Dzień Screena 2015

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Siema wyjadacze! Dawno mnie w sumie nie było :wave:
 
Nie wiedziałem za bardzo gdzie mógłbym napisać coś takiego, więc napiszę tu. Opcjonalnie prośba z góry do moderatorów, żeby w razie mojej pomyłki przenieśli temat w odpowiedni dział (Tylko nie do kosza :lol: )
 
Jestem dzisiaj poniekąd przedstawicielem forum theModders.org . Chciałbym
zaprosić was, członków GothicUp na letnie już można powiedzieć
wydarzenie szóstej edycji Dnia Screena, w którym wybierane są najlepsze
projekty/modyfikacje gier, które są w fazie produkcji. Ale cytując:

 
Drodzy użytkownicy!
Szósty raz, będziemy mieli okazję zaprezentować wam projekty, nad którymi pracują ekipy  forum theModders i ekipy spoza forum. Projekty m.in modyfikacji letniej już gry Gothic, o których na górnym forum zdecydowanie najgłośniej, modyfikacji gier RPG, strategicznych czy jakichkolwiek innych, ale i amatorskich projektów tworzonych przez zapaleńców chcących sprawdzić swe siły w game devie. Wszystko to będziecie mogli zobaczyć na tegorocznej, szóstej już edycji Dnia Screena, który oficjalnie nosi nazwę DS15 lub jak kto woli Dzień Screena 2015.​

Pojawiają się tam również modyfikacje m.in do Heroes III czy M&B ale i amatorskie projekty własnych gier na pc, telefony czy cokolwiek innego. Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z regułami konkursu.

Pozdrawiam, kaczka.

http://themodders.org/index.php?board=522.0
 

kaczka

Dziedzictwo Leader
Dołączył
29.11.2008
Posty
90
Dodam, że zgłoszenia przyjmowane są tylko do 23:59, 30 listopada 2015. Później będziecie już mogli tylko oceniać projekty, które się zgłosiły ;D
 
Do góry Bottom