Dusty I Obóz Bractwa

Status
Zamknięty.

krystianm9449

New Member
Dołączył
12.12.2010
Posty
5
Cześć,
na początek oznajmiam, że wykonuję wszystkie potrzebne do przyjęcia questy w każdym obozie. Jestem w Obozie Bractwa i mam problem z questem "Nowi wyznawcy bractwa". Gadałem z Tondralem, Melvinem, Dustym (dwa razy). Ten ostatni powiedział mi, że potrzebuje 100 bryłek rudy, oka mam 300+. Idę do strażników i co? Żaden nie mogę zapłacić. Dusty też nie chce ze mną iść, bo nie ma takiej opcji w rozmowie z nim. O co się chodzi? Muszę na nowo grać?
Pozdrawiam.
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
A do jakiego idziesz strażnika? Masz powiedzieć Dusty'emu, żę rozmawiałeś z Melvin'em oraz chcesz go zabrać do obozu bractwa. idziesz do północnej bramy (tej z drewna, ta mała przy domach kopaczy) i jak cie zaczepi strażnik to mu płacisz 100 bryłek.
 

krystianm9449

New Member
Dołączył
12.12.2010
Posty
5
Idę do Strażnika bramy południowej, bo to nią szedłem z Baalem Pavarezem to Obozu Bractwa. Cała historia jeszcze raz:
1) Baal Tondral daje mi zadanie.
2) Rozmawiam z Melvinem.
3) Rozmawiam z Dustym.
Dusty mówi, że potrzebuje 100 bryłek rudy, ale moja postać ani mu ich nie daje, ani nie ma opcji w menu rozmowy np. chodź za mną czy coś w tym stylu. Strażnicy tak samo reagują.
To co? Od nowa grę przechodzić?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Hmm, najwidoczniej bug gry. A możę wczytaj poprzedniego save'a?
 

krystianm9449

New Member
Dołączył
12.12.2010
Posty
5
Wczytaj poprzedniego save'a... Na to już za późno, ale teraz już wiem, że trzeba robić jakieś 5/6 save'ów aby nic nie zepsuć. Czyli gramy od nowa?
 

szkeleton

Hmmmm
Członek Załogi
Dołączył
15.11.2008
Posty
8520
Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom