Duch Xd

Status
Zamknięty.

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
W moim domku (przywłaszczonym;d, właściciele nie żyją xD) chodzilem se z nudów na widoku z oczami aż tu nagle przeszedłem przez ścianę... SPróbówałem ponownie tego, filmując całe zajście;p. Dodam tylko że chodzi o parter domu gdzie na piętrze śpią Paladyni.

POBIERZ filmik

Ortografia, do cholery =/ - GW
poza tym, mało odkrywczy topic

Piszemy przeszedłem, ehh... - SH
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Ja również dokonałem tego typu magicznego czynu :) Tylko że ja na oczach kilku mieszkańców wszedłem w skałę i poleciałem w próżnię ;-) Niestety nie zfilmowałem tego i nie udało mi się znowu <_<
 

sajmon89

New Member
Dołączył
29.11.2006
Posty
14
Witam...

spodkał mnie tan sam bug co Bor@ tyle że w moim przypadku wyskoczyłem za barierke w starym klasztorze w Górniczej Dolinie... po wyskoczeniu zobaczyłem niebieskie tło i spadajacego bezimiennego... następne co sie pojawiło to nieżywy bezimienny leżący na podłodze klasztoru... nieukrywam że troche mnie to ekhm...'zdenerwowało' bo dawno nie zapisywałem gry... i dwie godziny grania w plecy.

pozdrawiam
 

Lokos

New Member
Dołączył
14.12.2006
Posty
12
Oj, co tu kryć, Gothic jest pełen przeróżnych błędów, poczynając od przenikania bronią przez potwora nie czyniąc mu żadnej krzywdy, a kończąc na przechodzeniu przez domowe ściany. Dużo takich błędów trafia się podczas właśnie takiego chodzenia byle gdzie i w miejsca, przy których taki błąd może się zdarzyć. Niestety żadna gra nie jest bezbłędna :( Mnie takie błędy przydarzały się wiele razy, np. ten z przeniknięciem broni przez Orka i nie zrobienie mu "ała".
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom