Dwie Gry

Status
Zamknięty.

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
Hej! Mam pewien problem z grą Neverwinter Nights. Otóż drugi CD jest uszkodzony i instalacja zacina się, gdy tylko włożę ten dysk to stacji. Więc mam takie pytanie: czy jest możliwość żeby ktoś w jakiś sposób przesłał mi zawartość tej płytki? Albo żeby mi ją przegrał i jakoś pożyczył...sam nie wiem.
A drugie moje pytanie jest następujące: czy zna ktoś stronę, z której można ściągnąć dodatek do gry Dungeon Siege? (w polskiej wersji)

Za wszystkie odp. serdecznie z góry dzięki i pozdro!
 

Locke

New Member
Dołączył
23.12.2005
Posty
26
QUOTE (Sługa Kruka @ 04-02-2006, 20:53) Hej! Mam pewien problem z grą Neverwinter Nights. Otóż drugi CD jest uszkodzony i instalacja zacina się, gdy tylko włożę ten dysk to stacji. Więc mam takie pytanie: czy jest możliwość żeby ktoś w jakiś sposób przesłał mi zawartość tej płytki? Albo żeby mi ją przegrał i jakoś pożyczył...sam nie wiem.
A drugie moje pytanie jest następujące: czy zna ktoś stronę, z której można ściągnąć dodatek do gry Dungeon Siege? (w polskiej wersji)

Za wszystkie odp. serdecznie z góry dzięki i pozdro!
Odp. na 1 pytanie : Napisz/zadzwoń do pomocy technicznej. Jeśli masz pirata - kup oryginał np. w CD-Projekt, będziesz miał dożywotnią gwarancję...
Odp. na 2 pytanie : Nie można LEGALNIE ściągnąć dodatku do Dungeon Siege. Nawet gdybym znał linka, nie podam gdyż forum nie promuje piractwa.
 

Sługa Kruka

Member
Dołączył
12.12.2005
Posty
261
1. Mam oryginała z CD-Projekt tyle, że zamówione w Wirtus.pl (sklep internetowy), a minęło już trochę czasu od kupienia gry i nie wiem czy przyjmą mi, skoro nie kupiłem bezpośrednio od nich.
2. To może zna ktoś sklep, w którym jest ów dodatek? (ja objechałem chyba całą Polskę i nie mogę nigdzie znaleźć)
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Co do pytania nr. 1 to moge Ci poradzić pewien program o nazwie CdRoller ... Pomaga on w odzyskiwaniu informacji bądź też zapisków z uszkodzoncy płyt CD
rolleyes.gif
Sam ostatnio miałem taki problem więc poszperałem w necie i go znlazłem i się opłacało
smile.gif
Co do drugiego pytania to niewiem
tongue.gif
Bo nie miałem nigdy styczności z tą gierą
tongue.gif
A co do kolegi "Locke" jak jesteś taki święty i nie piszesz ogólnie na foro bo regulamin zabrania to napisz na priva, a nie sr... głupot !!! Pozdro Alllll
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE (Potak @ 05-02-2006, 00:00) Co do pytania nr. 1 to moge Ci poradzić pewien program o nazwie CdRoller ... Pomaga on w odzyskiwaniu informacji bądź też zapisków z uszkodzoncy płyt CD
rolleyes.gif
Sam ostatnio miałem taki problem więc poszperałem w necie i go znlazłem i się opłacało
smile.gif
Co do drugiego pytania to niewiem
tongue.gif
Bo nie miałem nigdy styczności z tą gierą
tongue.gif
A co do kolegi "Locke" jak jesteś taki święty i nie piszesz ogólnie na foro bo regulamin zabrania to napisz na priva, a nie sr... głupot !!! Pozdro Alllll
Za sranie głupot jest warn, a to ty srasz głupotami :/ On pisze bardzo dobrze. PW jest także częścią forum i ono także nie promuje piractwa.

Jeśli miałeś cd zarejestrowane na stronie CDP, to za 15,99 ( koszt wysyłki i pakowania) przysla Ci nowy nosnik. jesli nie zarejestrowałes gry to masz doline nic Ci nie przyśla. Program, bądz zakup nowej gry, to Ci pozostaje
smile.gif

więcej www.gram.pl

Co do dodatku to www.gogle.pl

Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom