Dylemat Łucznika

Status
Zamknięty.

Vidok

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
16
Gram obecnie łucznikiem(19 lvl) i mam dwa dylematy. Po pierwsze, mam zamiar inwestować tylko w ZŁ i czy to ma sens? Czy mając z 500 w łucznictwie będę praktycznie wszystkich miał na jeden, dwa strzały, czy nie jest tak kolorowo i lepiej część pkt, wydać w coś innego? No i druga zagwostka, w Faring kupiłem sobie Nimroda(obrażenia 110) i czy jest sens biegać teraz po skrzyniach i szukać Demonicznego łuku(obrażenia 120)? Czy te 10 pkt różnicy w obrażeniach to naprawdę tak dużo? Zdobycie Demonicznego Łuku jest naprawdę czasochłonne i nie takie łatwe, a obrażenia w tym łuku za tyle trudu w poszukiwaniach go, są naprawdę niskie:(.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Nie opłaca się. Gdy masz dużo w zręczności to obrażenia są ogromne i taka różnice w 10 punktach nie robi żadnej różnicy. A to czy będziesz to na maxa ulepszał to zależy tylko od ciebie.
 

Isidro

Szalony Bartek
Weteran
Redakcja
Dołączył
9.3.2009
Posty
6373
czy jest sens biegać teraz po skrzyniach i szukać Demonicznego łuku
Nie opłaca się.

Moim zdaniem to zależy od tego jak bardzo chcesz grę wykorzystać. Jeśli chcesz wycisnąć z niej co się da to poszukaj, przy okazji zdobędziesz trochę doświadczenia i mapy zwiedzisz trochę :) No i ten demoniczny łuk wygląda nawet ciekawie w połączeniu z niektórymi elementami ubioru które można znaleźć w grze. Ale jak mówi Szkelo, pod względem obrażeń to mało istotne. Osobiście radziłbym ci go poszukać, choćby po to żeby sobie trochę grę urozmaicić ;)
 

Dearien

Member
Dołączył
27.12.2011
Posty
222
Jeśli chodzi o rozwój postaci w stronę łucznictwa - sam byłem zafascynowany możliwościami strzeleckimi w Gothicu. Ja jednak podniosłem zdolności łowieckie do ok 230, tak, by móc używać silnej broni dystansowej, a dalej ćwiczyłem jedynie swoje własne zdolności manualne, by strzelać celniej. Nigdy nie próbowałem uczynić łuku swoim jedynym argumentem w potyczce. Ale jest to ciekawa koncepcja, popracuję nad tym ; )

A jeśli chodzi o poszukiwanie łuku - patrząc pod kątem samych obrażeń, nie warto go szukać. Jednak jeśli - tak jak wspomniał mój przedmówca - chcesz wycisnąć z gry maksymalnie dużo, zadaj sobie trud i rozejrzyj się za bronią ; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom