Dziwne Hobby

Status
Zamknięty.

Zeltixx

Member
Dołączył
11.5.2005
Posty
30
Ja mam takie dziwne hobby. Wiecie, ze starych płyt kompaktowych robie różne rzeczy. Ostatnio zrobiłem nóż
biggrin.gif
, i talerz. A wy jakie macie dziwne hobby? Bardzo mnie to ciekawi
smile.gif
.
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Dziwne hobby hmm... Zepsutymi płytami CD oklejam ścianę w pokoju na poddaszu (mam ich ponad 300). Moi starzy mówią, że to odchył. A braciszek siedzi przez lato przed domem i liczy ile samochodów przejechało koło naszego domu(to droga wojewódzka) . To dopiero dziwne hobby
blink.gif
 

Topór

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
193
Ja mam BARDZo dziwne hoobby.Gdzie nie pojade,kupuje jakąs replikę broni średniowiecznej.Mam obwieszoną nimi cała ściane.Oczywiście największym poważaniem wielbie
biggrin.gif
topory
biggrin.gif
.Kumpel ma czasami niezły ubaw.
 

viqux

Member
Dołączył
20.5.2005
Posty
252
ja kiedyś miałem dziwne hobby. Zbierałem... rolki papieru toaletowego. Prosiłem rodzinę, by mi je zostawiała, miałem całe dwie kolumny w biurku nimi zapełnione. Roadzice i siostra pukali się w czoło, ale mnie to nie przeszkadzało. Fajnie było
biggrin.gif
. Nie liczyłem tych rolek od srajtaśmy, ale miałem ich sporo. W końcu jednak wylądowały na śmietniku...
 

KonraD

Member
Dołączył
18.10.2004
Posty
167
ja szczerze nie mam hobby...............ale!!. kiedys zajmowalem sie ruznyyymi pierdolkami....np.zbieranie pior do moich skrzydel (chcialem zrobic takie jak w tym takim micie .. nie pamietam) potem : zbieranie chaczykow po skarpetkach(takie fajne, wygladaly jak kotwice....mialem sie czym w wannie bawic) ale to daaaawno, jak bylem malym gnojkiem a teraz?? nawet takiego gownianego hobby nie mam,,,,,,,,,,,,,,,':(
 

Lord Sandro

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
292
ja miałem dawno temu też bardzo dziwne hobby. Kiedy chodziłem do podstawówki to zbierałem kapsle od piwa
blink.gif
Nie tylko ja
tongue.gif
Poprostu podobało mi sie to zajecie.
Ale kiedy ktoś natrafił na bardzo rzadko spotykany kapsel to nawet moglibyśmy sie o niego pobić
laugh.gif
blink.gif
. No mówie wam-takie jajca były
biggrin.gif

Narka
tongue.gif
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
No z tymi kapslami to wiekszosc miala ubaw , pamietam jak prosilem starszego jak jechal to Niemiec zeby poprzywozil mi niemieckie kapsle
tongue.gif
, lol ale bylem dumny jak nikt takich nie mial ^^ , oj ale wtedy to jescze maly bachorek bylem
smile.gif
, rowniez jak bylem maly to zbieralem rozne naklejki itp. z gum i chipsow
tongue.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
No ja miałem kilka takich głupkowatych hobby. Pierwsze to było zbieranie kapsli, oczywiście tak jak wyżej był wojny o kapsle i nawet robiliśmy bitwy kapslami
biggrin.gif
. Drugie jakie pamiętam to zbieranie różnych fajnych butelek (mam kilka do dzisiaj), według mnie to bardzo dobre hobby bo dzięki temu uczyłem się nazw różnych alkocholi i mi się to dzisiaj przydaje
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
. Chyba jednym z pierwszych moich hobby to było zbieranie naklejek i wklejanie i ch do takiego zeszytu, byłe wtedy bardzo mały i jak miałem nową naklejkę to się strasznie podniecałem
tongue.gif
.
To mniej więcej tyle miałem jeszce kilka, ale tamte nie są nawet warte waszej (i mojej oczywiście też
biggrin.gif
) uwagi.



Pozdrawiam
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
O tak hobby to ja takie miałem.Zbeiranie kapsli po piwach to była klasyka pamiętam....Kiedyś to nawet zbierałem podstawki do piw i oklejałem nimi segment.Kolekcjonowałem pudełka od zapałek
biggrin.gif
.Teraz to jak ide oboka jakiegoś fajnego kawałka drewna i mma nuz to zawsze musze coś wystrugać.Wszyscy twierdża że to jakiś odchyl ale ja to zlewam.Mam już chyba z 300 gówieniek każde przedstawia co innegoWszyskie wyryte z drewna.
 

Korpus

Member
Dołączył
28.5.2005
Posty
172
Ja kiedyś miałem dziwne hobby zbierałem paczki po papierosach i tak je zginałem że wyglądały jak koszulki piłkarskie fajnie to wyglądało miałem 200 ale potem mama kazała mi to wyrzucić
sad.gif
 

Thorbjorn

Member
Dołączył
30.5.2005
Posty
282
QUOTE (Paladyn Topór Wielki @ 24-06-2005, 20:31) Ja mam BARDZo dziwne hoobby.Gdzie nie pojade,kupuje jakąs replikę broni średniowiecznej.Mam obwieszoną nimi cała ściane.Oczywiście największym poważaniem wielbie
biggrin.gif
topory
biggrin.gif
.Kumpel ma czasami niezły ubaw.
Ja kupuje bądz wyrabiam i nimi walcze :] ale nie mam tych gratów nadmiernie. Też jak byłem mały to zbierałme puszki od piwa (ale był zapaszek w pokoju) ale rodzice się zbnuntowali (silny aromat piwa) i puszki poszły na smietnik...




QUOTE
ja kiedyś miałem dziwne hobby. Zbierałem... rolki papieru toaletowego. Prosiłem rodzinę, by mi je zostawiała, miałem całe dwie kolumny w biurku nimi zapełnione. Roadzice i siostra pukali się w czoło, ale mnie to nie przeszkadzało. Fajnie było biggrin.gif. Nie liczyłem tych rolek od srajtaśmy, ale miałem ich sporo. W końcu jednak wylądowały na śmietniku...

Trzeba było je wykorzystac ty marnotrawco srajtasmy
biggrin.gif


EDIT : Mojim marzeniem jest posiadac łazienke która ma oklejone scieny płytami CD
smile.gif
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Dziwne hobby hmm.... Widze, że wy macie jakieś śmieszne te hooby
tongue.gif
np. Thorbjorn przenosi się do średniowiecza
smile.gif
a inna osoba robi z płyt cd różne ostre czasem nażędzia. Ja nie wiem czy to dziwne hobby ale moim zdaniem tak. Ja Lubie skupywać stare telefony kom i lubie je modyfkiować. Wstawiam takie płytki i zmieniam diody w wsyświetlaczach żeby był kolorowy wyświetlacz. Ostatno dostałem Nokie 3510i i kolega kazał mi zmienić wyświetlacz który został zbity i się rozlał za symboliczne 10 wymieniłem mu i telefon chodzi. Kolejnym dobrym argumentem że to dziwnne hooby
tongue.gif
bawiłem się bateriami od SE T230 i Siemensem C65
tongue.gif
w C65 bateria nie chodziła jakimś cudem poprzemieniałem kabelki i chodzi
biggrin.gif
.
Pozdro:Rod_
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
Ja kiedyś też zbierałem kapsle ale jak zwykle znudziło mi się dlatego teraz mam lepsze hobby a mianowicie hakowanie stron oraz struganie z drewna ludzików.
Małe dzieci teraz bawią się w pokemonki i w karty Dual Masters:D

ps:hakowanie stron to na serio
dry.gif
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
1. Kiedyś zbierałęm kapsle ale mi sie znudziło :]
2. Przeklinanie ... jedna czwarta [a może nawet jedna trzecia] wypowiadanych przezemnie słów w realnych życiu to przekleństwa ....
3. Leniuchowanie
tongue.gif

4. Matematyka
cool.gif

5. Piątego nei powiem
tongue.gif
bo sie wstydze
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Aaahhh te kapsle jak się zbierało to było coś, ale długo tego nie robiłem. Ja naprzykład zbierałem podstawki od piwa i wkładałem je między szprychy roweru
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
. Zbierałem Kinder Niespodzianki albo zabawki z McDonalda
wink.gif
.
Fajne czasy ....
biggrin.gif
:D:D
 

Venar

New Member
Dołączył
4.7.2005
Posty
10
Moje hobby to było zbieranie kapsli z chipsów (szczególnie pokemonów miałem tego ponad 300kapsli) to mi mama kazała wywalić to przez okno i jakieś dziecko to zbierało(fajnie to wyglądało jak siedział po oknem około 30min.miałem ubaw)
laugh.gif
Zbierałem też kapsle od piwa dla mnie to była klasyka i z tego układałem na podłodze różne figury: samochody ,statki itp
tongue.gif
Albo tata dawał mi popsute płyty i z gloka je rozwalałem była niezła zadyma
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif
(potem musiałem to sprzątałem)
wink.gif
 

Lester15

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
34
Ja miałem dziwne hobby jak byłem mały....mianowicie zbierałem kulki do pistoletu(wiecie są takie pistolety na kulki)Miałem tego ponad pięć pudełek po zapałkach....
 

Xsardas666

New Member
Dołączył
6.7.2005
Posty
3
Moje Hobi to zbieranie tapet mam ich ze bym ledwo nagrał bym na DVD mama i brat muwi ze zapycham dysk a to poprostu moje hobi!!!


Kiedy jak byłem mały zbierałem zepsute płyty i jak troche i nazbierałem wychodziłem z ziomkami na dwór i zycaliszmy nimy [podobro płytą mozna ścionc łep] ja walnełen płytą w kumpla brzuch i sie porzygał!!!

Tak miałeś to z edytować - Kacperex
 

Alandil

Weteran
Weteran
Dołączył
27.9.2003
Posty
480
Wy przynajmniej miesliście dziwne hobby i teraz też pewnie macie jakieś hobby, ale najdziwniejsze jest to, że ja nie miałem zadnego hobby i do dziś takowego nie mam, po prostu nie mam tego co wy, co daje wam chęć i siły do zbierania tych głupot (bez obrazy
tongue.gif
), mnie nic co mozna zbierac nie interesuje, może to coś ze mną, a może juz z tego wyrosłem (chyba, że z tego nie da sie wyrosnąć).
 

Saladyn

Debile
Dołączył
8.7.2005
Posty
15
Moim dziwnym hobby-m jest udawanie chłopaków z Jackass.Mamy na osiedlu ekipę,która jest gotowa na wszystko.Jednym z lepszych numerów wymyślonych przeze mnie jest udawanie że coś mnie wciąga na wysychającym stawie.Mówię wam jak fajnie jest zanórzyć się w mule wodnym do szyji,czujesz się jakby coś cię wciągało.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom