Dziwny Błąd

Status
Zamknięty.

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Grałem sobie w Gothica II i się zaciął. No to Ctrl+Alt+Del i ręcznie wyłączyłem. Wyłącza się i wyłącza... i się wyłączył. Później próbuję włączyć i pojawia się taki oto komunikat:
Error-Message
C:could not copy file: E:\JoWood\GothicII\System\MssSoft.m3d into the system directory

O co w tym chodzi?!?
Proszę o szybką odpowiedź
 

+Dark Innos+

Member
Dołączył
30.10.2005
Posty
114
Hmm podczas ręcznego wyłoncznia gry mógł się dany plik mógł ulec zmianie ( w twoim przypadku MssSoft.m3d into the system directory ) . Więc polecam odinstalowac GII i jeszcze raz go zainstalować . Choć nie jestem pewien czy to jest dokładnie to , ale sądze że jeśli jeszcze raz zainstalujesz to powinno działać .
wink.gif
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
HM.. neiwiem mzoe jakis plik sie walnął sprubuj przeinstalowac gothica i tyle powinno dzialac a jak miales jakies save to se skopiuj do jakiegos folderu sorka za krotkiego posta ale co tu jeszcze mozna napisac?.Pozdro
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Odinstalowałem Gothica, zapisałem save'y w folderze, rozpocząłem instalację i wszystko OK. Zaczyna się instalować....1% Loading cośtam i wyskakuje taki oto komunikat:
Błąd transferu składnika
Składnik:program Files
Grupa pliku: Program Files
Plik: E:\Jowood\Gothic II\System\Mp3dec.asi
Błąd: Odmowa dostępu
OK
Klikam OK i się instalator wyłącza
mad.gif
mad.gif
blink.gif
blink.gif


Co do k nędzy się dzieje?!?!?!?
 

sebi

Member
Dołączył
24.9.2005
Posty
116
Moze zostały ci stare pliki w folderze (byc moze są to te save) , daj start>wyszukaj , wpisz gothic i poprstu wszystkie pliki usuń - błąd chyba zostal na seve , mialem kiedys podobny problem i usunolem wszystkie stare pliki ,pozniej instalowalem od nowa i wszystko było wporządku.

Pozdro
 

laksen

New Member
Dołączył
19.9.2005
Posty
19
Gothic II chodzi z płytą, więc rozumiem że E:\ jest oznaczeniem napędu CD-ROM. Może uszkodzona (porysowana, zadrapana) płyta, lub brudny bądź kończący się laser napędu? Tak gdybam, ale jeżeli płyta jest OK to spróbuj podpiąć inny napęd. Pozdrawiam.
 
G

Gray_Fox

Guest
LoL moim zdaniem napewno nie jest to wina napędu. Wskazuje na to :

Składnik:program Files
Grupa pliku: Program Files
Plik: E:\Jowood\Gothic II\System\Mp3dec.asi


Widać że jest to plik. Moim zdaniem również może to być wina pliku na płycie. Załatw sobie nową płytkę, a powiino pomoc
wink.gif
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Ale jakoś kiedy nie dalej jak tydzień temu instalowałem G2 to wszystko było OK. Poza tym chciałem odinstalować pliki ale pojawiło się cośtam że odmowa dostępu czy coś. Aha, i to nie jest plik na płycie tylko na komputerze, bo sprawdziłem.

Ludzie pomóżcie!!!
 
G

Gray_Fox

Guest
Hmm ciężki przypadek...sprawdź z innymi grami czy podobnie sie nie stało.

QUOTE Poza tym chciałem odinstalować pliki ale pojawiło się cośtam że odmowa dostępu czy coś

Dziwne...

Niestety ale chyba jest jedna porada...mógł zostać uszkodzony sektor na dysku. Zrób formata...jak to niezadziała to wymieniaj dysk. Weś jeszcze może tak : Odinstaluj Gothica II, WSZYSTKIE PLIKI, (również sejwy) usuń, zrób defragmentacje dysku, przeskanuj czy niema virków i jeszcze raz zainstaluj. Jak to niedziała to rób formata.

Narq.

EDIT :


QUOTE Boże cud się stał!!!!! Usunąłem te &$@%^%&& pliki!!!! Próbuję instalować jak się uda/ nie uda to powiadomię

Hehe
tongue.gif
^^
 

Gregori

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
385
Boże cud się stał!!!!! Usunąłem te &$@%^%&& pliki!!!! Próbuję instalować jak się uda/ nie uda to powiadomię

EDIT
Udało się wszystko działa tak jak powinno thx za pomoc temat można zamknąć
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom