Dystrybucja Gry

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Wiemy już, że dodatek będzie dostępny w formie cyfrowej jak i pudełkowej. W formie cyfrowej dodatek znajdzie się na Steamie, oferując kilka Euro zniżki przy zakupie. CD Projekt jeszcze nie wydał oświadczenia, czy Upadek Setarrif będzie w pełni spolszczony, tak jak w przypadku Arcania: Gothic 4.

Wolicie Upadek Setarrif w pudełku czy bardziej pasuje wam wersja cyfrowa?
 

Dark Fenix

Strażnik Pana Ciemności
Członek Załogi
Redakcja
Dołączył
24.8.2009
Posty
1085
Oczywiście, że w pudełku. Jak stoi pudło to masz czym oczy nacieszyć a pliki jakoś tej frajdy nie dają. Oczywiście można grę przy reszcie serii postawić(choć to gra mało z Gothickiem ma wspólnego).
 

sebogothic

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
136
Może CDP czeka na wydanie pozostałych dodatków i wyda wszystkie razem? Co by nie mówic o Arcanii to jednak jako fan Gothica, chciałbym w nią zagrac dla fabuły. A myślę, że z mechaniką aż tak źle nie jest.
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Mi wszystko jedno, choćby wszystko się waliło i paliło to tego nie kupię bo nie podoba mi się. Oczywiście dla fanów Arcanii lepiej będzie jak CDP wyda w pełni spolszczoną grę, tak jak poprzedniczkę.
 

Esmallion

New Member
Dołączył
26.10.2010
Posty
194
A ja lubię Arcanie i jak wyjdzie dodatek może przejdę ją jeszcze raz. A co do wydania to oczywiście ze w pudełku, mam wszystkie poprzednie części w pudełkach. Wszystkie są oryginalne :p No i oczywiście pełne spolszczenie do gry tu widzę :p
 
Do góry Bottom