Dostępna Platforma: Pc

Status
Zamknięty.

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Wiecie co chodzę sobie po tej stronie , czytam recenzje po kilka razy i wszedłem na recenzje o gothic 4 czytam czytam i na dole pisze dostępność tylko na pc . Moim zdaniem jest ok na konsole sobie raczej tej gry nie wyobrażam , nawet nie kupił bym tej gry, gdyby okazało by się że to będzie tylko na konsole ....chciałbym wysłuchać waszych opinii lub spekulacji o gothicu na konsole
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Już jak mój brat kupił PlayStation 2 to szukałam na necie, czy nie ma czasem na niego... Wg mnie bardzo fajnie by się grało, oczywiście na kompie lepiej, ale pad nie jest tak zły wcale... Dla mnie gra nabrała by klimatu. Czyż nie fajnie było by sobie zagrać w Gothic'a na "dużym ekranie"? :p
Jeżeli Gothic 4 był by np. na PS3, to byłabym gotowa kupić konsolę, aby sobie zagrać :D Mam nadzieję że kiedyś będzie taka możliwość...
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Dario gdzieś czytałem że ponoć ma być właśnie gothic 4 też na konsole ,nie pamiętam gdzie więc linku nie będzie ale to chyba było na gram.pl ,ale głowy za to nie dam. Wiesz miałem styczność z ps 1 jakieś 10 lat temu ,ale to było chwilowe później dostałem pierwszego pc i przestałem grać. Od tej pory konsola leży i się kurzy , już nawet nie ma sensu wyjmować jej bo po co ..., ale nie o tym mowa . Może i gothic na konsole to dobry pomysł ale ja i tak kupię to na pc .W sumie to też mogę mój 40 calowy telewizor podłączyć do kompa i uzyskam to samo co na konsoli.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Też racja z podpięciem kompa pod TV... Ale jak już mówiłam fajnie było by na padzie zagrać :D Jakoś zawsze mnie do tego ciągnęło i wg mnie lepsza zabawa by była podczas walki ^^ Czyż nie uważacie? Na 100000% jestem pewna, że lepij by się walczyło niż na klawie :p
Jak wyjdzie Gothic 4, to można go w Media Markt przetestować na konsoli :D :D
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Hehehehe ..... też można pada do kompa podlaczyć :p:)Ale nie próbowałem i narazie nie mam zamiaru .
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Kurdeee, no i znowu o tym nie pomyślałam... Ale wiecie ja mam opóźniony zapłon xD Ale powiedz dlaczego nie chciałbyś zagrać na padzie?... To było by coś fajnego, całkiem coś nowego :D Na pewno bardzo by się różniło od gry na kompie, ale uważam, że było by okey... A Wy, czyli cała reszta jakie macie zdanie na ten temat??
 

hiszpan93

Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
39
Przyzwyczaiłem sie do klawiatury i myszy , poprostu odzwyczaiłem się od pada .Ostatni raz ,kiedy go użyłem to czas kiedy grałem z kolegami w fife na jednym komputerze .No napewno było by to inne doświadczenie , całkiem nowe.Nie wiem jak by była możliwość grania w gothic 4 na kompie przez pada to napewno spróbował bym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom