Dobro Czy Zło?

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Często obiecuje sobie że tym razem będę ten zły, ale zawsze jak zaczynam grę, to jakoś tak wychodzi że ciągle pomagam zamiast szkodzić.

Chyba w każdej grze tak robię ;p
 

EvolutioN

New Member
Dołączył
4.10.2008
Posty
17
zawsze starałem się być prawym człowiekiem , gdyż lubiałem być znanym i lubianym ^^
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
ja wole wypełnić wole innosa slużyć dobru pomagać biednym a bogatych chamów prać i topić w porcie tylko nie raz jak jest statek paladynów a ja im zawale to wtedy jestem zły bo biedacy nie maja co robić już na tej wyspie szkoda mi ich :D
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
To zależy.Lubie byc po stronie dobra a także po stronie zła.
Czasem lubie sobie obrabować kilka domów,wytłuc kilku chłoptasi z portu albo ludzi sylvia.Zrobić bujke w knajpie itp...
To także ma swoje dobre strony i swój klimacik.Takie ukrywanie sie i uciekanie przed strażą, rabowanie ludzi w mieście.... Ahhh przypominają mi się stare dobre czasy gdy grałem w gothica....
Strona dobra ma także swój unikalny klimat xD Wybijanie bandytów,ochrona dobrych ludzi,pomagania ludzią,sława itp.
 

Wieta

Member
Dołączył
2.8.2007
Posty
37
Z resztą czy to ważne ??? I tak w końcu przechodzimy Gothica ...

Za zawsze wybierałem drogę dobra, bo i po jakiego wybierać tą złą, jeżeli chodzi (jak w tym wypadku) jedynie o marne 100 sztuk złota ... ;)

PS. Gościu wyżej ... pisze się TROCHĘ!!! <_<
 

Marcinek1737

New Member
Dołączył
26.10.2008
Posty
25
Jeszcze jak dawniej grałem w Gothica (miałem z 11-12 lat) to byłem prawy człowiek :D :D A teraz jestem drań xD
 
Do góry Bottom