Dzień Dobry Się Z Państwem

AnimaNast

New Member
Dołączył
7.10.2017
Posty
0
Siemka, jestem Oktawian, mam 21 lat. Poza pracą, w wolnych chwilach pogrywam w Ligę Legend na wpół poważnie bo szkoda nerwów. Zacząłem przygodę z modyfikacją Returning 2.0 do G2NK, ponieważ już nagrałem się w podstawkę co czyni ją po latach zbyt łatwą. Mieszkam na Dolnym Śląsku, w trójstyku granic, lubię dobrze zjeść puki jestem chudy i organizm ignoruje ilość kalorii, nie mogę żyć beż dobrego metalu, metalcoru, rocka itp. itd. Ale nie pogardzę odrobiną dobrego rapu. Nie pogardzę też jeśli ktoś poleci jakiś zespół czy wykonawce ;) Zaraz obok Gothic, moje ulubione gry to Assassin's Creed i Mass Effect ( nie biorąc pod uwagę Andromedy bo Mass Effect skończył się dla mnie na 3 ;) ) Chyba tyle na ten temat jak to w gothicu mawiają. Dobry kumpel polecił forum i stronę, zobaczymy jak to będzie, mam nadzieje zostać. Dzięki za uwagę. Pozdrawiam.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witamy serdecznie.
Tak jak ja jesteś chudy, cieszmy się z tego póki rzeczywiście możemy wpierniczać bez ograniczeń i nie tyjemy :D
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
witamy w naszych skromnych progach, 
dobry kumpel nas polecił? pozdrów kumpla od nas, i jeśli masz ochotę zostań z nami na dłużej, nie gryziemy ;)
 
Do góry Bottom