Dziwna skała

Status
Zamknięty.

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
i co było za barierą bo jestem ciekaw :?: a ta teroia z teleportem do świątyni Śpiocha jest bardzo ciekawa
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
o lol

ta skała to jest moim zdaniuem epicentrum mocy bariety !! to jest ta moc która ja wytwarza
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
gdyby była epicentrum to byłaby na środku a raczej nie jest
 

Middevellay

New Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
11
A moze to po prostu pozostałosci po drzewie ktore zostalo zjedzone przez jakiegos węża błotnego?
 

Czarny mag

Member
Dołączył
2.9.2004
Posty
108
a mi sie wydaj że to jest to co zakłuciło strukture bariery przy jej tworzeniu.
 

cyber_dog

Member
Dołączył
29.8.2004
Posty
55
e

E sprubójcie (jak macie pochodnie w ręku)podpalić to no wiecie użyć to gdy macie pochodnie w ręku! :idea:
 
A

Anonymous

Guest
QUOTE W Gothicu za Obozem Bractwa jest bagno,znalazłem tak gdzieś na wyspie na wprost chaty(jest na bagnie tuż obok gości którzy zbieraja ziele)dziwną skałe.Jest to niskia skała a nad nią unosi się taka jakby niebieska kula,chciałem tego uzyć ,ale gościu tylko potsząsał ramionami.Może ktoś wie do czego to służy?



Te cos sluzy do napelnienia krego mozna miec nawet szusty tylko trzeba znalezc serce beliara i je tam wlozyc ten artefakt jest kolo wiezy Xardasa tylko w 1 rozdziale pozniej znika jest barcho maly i zeby napelnic krag to trzeba miec a)Jezyk smoka (ognisty jaszczur) b)pazury topielca c)rog ukradziony z miasta orkow na takim tronie wisi. Pozniej przy tej skale z magicznym czyms trzeba zawyc na rogu polozyc serce beliara i wbic w nie jezyk smoka i on ma 3 krag i nie marnuje umiejtnoscie i tak dalej zrobic 3 razy no i sie zrobi... POzdro dla GOTHICOFANOW
 

Jorgio

Member
Dołączył
4.9.2004
Posty
32
QUOTE QUOTE W Gothicu za Obozem Bractwa jest bagno,znalazłem tak gdzieś na wyspie na wprost chaty(jest na bagnie tuż obok gości którzy zbieraja ziele)dziwną skałe.Jest to niskia skała a nad nią unosi się taka jakby niebieska kula,chciałem tego uzyć ,ale gościu tylko potsząsał ramionami.Może ktoś wie do czego to służy?



Te cos sluzy do napelnienia krego mozna miec nawet szusty tylko trzeba znalezc serce beliara i je tam wlozyc ten artefakt jest kolo wiezy Xardasa tylko w 1 rozdziale pozniej znika jest barcho maly i zeby napelnic krag to trzeba miec a)Jezyk smoka (ognisty jaszczur) b)pazury topielca c)rog ukradziony z miasta orkow na takim tronie wisi. Pozniej przy tej skale z magicznym czyms trzeba zawyc na rogu polozyc serce beliara i wbic w nie jezyk smoka i on ma 3 krag i nie marnuje umiejtnoscie i tak dalej zrobic 3 razy no i sie zrobi... POzdro dla GOTHICOFANOW


Powiesz mi jak przedrzeć się przez hordy orków w pierwszym rozdziale. To graniczy z cudem. A co do tego światełka, nie pomyśleliście że światełka oświatlające OS wyglądają podobnie, może to też służy do oświetlania terenu. To tylko sugestia.
 
A

Anonymous

Guest
QUOTE QUOTE QUOTE W Gothicu za Obozem Bractwa jest bagno,znalazłem tak gdzieś na wyspie na wprost chaty(jest na bagnie tuż obok gości którzy zbieraja ziele)dziwną skałe.Jest to niskia skała a nad nią unosi się taka jakby niebieska kula,chciałem tego uzyć ,ale gościu tylko potsząsał ramionami.Może ktoś wie do czego to służy?



Te cos sluzy do napelnienia krego mozna miec nawet szusty tylko trzeba znalezc serce beliara i je tam wlozyc ten artefakt jest kolo wiezy Xardasa tylko w 1 rozdziale pozniej znika jest barcho maly i zeby napelnic krag to trzeba miec a)Jezyk smoka (ognisty jaszczur) b)pazury topielca c)rog ukradziony z miasta orkow na takim tronie wisi. Pozniej przy tej skale z magicznym czyms trzeba zawyc na rogu polozyc serce beliara i wbic w nie jezyk smoka i on ma 3 krag i nie marnuje umiejtnoscie i tak dalej zrobic 3 razy no i sie zrobi... POzdro dla GOTHICOFANOW


Powiesz mi jak przedrzeć się przez hordy orków w pierwszym rozdziale. To graniczy z cudem. A co do tego światełka, nie pomyśleliście że światełka oświatlające OS wyglądają podobnie, może to też służy do oświetlania terenu. To tylko sugestia.

Jak sie przez nie przedrzec tez mi pytanie po prostu przejsc (co nie jest mozliwe) Kiedys jak chcialem zobaczyc jak glupio jest grac na kodach no to poszlem do Xardasa nom i serce Beliara lezy no i widzita a wy mi nie wierzycie ze tam dojsc mozna na kodach zeby sprawdzic kazdy moze :roll: no ale jak ktos nie chce uzywac kodow no to wiecie a szusty krag to nic ciekawego
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom