Duże magiczne ostrze na smoki

Status
Zamknięty.

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
podobno mozna sie nauczyc wykuwac u Harrada (tego kowala u najemnikow. warunek:muszisz byc najemnikiem). do tego ostrza trzeba bedzie miec jeszcze smocza krew chyba. nie wiem, kolega mi mowil
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Emhhhmmmm... założycielu tego tematu, czy ty kiedykolwiek grałeś w G2? Uczymy się go wykuwać po przeczytaniu almanachu w podziemiach klasztoru, dokładnie tak samo, jak w G2 :roll: Ale trzeba być łowcą smoków, jeżeli jestesmy paladynem lub magiem, to księga opisuje za każdym razem co innego.
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Poza tym Ciężkie Magiczne Ostrze na Smoki możemy wykuć dopiero wtedy gdy będziesz miał uuż wyuczone inne Miecze Dwuręczne. A uczy tego Bennet a nie Harad :roll: Znaleźć go nie można wkońcu to jest najlepsza broń Łowcy Smoków. Pozdro All
 

50 Cent

New Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
22
Broń ta w G II wymagała siły 100, obrażeń zadawała 110, bron ta wyglada jak uriziel tylko ze ma czerwony klejnot a uriziel mial niebieski, czytasz almanach w klasztorze, lub uczy cie tego bennet, potrzeba ok. 3-5 ampulek smoczej krwi, kilka brylek tez moze 3-5 rudy, bennet moze cie jeszcze nauczyc ostrza na smoki (nie duzego!!!), bron ta bedzie wtedy jednoreczna.
 

Saper

Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
83
sory porombalo mi sie
smile.gif
chodzilo mi o Beneta, u Harrada pracuje. ale tak czy siak powiedzialem ze "kowal najemnikow"
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Aby wykuć tą broń trzeba mieć 5 porcji krwi i 5 bryłek rudy. Oczywiście można ją zrobić po przeczytaniu almanachu.
Potak napisał że trzeba mieć wyuczone inne miecze dwóręczne , ale to nie prawda ja miałem wyuczony tylko ten pierwszy miecz i mogłem wykuć ciężkie ostrze na smoki , a może miałem jakiegoś buga.[/quote]
 

Shrat

Przywódca Magów
Dołączył
1.2.2005
Posty
1018
Nie miałes żadnego Buga poprostu ja też miałem wyuczone tylko wykuwanie 2 mieczy i nie dwuręcznych a co do tego ostrza to lepiej zdobyc lub kupic smoczą zgube obrażenia 190 wymagana siła 160 lub chyba najlepszą broń podwzględem ataku z gry topór berserkera obrażenia 200 wymagana siła 170
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
według mnie to troszke głupio że Smocza zguba i topór berserkera są lepsze niż duże magiczne ostrze na smoki w normalnej dwójce ta broń była najślilniejsza w całej grze a tu coś takiego!! Ale zato magiczne ostrze na smoki jest wspaniałe!!! 160 obrażeń 140 siły 10 do umiejętności walki bronią jednoręczną. Nawet gniew innosa nie może sie z tym równać. To najlepsza broń jednoręczna w całej grze!!!
 

Mini_Terminator

New Member
Dołączył
27.3.2005
Posty
14
Glupota

Wedlug mnie to glupota ze topor bersekera jest lepszy od gniewu innosa.
W koncu gniew innosa to ...... gniew innosa! To powinna byc najlepsza bron we wszystkich gothic'ach! A przynajmniej jedna z najlepszych a tu jest z 10 lepszych! Zawiodlem sie! Ale i tak uwazam ze seria Gothic to najlepsza seria gier RPG na swiecie!
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
ty Mini_Terminator Gniew innosa tp broń jednoręczna więc czemu sie dziwisz że topór barsekera jest lepszy??? Dwuręczny miecz palladyna to święty kat może o niego Ci chodziło??
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
To zleży - ja korzystałem z Dużego MAgicznego ostrza na Smoki, bo dodawała +10 do walki bronią dwuręczną. Jeżeli i bez tego ma się około 90-100% walki bronią dwuręczną, to lepiej zainwestować w Topór Berserkera. Tylko, że on się cholernie wrzyna w zbroje, ale wiekszośc ludzi przymyka na to oko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom