedaje run a tym bardziej strażnikowi miejskiemu. Albo twój kolega jest tak przkonujący że nie wiem albo ty naiwny jak dziecko

Wybacz ale żadnego Jena tam nie spotkałem. Nie wiem moze ty grasz w jakiegoś moda?? Najpierw przyłanczasz sie do poszukiwaczy potem spotykasz jakiś ziomków... nie wiem jak to inaczej tłumaczyć.
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
Mi zdaje sie że owen to typowy spamer i ściemnia żeby wzbudzić zainteresowanie useruw swoimi naćiąganymi historyjkami.
Owen9 i tak nikt ci nie wieży więc nie pisz bzdur
mad.gif
.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Twój kolega ładnie ci oszukał. porobił cie w konia. napewno nie ma tam żadnego gościa w nocy bo nie raz tam przechodziłęm. Po drugi jak strażnik i runy nie możliwe?? A i bardzo ciekawe że był tylko raz haha. Może twój kolega coś pił jak grał? No ale napewno jest to nie możliwe. no ale może coś sobie kodami wpisaliście bo bug to raczej nie jest i nie ma takiego czegoś!
 

Mati_Bartoch

Member
Dołączył
28.3.2005
Posty
46
Koł piramid jest tylko i wyłącznie bandyta i kilka potworów, a runów nie mozna się nauczyc będąc strażnikiem
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
No nei no oni we 2 chyba grają albo na tym samym kompie albo na tym samym modzie labo to samo piją przed graniem.Ja nie wiem żadneo kupca o tkaiej nazwie nie wiedziałem i na necie też go nie było nigdzie a zapewne by był jakby to była prawda.Co do uczeia sie mręgów magi to jeszcze większy nonsens jaki słyszałem.A handlaż który handluje tależami pucharami też nie iwdziałem ale szczegół bo przeważnie to my sprzedajemy hanldażą tkaie żeczy.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Hmm.. strażnik który umie posługiwać się runami?? Niezła ściema. Run się przecież nie da kupić można je tylko zrobić!!!!! Więc twoja chistoria jest fałszywa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom