Dziwne przyzwyczajenia :]

Status
Zamknięty.

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
No ja też mam kilka:

- przed snem musze obejżeć telewizje, chociaż 2 min
biggrin.gif

- jak włanczam komp to pieszą rzeczą jest wejście na gothic.g4ce.pl (serio!)
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

- musze co 10 min przetrzeć oczy (nie wiem czemu, ale musze
tongue.gif
)

Pozdro Wszystkim...
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Boze wymiekam z moderatorow tego dzialu. Z tego co wiem to zabronione jest odswiezanie starych tematow. Ja jednak chcialem sprawdzic jak nasza dzielna ekipa moderatorska (Kacperex, ozi) zareaguje. Jak widac nie ponioslem za to zadnych kosekwencji, a myslalem ze chociaz upomnienie pisemne dostane. Teraz pewnie bedziecie chcieli mi dac, ale wydaje mi sie ze jest juz za pozno.

Dodam tyle

Ostatni post:09-05-2005, 16:52

Moj post: 05-08-2005, 00:29

Mysle ze w tym dziale moderatorzy nie spisuja sie najlepiej. Moze czas pomyslec nad ....


pozdrawiam
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Feomathar @ 15-08-2005, 00:40) Boze wymiekam z moderatorow tego dzialu. Z tego co wiem to zabronione jest odswiezanie starych tematow. Ja jednak chcialem sprawdzic jak nasza dzielna ekipa moderatorska (Kacperex, ozi) zareaguje. Jak widac nie ponioslem za to zadnych kosekwencji, a myslalem ze chociaz upomnienie pisemne dostane. Teraz pewnie bedziecie chcieli mi dac, ale wydaje mi sie ze jest juz za pozno.

Dodam tyle

Ostatni post:09-05-2005, 16:52

Moj post: 05-08-2005, 00:29

Mysle ze w tym dziale moderatorzy nie spisuja sie najlepiej. Moze czas pomyslec nad ....


pozdrawiam
Temat ten jest wartościowy! I nie myślę, że trzeba go zamykać. Temat jest fajny i uważam, że nie musiał być zamkniety. Nie zostało on zamkniety przed moją kadencją to dlaczego teraz ma byc zamknięty? Aha i chodzą też tu Junior Admini i oni także moga temat zamknąc ale jakoś też tego nie zrobili!
Uważam, że przesadzasz.
No ty napewno bys był lepszym modem już to widze
dry.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Nawet do glowy mi nie przyszlo aby zostac moderatorem. Jesli chcesz to sobie nim badz, ale po moim czynie wydaje mi sie ze nie spelniasz sie w jego roli. Takie jest moje zdanie, oczywiscie to byla decyzja podjeta przez admina i juniora, wiec nie moge jest podwazac, ale pewnie nie jedna osoba sobie pomyslala ze musial bym poniesc konsekwencje. Wasza decyzja, jesli stwierdziliscie ze "Temat ten jest wartościowy!" (ja w nim nic takiego nie widze, ale to moje zdanie) to niech zostanie jak jest.

Nie tylko ja tu jestem Modem! Jest też OZi i są Juniorzy - Kacperex

pozdro dla zalozyciela topicu Efremza
biggrin.gif


pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom