Domki

Status
Zamknięty.

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Czy jest jakieś zadanie związane z zatopionymi domkami w jeziorze w NO?? Czy to kolejny smaczek??
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
chyba nie ma zadnego zadania z nimi zwiazenego, bo jak tam nurkowalem to nic ciekawego nie znalazlem (ja tam wogule nic nie znalazlem). pewnie dali je tak o, dla picu
biggrin.gif
 

Cin

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
84
Ponoć w jednym jest jakaś skrzynia ale wszyscy dobrze wiemy rze pod wodą nie da się ich otworzyć.
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Ja czytałem jedno opowiadanie o tych domkach. Ze to jezioro jest przeklete i wogle. Ale to jakies brednie. To jest tylko sciema.
 

Keeper

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
163
Przeciez jeden z kretów chyba Horacy sie nazywał zaprojektował tame. A jak jest tama to sie tworzy zbiornik wodny. I tak sie stało w NO. wydocznie na tamtym terenie były kiedyś domy i zostały zalane, ale dzieki temu mają pola ryżowe. Jest to po prostu jeszcze jedno urozmaicenie gry. Tak jak np. wiele pustych jaskiń.
 

Iron

Member
Dołączył
1.11.2004
Posty
149
musieli przeciez czyms urozmaicic krajobraz a ze komus wpadlo na mysl zeby tak zrobic to tak zrobili
tongue.gif
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Zrobili je po to zeby ludzie na forum mieli o czym pisac i czytac tak jak teraz
biggrin.gif
tongue.gif
 

Megarion

El Presidente
Dołączył
25.9.2004
Posty
1824
Może w G3 woda w GD odmarznie i będzie ta,m siedzia
biggrin.gif
łXardas
 

mr_cysio

Member
Dołączył
14.11.2004
Posty
117
Według mnie te domki są sobie po to żeby świat gothic był ładny i urozmajcony. Przecież gdyby nie było różnych jaskiń, domków pod wodą itp. to gra byłaby mniej ciekawa.
 

huk

Member
Dołączył
9.9.2004
Posty
366
Te domki nie są związane z jakimś zadaniem one tylko urozmaicają krainę w gothicu
tongue.gif
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
no poprostu dali je po to zeby nas to intrygowało,i zebysmy dzięki tej zagadce siedzieli dłużej przy Gothic;)ale i bez niej siedze przy gothic non stop
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom