Dziwne, PrzeraŻajĄce...

  • Thread starter #Lord AndreAnonim
  • Rozpoczęty
Status
Zamknięty.

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Zastanawiające ale jakby tu nie patrzyć są to tylko domysły. I nie wydaję mi się aby scenariusz do całej trylogi Gothica był już gotowy jeszcze przed wydaniem pierwszej części. Jest tu kilka nieścisłości jak z tym Pyrokarem ale w sumię on też pokazuję się w pierszej części Gothica (zaraz na początku).

Mam pytanko co do autora:
QUOTE No WŁAŚNIE!!! To, to. Jest grób. Prosty, jak każdy inny w grze, patrząc na niego (ustawiając postać tak, by chciała go "wybrać" i podnieść) pojawi się napis "Hagenowi, braciom i innym umarłym"! Czyli, co... HAGEN, LORD HAGEN - nie żyje!!! To nie jest błąd!, a dlatego, że jeżeli użyjemy kodu na teleportację do losowego miejsca będąc przed pomnikiem wielkiego paladyna, w górnym mieście Khorinis to kod przeniesie nas właśnie TU. Do tej dziwnej, pokręconej jaskini.

Nigdy nie natknęłem się na tę jaskinię ale bardzo mnie ona ciakawi. Czy można wiedzieć jaki to dokładnie jest ten kod na telepor ?

Ale nawet jak to domysły to i tak jest spoko, nadaję się to nawet na niezłe opo
smile.gif
 

Zielony Guru

Debile
Dołączył
10.6.2005
Posty
3
laugh.gif
Ziom!!!Ale sie namęczyłeś zbierając te fakty!!!Rozumiemy twe intencje ,ale po co sie tak męczyć???
laugh.gif
 

Mati_Bartoch

Member
Dołączył
28.3.2005
Posty
46
Mnie ciekawi jedno. Jezeli bariera została stworzona by chronic rudę do dlaczego magowie wody chcieli ją zniszczyć? Przeciez musieli wiedzięc po co tworzą barierę prawda?
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Nie to wierdzial wtedy tylko xardas bo on sie od krola dowiedzial magowie mysleli ze chronia przed ucieczka wiezniow
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
Moze takie zamierzenie mial Xardas i ukrywal to przed innymi magami a królowi.. no coz wszyscy wiemy co
cool.gif
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Moim zdaniem wszystko co napisałeś nie jest prawdą ponieważ:
-Xsardas na zakończenie mówi że nie udało mu sie pochłonąc mocy sniącego, mówi coś takiego-to co nie udało się w świątyni śniącego udało sie tutaj-z czego wynika że nie pochłoną jego mocy.
-Nie widziałem żadnej jaskini z grobej lorda hagena a w tej jaskini niedaleko lestera jest grub lothara(czy jakos tak)
-Xsardas nie mógł ożywić Hagena ponieważ wszyscy mówią że jest bardzo długo dowodzi paladynami
I jak widzisz nie wszysko jest tak jak piszałeś
 

Boba Fett

Member
Dołączył
26.4.2005
Posty
334
Tak, fajne. Nadawałoby się na opowieść
smile.gif
. Przeczytałem kilka razy (mniej więcej dzięki temu, że temat mniej więcej poświęcony Sniącemu
wink.gif
) i za każdym razem odkrywałem coś nowego. Będę musiał poszukać tego grobu. A tak na uboczu, to myślę, że gdzieś znalazłeś to w necie i poprostu tutaj wkleiłeś. I jak wspominali koledzy po fachu (
wink.gif
), jest kilka pomyłek, jak z tym, że Pyrokar był w Koloni Górniczej. Ale jeśli to twoje to gratulacje za zebranie faktów.
 
Dołączył
1.6.2005
Posty
57
Dobry jesteś takich informacji nie dostaniesz chyba nawet u twórcy ale jak posklejałeś wszystko do kupy wyszło że xsardas to pasożyt a błąd w barierze pewnie xsardas sam zrobi by mieć dostęp do świątyni tylko nie mógł pokonać szamanów orzywieńców. Tylko skąd sie wziął uriziel imagiczna zbroja co???????
 

Allan

New Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
24
brawo brawo i jeszcze raz brawo nie no chyba nigdy bym czegos takiego niewydedukowal ale cos tu sie kupy nie trzyma przeciez w swiatyni sniacego Xardas zoastal przez niego uspiony (dla nieczajacych o Śniacego mi chodzi
smile.gif
) i do tego sam Śniacy zostal wygnany do innego wymiaru wedlug mnie powroci i wesprze Xardasa albo stoczy z nim pojedynek ktory Xardas oczywiscie wygra i wchlonie jego moc
biggrin.gif
 

Allan

New Member
Dołączył
10.6.2005
Posty
24
w sprawie urizjela przeciez Xardas mowil ze wielki general podczas wojny z orkami zginol a orkowie zakosili urizjela a zbroja w jakis sposob dostala sie w lapsak Xardaska
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom