Do jakiej gildi dołączyć?

Status
Zamknięty.

klachowski

New Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
21
Mam mały dylemat. Otóz nie wiem do jakiej gildi dołączyć. Kolega mówił mi że można dołączyć do nekromantów tylko trzeba najpierw być magiem ognia. Czy to prawda? Pamiętam jak w Gothic 1 żeby zostać nekromantą trzeba było pójść do Xardasa i nauczyć się 6 kręgu magii. Czy w Nocy Kruka też tak trzeba?

Czy można dołączyć do magów wody (nie do pierścienia wody!)? Jeśli tak, to jak?

Jeżeli nie można dołączyć ani do magów wody, ani do nekromantów, to którą gildię możecie mi polecić? Magów ognia czy palladynów (nie łowców smoków, bo nim już grałem)? Jakie są korzyści wynikające z dołączenia do każdej z nich? Proszę o odpowiedź (odpowiedzi).

klachowski

P.S.
Czy Gothic 2 - Noc Kruka kończy się po przejściu Dworu Irdorath?
 

Ruzives

Member
Dołączył
23.2.2005
Posty
44
NO dobra.

No dobra START:

1. Do nekromantów - NIE
2. Magowie Wody - też NIE
3. Polecam paladynów. Łatwo wyprowadzić. Od początku są bardzo dobzi. Magowie to trochę skomplikowane stworzenia i ich zostaw sobie na deserek. :idea:
 

Mumin

New Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
12
Skoro już grałeś łowcą to spróboj teraz magiem. Będzie miła odmiana od machania mieczem. W NK pojawiło się pare ciekawych czarów, które przydałoby się wypróbować.
Sam gram magiem i jest cool.
smile.gif
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Tez polecam gre magiem. Jest calkiem inna niz łowca czy paladynem. I poza tym fabuła sie zmienia.

Ad. PS
Tak Gothic 2 Noc Kruka konczy sie po dworze irdoratch.
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
Proponuje ci zagrac wszystkimi zrob sobie sejwa zanim przystapisz do kogos i tyle i zagraj wszystkimi warto... Mozna dolczyc tylko dokregu wody do nekrmantow nie... Konczy sie w dworze Irdorath...

Jednak Powiem ci ze MAgowie sa najlepsi
biggrin.gif
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Jak większość polecam ci przyłączenie się do magów sam tak zrobiłem wpierw przeszedłem grę łowcą smoków , a teraz właśnie przechodzę magiem , widać dużą odmianę jest trochę nowych czarów i gra się super , ale jest dużo trudniej niż łowcą smoków.
 

Duba

New Member
Dołączył
22.2.2005
Posty
9
szkoda ze nie ma nekromantów ani magów wody tzn ze nie mozna do nich dołączyc ja polecam najemników stare dobre dzieje lee ..... i inni najemnicy z 1
 

Spec

Member
Dołączył
19.2.2005
Posty
34
Ja przeszedłem G2 najpierw paladynem, potem magiem dla odmiany, więc w NK powracam do miecza i przechodzę łowcą smoków :] U najemników jest fasjnie, wreszcie nie jesteś "świątobliwym" i "bogobojnym" wyznawcą innosa i możesz rozrabiać
tongue.gif
 

Khaled

Member
Dołączył
11.2.2005
Posty
49
A mnie spotkało cos dziwnego kiedy wpisałem kod na zbroje maga wody mówili do mnie bracie wody
ohmy.gif
wniosek chyba można by magiem wody prynajmniej mi tak sie wydaje alejezeli chodzi o gildie nieMOZNA Byc nekromantą ale tak jak innni polecam Maga ognia nowe czary z NK owiele urozmaicą gre Z resztą jest to jakaś odmiana no nie :?: :roll:

[ : Nie Lut 27, 2005 2:51 pm ]
A mnie spotkało cos dziwnego kiedy wpisałem kod na zbroje maga wody mówili do mnie bracie wody
ohmy.gif
wniosek chyba można by magiem wody prynajmniej mi tak sie wydaje alejezeli chodzi o gildie nieMOZNA Byc nekromantą ale tak jak innni polecam Maga ognia nowe czary z NK owiele urozmaicą gre Z resztą jest to jakaś odmiana no nie :?:
 

klachowski

New Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
21
Zapomniałem się jeszcze o coś zapytać. Gdzie mogę znaleźć lub od kogo kupić mapę Jarkhenadru? Proszę o dokładną lokalizacje (mapki mile widziane).

P.S.
Dzięki za odpowiedzi. Chyba jednak zostanę magiem.
 

Lord Nazgul

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
99
A mnie spotkało cos dziwnego kiedy wpisałem kod na zbroje maga wody mówili do mnie bracie wody
ohmy.gif
wniosek chyba można by magiem wody prynajmniej mi tak sie wydaje alejezeli chodzi o gildie nieMOZNA Byc nekromantą ale tak jak innni polecam Maga ognia nowe czary z NK owiele urozmaicą gre Z resztą jest to jakaś odmiana no nie :?: :roll:

[ : Nie Lut 27, 2005 2:51 pm ]
A mnie spotkało cos dziwnego kiedy wpisałem kod na zbroje maga wody mówili do mnie bracie wody
ohmy.gif
wniosek chyba można by magiem wody prynajmniej mi tak sie wydaje alejezeli chodzi o gildie nieMOZNA Byc nekromantą ale tak jak innni polecam Maga ognia nowe czary z NK owiele urozmaicą gre Z resztą jest to jakaś odmiana no nie :?:

Ja byłem w wodnym kręgu i tak mówieł do mie ORLAN :twisted:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom