Dziwne Miejsca W Risenie

olej

Member
Dołączył
27.10.2009
Posty
53
Bawiąc się już grą na kodach i nie wiedząc co robić chciałem sprawdzić gdzie uciekł Brogar po tym jak go wydałem Donowi. Wpisałem kod i co? znalazłem się w dziwnym pomieszczeniu z czterema korytarzami bez wyjścia z dwoma postaciami: Romanovem i Brogarem.

http://img249.imageshack.us/content.php?page=done&l=img249/1830/dziwnemiejsce.png&via=mupload

czy już ktoś był w podobnym miejscu?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Jest to miejsce "odpoczynku postaci"
po prostu są tam postacie które nie są potrzebne już do gry lub do aktu i tak przebywają

gdy grałeś w g2 to za murami orków w gorniczej dolinie byla jaskinia i tam tez byly postacie co nie uczrsticzyly w grze na ten moment

innymi słowy przechowalnia "niepotrzebnych postaci"
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
No cóż, żeby nie zakładać już nowego tematu, wpisujmy tutaj też inne ciekawe, ukryte miejsca. Jednym z nich jest na przykład jaskinia przy wulkanie, do której można się wyłącznie skacząc po półkach skalnych. Wewnątrz znajduje się kilka fajnych rzeczy.
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
Właśnie zaintrygowały mnie tę skały. Ale za olerę się wspiąć nie mogłem. Coś przeoczyłem ?
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Mnie poszło raczej bez problemów.. Druga jaskinia jest też pod drogą do wnętrza wulkanu. Tuż przy grocie skręca się na prawo i później w dół, po półeczkach ^_^ .
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
nie mogę znaleźć tych skałek na górę wulkanu. Gdzie się ta droga zaczyna ?
 

Zomin

Member
Dołączył
20.4.2007
Posty
739
Ciężko wyjaśnić.. Odkryłem tyle, że dostałem się tam na bugu. Postać wyrzuciło mi na jedną z półek, bo "wtopiłem się" w skałę ;) .
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
ja znalażłem dziwne wejście do wulkanu....
....koło chatki eldrika jest wodospad w za ta wodą półeczki skalne gdy sie po nich wespniesz dojdziesz do wejścia do wulkanu oraz starcia z 4 ogrami
 

olej

Member
Dołączył
27.10.2009
Posty
53
Fajne miejsce jest też za południowo wschodnim zrujnowanym zamkiem. Wystarczy prze lewitować na mały skrawek ziemi po drugiej stronie przepaści z najwyższej wieży tego zamku. Znajdują się tam bardzo ciekawe przedmioty :)
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
gdy sie idzie z mysliwym ubic tego trolla (nie pamietam nazwy) to podczas drogi przed mostem jest droga na prawo tam jeste takie miejsce mozna przelewitowac lub po prostu skoczyc tam jest tam skórzany helm , długi miecz oraz 2 zwoje lewitacji :) skrzyni pilnuja 3 gnomy
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
LoL, o jakiego trolla ci chodzi? Czyżby chodziło o Gyrgera? Mnie ciekawi jedno z ognisk przy Obozie Bandytów. Po zadaniu ze świątynią na wschodzie wszyscy ludzie z niej kierują się, tam, wygląda to komicznie. No cóż, póki co za dużo questów, żeby jeszcze szukać tajemniczych miejsc. Zainteresowało mnie jeszcze takie przejście w kompleksie cel jaszczurów - jest tam przepaść, za nią nieumarły kapłan, co u niego można znaleźć?
 

olej

Member
Dołączył
27.10.2009
Posty
53
Szczerze to nic ciekawego parę gratów i nic poza tym. Nie ujmując jeszcze tego, że kończy się tam droga ( cała zasypana jest ). A i żeby nie spamować to podam kolejne miejsce. Niedaleko farmy Tristana jest jaskinia z Ghulami. Jest trochę minerałów i skrzynia z przydatnymi rzeczami. Jak mag znalazłem tam runę, ale już nie pamiętam jaką.
 
Do góry Bottom