Droga Najemnika - Cape Dun

Status
Zamknięty.

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Mam taki problem kiedy mam doniesc na phila i wenzela, urukowi bo powiedzialem buffordowi ze phil jest buntownikiem a ten mnie odeslal do uruka a uruk niechce gadac ze mna. Jak to trzeba rozegrac pomocy?
dzki
nra
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
Jak nie chce z stobą rozmawiać to znaczy że czymś mu podpadłeś i coś musiałeś mu zrobić. Jak nic mu nie zrobiłeś to wgraj save i zobacz czy będzie z tobą rozmawiać, jeśłi nie to pewnie to jest Bug. :(

Myślę że dobrze pomogłem, jeśli nie to napisz o co ci dokładnie chodziło. <_<

Pozdrawiam ;)
 

slawtt

Member
Dołączył
10.1.2007
Posty
155
siemka
Mam kolejny problem czy jak sie gra najemcem, to sie robi zadania dla buntownikow w reddock i w innych bazach.
Jak dokladnie grac najemcem i jakie zadania kontretnie robic i kiedy niszczyc obozy bo juz niewiem co i jak pomocy?
dki nra
 

bredpl

Member
Dołączył
1.1.2007
Posty
335
:) B) To już zależy od ciebie jak zdecydujesz, ja osobiście zanim podbiłem miasto czy kryjówkę zawsze wykonywałem misje w tym mieście bo wtedy zdobywa się expa i gra jest ciekawsza a dopiero gdy wykonałem wszystkie lub prawie wszystkie misje to atakowałem miasto. Rzecz jasna to od ciebie zależy możesz też zwiedzić całą Myrtane a dopiero potem wyzwalać po kolei kryjówki Buntowników. ;) :D

Jeśli chodzi jakie zadania masz robić to najlepiej rób wszystkie zadania, rzecz jasna nie wszystkie da się zrobić to zależy z kim trzymasz i czy nie Buga w misji. :( ;) :D

Myślę że pomogłem ale to raczej zależy od ciebie, co chcesz a czego nie. ;) :D

Pozdrawiam ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom